Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Więc jednak 10... nie 8...
W sklepie w pre-orderze cały czas widnieje "planowana wysyłka: 6 listopada 2006", czyli jeżeli to prawda aż 4 dni przed premierą... tym lepiej :) mam nadzieję że nic się już nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:34, RafiXxx napisał:

> nareszcie , a co z pre-order ?
No ja mam nadzieje ze Data pre-orderu sie niezmieni!!

ja też - liczę że te trzy dni przed premierą będę miał grę w domu - to chyba już niedługo powinniśmy dostać informację o wpłatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio, jeżeli data jest prawdziwa, to o potwierdzenie powinni jutro powysyłać maile, chociaż jutro święto, więc powinniśmy się nastawić na czwartek... heh, już widzę te posty: "dostał już ktoś maila" , "dlaczego jeszcze nic nie przyszło" itp. :P W pełni to rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cena jakaś taka przystępna. Przyznam, że zaczałem się bać jak przeczytałem, że "Dark Crusade to drugi oficjalny dodatek do Dawn of War, jednak - w odróżnieniu od Winter Assault - jest dodatkiem samodzielnym." i spodziewalem sie ceny w okolicahc 100 zl (no bo jak za "profesjonalny" symulator lotu chcą ponad 300 zł to później różne inne niezbyt mądre pomysły mogą przyjść do głowy). Na szczęście cena jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować