Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

No super już myślałem że będziemy mieli tylko jednego patcha. No mam nadzieje że dostane mojego gothica ek już w czwartek. Teraz tylko porządki w kompie i czekać do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:23, Evil Khan napisał:

fajnie szkoda że dopiero dziś wysłano - słowa "dostawa przed premierą" mogą być trudne do spełnienia...

Dlaczego trudne do spełnienia przecież w czwartek 2 listopada powinny dojść. Czyli jaki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem CDP. Z tego gothica robi sie niewiadomo co, a nabywcow PES 6 najzwyczajniej swiecie sie olewa. Brawo, Panowie, oby tak dalej a niedługo nie zostanie Wam zbyt wielu klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:26, Veilaine napisał:

A czy mnie ktoś może powiedzieć kogo mam atakować, gdy moje zamówienie EK Gothica zniknęło
z listy zamówień?

Ja dzwonił bym do CDP. I radze tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:26, Veilaine napisał:

A czy mnie ktoś może powiedzieć kogo mam atakować, gdy moje zamówienie EK Gothica zniknęło
z listy zamówień?

A opłaciłeś w terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP górą !!! To dobrze że nasz wersja będzie miała już wmontowane 2 patche, nie trzeba będzie się bawić z nimi... To już niecałe dwa dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy tym Gothicem zachwycają jakby to było niewiadomo co, a każdy Final Fantasy zjada go pod względem fabuły i grywalności mimo, że nie każdy ma taką super ekstra grafikę.
Ropatrując samo wydanie gry to bardzo ładne i dopracowane jak na polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super, że CDP zrobiło nam taką niespodziankę w postaci drugiego patcha razem z Gothiciem 3 I jestem dumny z tego, że mamy najbardziej dopracowana wersję gry od reszty świata ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować