Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 13:01, Hubbi napisał:

Witam wszystkich fanów Gothica:)
Mam pytanie i brzmi ono następująco:) Kiedy mi przyślą Gothica3 w dniu gdy wyjdzie czy dzień
po??


Jutro bedziesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:12, kulka92 napisał:

Mam pytanie czy pójdzie mi gra na kompie:
Procesor: intel d940(dwu rdzeniowy) 2x 3,2GHz
Grafika: radeon X800GTO 512mb
RAM: 2Gb


Nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:18, kulka92 napisał:

a tak na serio


Tak na serio to twoja maszynka ledwo sapera udźwignie, więc o Gothicu 3 nie ma nawet mowy!! Ehh, co za durne pytania ludzie zadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:18, kulka92 napisał:

a tak na serio


Co wedlug ciebie znaczy pojdzie? czy sie uruchomi czy ze bedziesz grac na minimum srednich detalach? to pierwsze masz zagwarantowane tak jak to, ze kurier z masterlink dzisiaj nikomu nie dostarczy G3. a z tym drugim głowy uciac nie dam, bo jeszcze nie gralem, wciaz czekam na polska wersje:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he mam pytanie Pisze tu ze 1GB pamięci ja mam 768MB czyli brak mi 256 MB jakich efektów ubocznych moge się spodziewadz i czy podłączenie PAMIeci Flash rozwiązało by ten brak tzn 256MB. karta graficzna jestem pewien ze udzwignie bo nowa . PS zwykle w grach zwracam uwage na wymagania Graficzne z tąd te moje zaintrygowanie prosze o szybką odpowiedz dziekuje pozdrawiam FAnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:12, kulka92 napisał:

Mam pytanie czy pójdzie mi gra na kompie:
Procesor: intel d940(dwu rdzeniowy) 2x 3,2GHz
Grafika: radeon X800GTO 512mb
RAM: 2Gb



Przestań się chwalić sprzetem, Boże jak mnie tacy ludzie dobijają...
Może saper ci pójdzie ale na Ultra Low

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:18, kulka92 napisał:

a tak na serio


Mowie na serio! Cos w tym dziwnego? TO po co pytasz jak nie dowierzasz nie pojdzie ci juz, musisz dokupic 1 gb ram i nowa karte a juz koniecznie nowa obudowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby sobie całkowicie kompa zmienił na takiego co ma minimalnie 6 gb ramu ten procesor dwurdzenowy może wystarczy ale nie jestem pewien a co do grafiki to sobie dokup 3 takie czyli będzie miał 4 takie same.....to może może gothic 3 pójdzie ci na minimalnych ale nie jestem pewien na 100% .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobra, już zjechaliście tego gościa ;p. Już o kilka komentarzy za dużo się zrobiło.
Co do samej gry - mi niestety na kompie nie pójdzie :|. Jednak "trochę" mi brakuje, jednak nie śmiem wątpić, że gra będzie wymiatana ;-). Jeszcze trochę i obskoczę wszystkie nowe gierki ma high detalach... póki co trzeba się zadowalać tym co mamy. Ciekawi mnie jedna sprawa - czy gierka będzie tak wciągająca, jak poprzednie części. Słyszałem bardzo zróżnicowane opinie na temat trzeciej części tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 16:49, SpokoWap napisał:

Na kompie AMD64 3000+, 1024mb ram i karcie radeon x800GTO 256mb jak zadziala :)

eej dobre powinno ci spokojnie na srednich a nawet na wysokich pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:49, DC666 napisał:

> Dzwoniłem dzisiaj do mojego oddziału MASTERLINK w Katowicach. Paczuszka już jest. Kurier
przyjeżdża
> jutro o 9.00.
> Dlaczego musiało trafić dziś na święto???!!!!!!!!!!!

A pracuja dzisiaj? Jak sie dodzwoniłes?

Jak wejdziesz na stronę MASTERLINK i wybierzesz oddział w Katowicach ,to obok nr. stacjonarnych jest nr.tel. komórkowego całodobowy. Zadzwoniłem , sprawdziłem i umówiłem się na godz. Tylko musisz podać nr. przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:38, bolt napisał:

> > Dzwoniłem dzisiaj do mojego oddziału MASTERLINK w Katowicach. Paczuszka już jest.
Kurier
> przyjeżdża
> > jutro o 9.00.
> > Dlaczego musiało trafić dziś na święto???!!!!!!!!!!!
>
> A pracuja dzisiaj? Jak sie dodzwoniłes?
Jak wejdziesz na stronę MASTERLINK i wybierzesz oddział w Katowicach ,to obok nr. stacjonarnych
jest nr.tel. komórkowego całodobowy. Zadzwoniłem , sprawdziłem i umówiłem się na godz. Tylko
musisz podać nr. przesyłki.


Juz niema kiedy pozatmy mieszkam na wiosce i nie bende jechac 100 km do opola:D jutro dostane w swoje raczki i bende grac....i grac....i grac...i grac..i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Opolu masz Mastelinka na Światowida, mają szybkie busiki, wiec wskoczy na autostradę i 100 kilo pociągnie w pół godzinki. Ja mieszkam jakieś 3 km od Światowida i tak się zastanawiam czy nie przejść się jeszcze dzisiaj do ich magazynu, he ;) Pozdro. Czekamy na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:09, Enter120 napisał:

Jak myślicie pujdzie na takim sprzęcie????

AMD Sempron 3000+, 512 ram, I ATI Radeon 9950 ???

Prosze o szybką odpowiedź !!


pojdzie, ale na niskich ustawieniach. kup nowa karte i kolejna kosc ramu, bedzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować