Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 17:02, radzio 99 napisał:

A w tym wszystkim najbardziej irytuje mnie fakt ze nie mam tej paczki mimo iz mieszkam w stolicy
gdzie podobno maja DWA punkty wysylki i ze zamowilem DWA G3 (jeden dla kolegi) i teraz musze
swiecic oczami...


Baaardzo dziwne ... wszyscy których znam i Ja sam, dostaliśmy gre w Czwartek, najpóźniejsza paczka dotarła w ręce odbiorcy chyba o 17. No ale ... pisać takie rzeczy zawsze można ...

Tak sie zaczynam zastanawiać, bo 2 osoby z tych co znam zamawiajacych Gothica, zamawiały przez pocztę polską ... to były te najpóźniejsze paczki głównie. No ale żeby paczki dochodziły w poniedzaiłek ?? To jakaś przesada jest ... czym zamawialiście MasterLinkiem czy Pocztą polską ? No i kiedy potwierdziliście zamowienie, bo az mi sie wierzyć nie chce w tak długą realizacje zamówieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazamowilem 30.10.06 o godz 23:08 poczta polska. Status zamowienia: wyslano Wt, 31.10.2006 i nadal nie doszlo:( jak w poniedzialek nie dojdzie to niewiem....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 01:04, BIZZ2 napisał:

Jazamowilem 30.10.06 o godz 23:08 poczta polska. Status zamowienia: wyslano Wt, 31.10.2006
i nadal nie doszlo:( jak w poniedzialek nie dojdzie to niewiem....;/

a zamawiałeś pocztą czy kurierem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to zacznij Johnie Fu :P Masterlink w Warszawie zatrudnia kretynów. Po 2 nieudanych próbach doręczenia przesyłki przez tych tępaków sam pojechałem ją odebrać. I grę nareszcie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 01:42, cezar_1 napisał:

Oj, to zacznij Johnie Fu :P Masterlink w Warszawie zatrudnia kretynów. Po 2 nieudanych próbach
doręczenia przesyłki przez tych tępaków sam pojechałem ją odebrać. I grę nareszcie mam.


To jest najgenialniejsze rozwiązanie :P Kiedyś przy zamówieniu bodajże Neverwinter Nights, po pracy podjechałem (miałem wtedy blisko) paczkę dostałem. No i nie narzekałem, teraz tylko brak czasu przytłacza i nie za bardzo mam kiedy jeździć po paczuszki. Na moje szczęście dostałem teraz bez problemów w Czwartek.

Zastanawia mnie jeszcze, czy CD Projekt ma podpisaną umowę z Masterlinkiem, czy jest to forma "starych znajomości" i wieloletniej współpracy. Bo jeżeli tak nie jest, to bardzo realną opcją jest złożenie ogólnej petycji od graczy z prośbą o zmianę kuriera. Kiedyś, kiedyś ... podczas rozmowy poza godzinami pracy z gościem z cdp ;] dowiedziałem się że podobne rzeczy chyba były już robione. Wtedy akurat chodziło o to wcześniejsze pre ordery bodajże, ale że CD Projekt jest otwarty na prośby i propozycje.

Reasumując, GRACZE którym Masterlink wcale nie okazał się mistrzem przesyłek, oraz tym którym Poczta Polska najwyraźniej sprowadza wasze paczki z wytwórni w Warszawie przez granice (nie wiadomo jak :P) ... stwórzcie temat, i odpowiednim wzorem dopisujcie się do petycji ! Przyznam że dla dobra społecznego dopisze się i Ja :]

Oki, a teraz lece spać ... ew. szczegóły dogada się jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam i gram... nie mniej jednak nie jestem zachwycony... Gra jest OK ale do jakiegoś nieziemskiego wypasu jej daleko... Grafika rewolucyjna nie jest, mechanika walki... cholera - czysto konsolowa gierka... poza tym spolszczenie... doceniam zachody CDP ale... kwestie brzmią tak drętwo, że momentami żałuje, że nie można włączyć wersji oryginalnej. Do do gameplayu - brakuje Autosave... jak juz człowiek wejdzie w role, to zapomina o tym, ze właśnie od godziny jedzie bez zapisu. A... zapis i wczytywanie trwają karygodnie długo...
Teraz czekam na ataki jaki to ja niewierny i jak mogę krytykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:32, John Fu napisał:

> Ja zamowilem poczta polska

To nie dziw sie ze długo czekasz :P


ej sorry ale wyslano niby we wtorek a poczta polska niby do 3dni roboczych czyli sroda(swieto-omijam) czwartek(1),piatek(2),sobota(3) w sobote powinno dojsc bo poczta chodzi do godziny 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:54, BIZZ2 napisał:

> > Ja zamowilem poczta polska
>
> To nie dziw sie ze długo czekasz :P

ej sorry ale wyslano niby we wtorek a poczta polska niby do 3dni roboczych czyli sroda(swieto-omijam)
czwartek(1),piatek(2),sobota(3) w sobote powinno dojsc bo poczta chodzi do godziny 14


Zależy gdzie u mnie naprzykład poczta w sobote jest zamknięta (Wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Gothic ma takie same wymagania co Oblivian czy większe jak to wygląda w praktyce?? ma ktoś porównanie?
bo grałem w Obliviona na pełnych detalach w 800 na 600 a komp to: pentium 2400,756ram,gieforce 7600gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Zależy gdzie u mnie naprzykład poczta w sobote jest zamknięta (Wrocław)"

Ja jestem z Leszna(pewno wiesz gdzie to ejst kolo 100km od Ciebie) i niby do 14 chodza listonosze. zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...Jak kocham babcie,jezeli jutro nie dojdzie ten gothic to we wtorek ide po niego do sklepu...A jak ten kurier sie pokaze we wtorek czy srode to nie recze za siebie.Niech sobie wsadzi ta paczke wiadomo gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować