Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe terminy premier listopadowych hitów

146 postów w tym temacie

Ale po co im nowi pracownicy? Na kilka miesięcy? Do świąt? Przecież każdy doświadoczony gracz i znawca rynku gier wie, że po nowym roku gier wychodzi o wiele mniej niż na jesień, kiedy to producenci zalewają rynek setkami świetnych pozycji.. i zawsze jest tak, że na jesień nie wiadomo w co grać, bo tyle tego jest, a po nowym roku nie ma w co grać, a wracać do pozycji z przed pół roku się nie chce... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam, nie zepsujcie polonizacji Scarface. Mam nadzieję, że to będzie wersja kinowa (oryginalne głosy są bardzo dobre) i nie będzie tłumaczone "F*** you" na "terefere" itd ;) Tony Montana słynie z tekstów z tym, nie zepsujcie tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak po za temacikiem GW kiedy będzie premiera polskiej wersji NWN 2 EK bo jak narazie jest tylko podany 4 kwartał a z tego co wiem gra jako gra jest skończona teraz została tylko polonizacja więc raczej ekipa z CDP powinna mniej więcej wiedzieć kiedy zostanie ukończona polonizacja bo to teraz tylko to zostało i ładnie oprawić a fajnie by było wiedzieć kiedy będzie bo i tak na jakiś czas mam Gothic 3 EK znaczy mam nadzieje że jutro już mi ją dostarczą bo przesyłka już wyszła z CDP


Pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie lograya czy 24 listopad to takze data premiery Dark Messiaha w wersi kolekcjonerskiej? (nie powinno byc skoro nie jest polonizowana..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:00, migem napisał:

Narazie może macie jakiś ciekawy pomysł jak przetłumaczyć na polski oryginalny tytuł tej gry - Hammers
of Fate ? Czekam na zgłoszenia:)


Wg mnie tytuł powinno się zostawić bez tłumaczenia wzorem ubiegłych części serii Heroes of Might and Magic. W trzeciej części Armaggedon''s Blade i The Shadow of Death zostały nieprzetłumaczone. W czwartej mieliśmy podobną sytuację - The Gathering Storm oraz Winds of War. Wydaje mi się, że w taki sposób uniknie się burzy wywołanej niezbyt trafnym tłumaczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młoty Przeznaczenia to wg mnie jedyne dobre tłumaczenie tego (pod)tytułu.
Oczywiście jestem bardziej za tym, by zostawić to nieprzetłumaczone, ale to nie ode mnie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie... poplakalem sie ze smiechu ja wiem ze CDP sie stara ale co jakas gra wychodzi to jest przesuwana;p nie no mam lzy w oczach ooo lol.... to mnie rozbraja... Z przykrością informujemy... szkoda ze CDP ma takie problemy ale hold dla tych co czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:28, Biohazardus napisał:

ludzie... poplakalem sie ze smiechu ja wiem ze CDP sie stara ale co jakas gra wychodzi to jest
przesuwana;p nie no mam lzy w oczach ooo lol.... to mnie rozbraja... Z przykrością informujemy...
szkoda ze CDP ma takie problemy ale hold dla tych co czekaja...


Migem mowi, ze duzo osob pracuje w nadgodzinach, to niezly burdel musi tam byc. Zauwaz, ze na jeden miesiac pojawia sie kilka powaznych tytulow i do tego kilka edycji... Trudno cos takiego ogarnac, nie miales doczynienia z tym wiec nie wiesz jak to jest. W ogole to Ty pracujesz ? Pracowales kiedys na magazynie ? Jakbys mial doswiadczenie takie jak ja zrozumialbys tych ludzi, ze ciezko haruja zeby wyslac Ci przesylke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przez to ulegnie dalszemu opóźnieniu równiez wydanie edycji kolekcjonerskiej Dark Messiah? Wogóle to dlaczego ja tej edycji jeszcze nie mam skoro juz tyle czasu po premierze, a CDP sprzedaje angielską wersje edycji kolekcjonerskiej i jest tylko pośrednikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to martwi :| zmowilem juz DMoMM dawno temu ;) I ZNOW musze cierpiec ... znow te meki po nocach :) boze jak dlugo jescze :| .... ale coz mam nadzieje ze sie szybko to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to martwi :| zmowilem juz DMoMM dawno temu ;) I ZNOW musze cierpiec ... znow te meki po nocach :) boze jak dlugo jescze :| .... ale coz mam nadzieje ze sie szybko to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:48, migem napisał:

> a tak wogóle to co spowodowało nagły brak informacji o morrowindzie ?

Cenzura:) a na serio lada chwila bedzie info o Morrwind ZE juz na poczatku listopada.

Już listopad.

Jak dla mnie to możecie dać Pre-Order, bez podania daty wydania
Byle tylko mieć już zamówionego morowinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy przez to ulegnie dalszemu opóźnieniu równiez wydanie edycji kolekcjonerskiej Dark Messiah? Wogóle to dlaczego ja tej edycji jeszcze nie mam skoro juz tyle czasu po premierze, a CDP sprzedaje angielską wersje edycji kolekcjonerskiej i jest tylko pośrednikiem?"

--------------------
Czy jakiś "niebieski" mógłby odpowiedziec na moje pytanie, czy mam odwołac zamówienie i skoczyc na gameplay.co.uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz coś mnie kur@# trafi.
Siedzi se człowiek szczęśliwy prżed kompem zdala od trosk tego świata a tu taki wredny wydawca weznie ci powie że premiera polskiej wersji odbędzie sie miesiąc puzniej od angielskiej bo tszeba raptem przetłumaczyc 30-40 zdań dajcie te gre mi prszetłumacze jom w 2 godz i wziołbym pewnie za to 150% mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować