Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Mam pytanie, Na moim kompie Duron 1800, 256 RAm i GeForce FX 5200 ZEUS gry: F.E.A.R, demo Dark Messiah... i Oblivion chodzą płynnie. (wszystkie na max detalach bez antyaliasingu; roz. 1024 x 768 lub 800 x 600) Czy Gothic 3 na minimalnych detalach będzie chodził płynnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wydaje mi śię aby to było aż dak dopracowane wydanie... NPC''eci przenikają przez ściany albo ich częsć ciała wystaje np. w schodach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze...jesli ktos ma juz GOTHICA3 niech pisze jak sie sprawdza na jego sprzecie i podajcie na jakim sprzecie gracie...please.Thanka for all.pozdro dla fanów GOTHIC''a 3 i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zrozpaczony...Potwierdzilem zamowienie na gothica w niedziele i bylem pewien ze dzis przyjdzie,a co sie okazalo??Nie ma...Czy jest taka opcja by jeszcze dzis przyszlo???


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziadzia17 -> ja mam AMD Athlon XP 2500+ GeForce 7600gs i 1GB ramu i.....chodzi na najwyzszej rozdzielczosci bez cieni ale wszytko jest na max:))niemożliwe sam jestem zdziwiony....moze raz na 10 minut cos tam skoknie raz dwa lub trzy ale ogolnie da sie spokojnie i przyjemnie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:17, radzio 99 napisał:

Jestem zrozpaczony...Potwierdzilem zamowienie na gothica w niedziele i bylem pewien ze dzis
przyjdzie,a co sie okazalo??Nie ma...Czy jest taka opcja by jeszcze dzis przyszlo???




Spoko, spoko, mojemu koledze przysłali GW po 20 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sie spytam:) jak bedzie mi chodzil G3 na AMD Athlon 2400,1gb ram, Radeon 9550 256/128 jeśli ma znaczenie to okolo 27gb wolnego (z 120gb) Prosze o szybka odpowiedz bo chce juz sie nastawic psychicznie jak mi bedzie chodzil:P:P POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholender no,ciagle nic...Kuriera nie widac...Jeszcze jak patrze na pogode za oknem i widze zamiec sniezna coraz bardziej powadpiewam...A juz sie cieszylem,normalnie jakby mialo byc dzis Boze Narodzenie...A tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:12, radzio 99 napisał:

Cholender no,ciagle nic...Kuriera nie widac...Jeszcze jak patrze na pogode za oknem i widze
zamiec sniezna coraz bardziej powadpiewam...A juz sie cieszylem,normalnie jakby mialo byc dzis
Boze Narodzenie...A tu nic...


hehe ja tez czekam:) mam nadzieje ze jutro albo w sobote dostane te cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bardzo fajnie.Chcialbym podzielac twoj optymizm BIZZ2,ale chodzi o to ze to bylo PRZEDPREMIEROWE zamowienie i jezeli dostane G3 dopiero jutro to juz bynajmniej takie nie bedzie.Poza tym troche irytuje mnie fakt ze masa ludzi juz podostawala to "cudo" a ja,wierny fan calej serii,NIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ze to mialo byc przedpremierowe zamowienie ale tak wyszlo ze raczej nie bedziemy miec tego przedpremiera:( a kto ma Ci to dostarczyc? kurier czy poczta polska?? jesli kurier to bedziesz mial jutro (raczej napewno) a ja mam przez poczte polska;/ to bede raczej mial popremierowe zamowienie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować