Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 22:08, migem napisał:

> ''hej a wiecie może czy będą wszystkie jednostki z wszystkich części Warhammera 40k Dawn
of
> war?? CD Projekt - Najlepszy polski wydawca wszech czasów.....może niech reszta zrezygnuje??


W dodatku mozesz grac tylko Nekronami lub Tau. Zeby grac pozostalym rasami musisz miec podstawke
i winter assault. Jesli o to ci chodzilo w pytaniu?


Czyli ze jeżeli mam obecnie oryginalnego DoW bez WA i teraz zakupiłem DC, to będę miał dostęp do wszystkich ras (Space marines, Tau, itd.) oprócz Gwardii Imperialnej. Tak ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:33, Mroku21 napisał:

Wszytkie rasy, ale w singlu.Skoro nie masz WA to w multi nie bedziesz mógł grać Gwardią.


Zaraz, zaraz , zaraz ... :) Mam DoWa. Nie mam WA. Zamówiłem DC. Czy w takiej konfiguracji będę mógł zagrać na singlu Gwardią Imperialną ? Czy może wtedy tej strony w ogóle nie będzie w grze ?? Pytam tylko o Singleplayer !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:06, Mroku21 napisał:

Tak jak napisałem w singlu będą wszytkie rasy, czyli Gwardia także.


W takim razie podwójnie skaczę z radości do góry ... jak kangury :DD
Bo oznacza to, ze nie będę musiał kupować WA aby poznać Gwardię Imperialną. :) Trochę dziwne posunięcie ze strony THQ (czy tam Relic''a) ale ja oczywiście nie mam nic przeciwko temu.
I w związku z tym raczej wątpię aby miał zakupić WA tylko po to, zeby pograć Gwardią na multi. W końcu pozostałe 6 ras powinno mi on-line w zupełności wystarczyć. No ... chyba , ze WA stanieje kiedy do 20 zł :), to wtedy napewno się skuszę :).
Anyway ... dzięki za to info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty pod rząd : / ale panowie i panie (albo jak kto woli Panie i Panowie :D) - czas potwierdzić naszą wierność i oddanie Imperatorowi (lub jak kto woli Mrocznym Bogom :P), czyli wejść w swoje zamówienia i w imię Większego Dobra potwierdzić to złożone na DC :)
JA już potwierdziłem - a czy TY potwierdziłeś juz Swoje zamówienie ? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareście data premiery... Mam nadzieje że nie będzie jak z GW:N tam wysyłki pre-orderowe zostały wysłane w kilka godzin przed premierą.. Licze że CDP nie zaliczy takiej wtopy z DC bo mam na nią dużą chrapkę i z niecierpliwością czekam na kuriera!!

"BLOOD FOR THE BLOOD GOD BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!!! Po raz kolejny Imperium Ludzi ugnie się pod mocą CHAOSU!!!
BUHAHAHAHAHA!!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam warhammer 40k. nie mam WA. czy będę miał dostęp do jednostek starych ras z winter assault? tj, ja i tak gram wylacznie Eldarami i Fire Dragoni niezbyt mnie ciągną, ale chciałbm przynajmniej zobaczyc jak wygladaja jednostki dodatkowe z WA :)
---==== I am the instrument of His will. ====---
---==== I''M da Biggest, so I''m da BOSS!. ====---
---==== Death to the false emperor! ====---
---==== Fear the judgement of The Council! ====---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za dubla, ale nie moge sie opanować :) gram eldarami, ale SM maja najlepsze teksty :D
---==== While enemies of the Emperor still draw breath, there can be no peace. ====---
---==== Cleanse! Purge! KILL!. ====---
---==== I fear no evil, for I am fear incarnate! ====---
---==== Walk softly...and carry a big gun. ====---
---==== Even in death I still serve! ====---

mam nadzieje że w empikach przy okazji premiery Dark crusade rzuca też WA... bo nie chce mi sie placic za przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:56, Stysio napisał:

sory za dubla, ale nie moge sie opanować :) gram eldarami, ale SM maja najlepsze teksty :D
---==== While enemies of the Emperor still draw breath, there can be no peace. ====---
---==== Cleanse! Purge! KILL!. ====---
---==== I fear no evil, for I am fear incarnate! ====---
---==== Walk softly...and carry a big gun. ====---
---==== Even in death I still serve! ====---

mam nadzieje że w empikach przy okazji premiery Dark crusade rzuca też WA... bo nie chce mi
sie placic za przesylke

tak.....każdy kto grał w Warhammera napewno słyszał już te teksty wiele....wiele razy. Co do twojego pytania to proponuje przejżeć tematy o Warhamku, np: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=1143 tam już wiele....wiele razy było zadawane to pytanie...wszystko jest tam dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Radości ! Nareszcie nadszedł czas by pograć chaosem i zobaczyć co sie zmieniło. FOR THE DARK GODS! A w szczególności FOR FATHER NURGLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Mmmmm premiera już niedługo czas podładować mieczyk :P
A tak w ogóle to jaką rasą będziecie grać w multi? Bo ja oczywiście Eldarami.''''

Ja jak zwykle chaosem moja ulubiona armia a jeszcze do tego dostanie deamon princa nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:18, bernen napisał:

''''Mmmmm premiera już niedługo czas podładować mieczyk :P
A tak w ogóle to jaką rasą będziecie grać w multi? Bo ja oczywiście Eldarami.''''

Ja jak zwykle chaosem moja ulubiona armia a jeszcze do tego dostanie deamon princa nieźle ;)

Ja sobie popykam wpierw Tau a następnie SM ;] ale głównie bede rozpracowywał Tau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:37, morthi napisał:

drogi migem - nie wprowadzaj klienta w blad... to podchodzi juz pod oszustwo...


nie wiem o co ci chodzi... przeciez napisał zgodnie z prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować