Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 10:28, dziongas napisał:

Spoko morti można nie psioczyć na CDP że nie działa multi przed premierą, ale po co w takim
razie stworzyli pre-order skoro nie działa w 100% to tak jak nie wiem wypuścić kilka modeli
nowego samochodu do wybranych osób ale w tych modelach zablokowany jest zdalnie bieg wsteczny
a odblokuje się w momencie światpwej oficjalnej premiery grr a tak się po prostu nie robi:(
mogła być informacja że multi bedzie działć po 10 (o ile to jest winą)


Kurde, jak wydają przed premierą to źle, jak po premierze to też niedobrze. Ot, cali Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ciekawe jakie to uzasadnienie wymyslilo Relic dla walk Space Marines - Imperial Guard. :) Ale na razie nie bede tego sprawdzal - SM ida w odstawke, for the greater good!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:59, johny u napisał:

Swoja droga ciekawe jakie to uzasadnienie wymyslilo Relic dla walk Space Marines - Imperial
Guard. :) Ale na razie nie bede tego sprawdzal - SM ida w odstawke, for the greater good!!


Mogę Ci powiedzieć, bo właśnie zniszczyłem prowincję IG ;) Gram oczywiście SM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, na okladce jest napisane ze to wersja angielska z napisami polskimi, a wprawdzie z winter tak bylo samo, i jednak mowia tez po polsku, to jak to jest??dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:09, demeter napisał:

mam pytanko, na okladce jest napisane ze to wersja angielska z napisami polskimi, a wprawdzie
z winter tak bylo samo, i jednak mowia tez po polsku, to jak to jest??dzieki


Eeee nie, wcale nie mówili po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:09, demeter napisał:

mam pytanko, na okladce jest napisane ze to wersja angielska z napisami polskimi, a wprawdzie
z winter tak bylo samo, i jednak mowia tez po polsku, to jak to jest??dzieki


Dzie ci mówią po polsku? Pokaż... Wszystkie Warhammery są spoloniziwane kinowo. Sądze, że nie udałoby się oddać klimatu np. SM. Te okrzyki.... "Za Imperatora" głupio brzmi. "For the Emperor" odrazu lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 09:47, Dann napisał:

A można zapytać gdzie mieszkasz ? Tak orientacyjnie : )


Nowy Sącz, niedaleko Krynicy sorki, że dopiero teraz odpisuje ale grałem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necroni są the best from the best from the best from the best:).Czy nie sądzicie że są troche za mocni(To też dotyczy Tau)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem , na etapie kampanii , TAU czy za mocni.... z Necronami sobie radze i pozostalymi tez ( tylko Orkowie czasem dają mi popalić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

necroni wcale nie sa tacy imba;] widzialem juz wiele repkow w ktorych sm z latwosica rozkladal necrona;D wystarczy miec troche skilla no i kozackie mikro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest prawie 1 w nocy czyli 10 listopada a więc dzień oficjalnej premiery gry w Polsce a multi dalej NIE DZIAŁA grrr poczekamy może w dzień się coś zmieni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z wieloma graczami z zagranicy i wiekszosc z nich tez ma jakies problemy z gayspy.. a co gorsze niektorzy pomrukiwali cos o mieseicznej oplacie 5$ dla gayspy.. nie wiem czy to prawda pisze tylko to co dowiedzialem sie od innych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh uspokilem sie troche;0 na stronie relica przeczytalem ze mieli jakies problemy i robia reste serwera i stats czyli wszytskie rozegrane do tej pory gry nie licza sie. napisali takze ze moze to potrwac jakis czas... mam nadzieje ze gdy rano wlacze DC wszystko bedzie juz ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostawa wczoraj (czyli w czwartek) ok.14:00; zdążyłem juz odpalic i przejść kilka misji. Do wyboru jest jedna z siedmiu frakcji (która potem walczy z pozostałymi sześcioma), ale jedna rzecz wydaje mi się troche naciągana: uważam że GI nie powinna walczyć z SM, w końcu podlegają tej samej władzy (frakcje różne, ale armia ta sama). Widac to bardzo jasno w DoW i WA; nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia czemu w DC jest inaczej i czemu GI i SM walczą ze sobą zamiast współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wstępne info na temat nie działającego MULTI. Po rozmowie z panem z działu pomocy technicznej dowiedziałem się że powodem nie działającego multi może być to że THQ nie dopisało kluczy licencyjnych z polskiej wersji fry do głównej bazy danych. Problem ten powinien być rozwiązany najprawdopodobniej w ciągu kilku dni ewentualnie może wyjść jeszcze jakiś pach który to skoryguje. Są to informacje uzyskane z rozmowy tel. nie dostałem jeszcze oficjalnej odpowiedzi drogą mailową tak więc nie bierzcie tego za pewnik.


PZDR for all:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 09:29, dziongas napisał:

dowiedziałem się że powodem nie działającego multi może być to że THQ nie dopisało kluczy licencyjnych
z polskiej wersji fry do głównej bazy danych.



napewno nie, to wina samej gry,nie cdkeya,na angielskiej wersji z polskim cdkeyem chodzi wszystko wporzadku,wiec motyw z kluczami napewno odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować