Zaloguj się, aby obserwować  
PRONEED

Warhammer: The Lord of the Empire- forumowe RPG

124 postów w tym temacie

Hej zaznaczmy to miejsce i zwołajmy reszte to poszukamy ich obozu-zaproponował Adamz.
-No jasne w kupie raźniej.-odpowiedział Silki.
Zaznaczyli duże drzewo wyrytym X i wrócili się do obozowiska.
-Chłopaki chyba znaleźliśmy obozik orków.
-Idziemy!-odkrzykneła chórem drużyna.

I poszli na wchód.Na orków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciliście do miejsca z którego wyskoczyły na was orki. Wszyscy przygotowali bronie. Tyrion zauważył jakiś znak, lecz nie umiał go przeczytać, był napisany po orkowemu. Podchodzicie do krzaków. Silkwychyla się przez nie by ocenić siły wroga. 20 orków 3 ogry i 20 goblinów. Tomas, Silk i ty napieliście cięciwy łuków i wycelowaliście w orków. Tyrion i Norbert zakradnelisię od tyłu. Rozpoczeliście ostrzał. wypuszczaliście każdo razowo 3 strzały w kierunku wrogów. Tyrion i Norbocio rozpoczeli szturm na baze wroga wycinając w pień gobliny i orki. Wróg poniusł ogromne straty. Większość orków padło w wyniku ostrzału.Gobliny padły w wyniku szturmu Tyriona i Norberta. Teraz pozostały 3 ogry lecz nie było ich widać. Widocznie uciekły gdy zauważyły trupy orków i goblinów.

Zdobyliście 1200 PD i 300sz Każdy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---
Statystyki Norberta:
PD: 1200 3 lev.
PŻ: 414
SZ: 300

Statystyki Tyriona:
PD: 1200 3 lev.
PŻ: 414
SZ: 300

Statystyki Adamz:
PD: 2060 4 lev.
PŻ: 235
SZ: 467

Statystyki Silk:
PD: 2050 4l ev.
PŻ: 235
SZ: 455

Statystyki Tomas:
PD: 1310 3 lev.[/]
PŻ: 178
SZ: 455

Statystyki Gladiona I:
PD: 1200 3 lev.
PŻ: 188
SZ: 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem rozejrzeć się w bazie orków, co tam mają. Wszedłem do pierwszego namiotu i zobaczyłem mnóstwo złota i świecidełek. POstanowiłem że wezme twgo wszystkiego tyle ile moge. Po zebraniu dość dużej ilości ich skarbów, podszedłem do Tomasa:
- Nad czym tak myślisz?-spytałem
- Nad niczym. Tylko zastanawiam się dlaczego orki rozbiły tu obóz.
- Może wiedziały że my tu będziemy i chciały nas pojedyńczo załatwić.
Nagle Tomas gdzieś pobiegł. POstanowiłem że ja zajme całą baze orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Szlak, zauważyli mnie, eech i tak większość już mam w plecaku tylko gdzie to ukryć?- Wybiegłem z namiotu, niestety pechchciał że wpadłem na Tyriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem eksplorować dalekie obszary które obfituja w złoto i przeróżne bestie więc ruszyłem do boju
Nagle uszłyszałem krzyki
-Pomocy!!!!!
Biegłem długo przez 2 km
Zobaczyłyme bestie i ruszyłem do boju i...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido szybko zauważył wrytego w ziemie Gladiona.Skrzyknał ludzi i wszyscy otoczyli go wyjmyjąc swą broń.
-Oddawaj złoto!
-Oddawaj!
-Albo giń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyrion mówiL: Chyba raczej należałoby wyjaśnić sytuacje. Nasz zjajomy gladion chciał ukraść złoto. Nie po to idziemy na wyprawę, żeby rabować złoto! Rozdzielmy je pomiędzy wszystkich, a będzie dobrze. I wtedy sprawa załatwiona. Natomias, jeśli ty Gladionie nie zechcesz oddać złota, to ja oddam cię w ręce służb porządkowych Imperium. Powinniśmy się raczej zająć próbą lwa. Doznałem Olśnienia! tu może chodzić o cos związanego z męstwem. Może ten las, to tylko dzieło magii? Powinniśmy się dokładniej nad tym zastanowić. A ty Gladionie oddaj to złoto, wtedy będzie lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłeś kobiete która za chwile zostanie spalona na stosie. Wyciągasz miecz i ruszasz do ataku. Zabiłeś już 5 bandytów reszta wyciągneła łuki i zaczeli w ciebie strzelać dostałeś trafiony w stope - 100 PŻ. Zdenerwowany poczekałeś aż wycelują w twoją strone i żuciłeś w nich mieczem. Potem szybko odwiązałeś kobiete lecz ona wyciągnęła sztylet i . . . zaćgała bandyte który już miał cie zabić.

Zdobyłeś 1672 PD i 500 zł

Statystyki:
PD: 2871 4 lev.
PŻ 421
SZ: 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie do kobiety: dziękuje. Ale ciekawi mnie kilka rzeczy. Skąd miałaś ten sztylet? Dlaczego miałaś być spalona na stosie? I kim jesteś;człowiekiem, elfem,czy kim? A moze podasz mi swe imie. Mnie zwą Tyrion syn Caledora. A jak ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10. Umiejętności specjalne
Wojownik:
Żut bronia, Szybki atak
Palladyn:
Potrójny strzał, Zrozumienie smoków
Mag:
Przekabacenie, Magia wody, Magia ognia, Magia obronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Co ty na to Gladion? Oddasz złoto czy nie? - spytał Silk.
- Ale przecież ja je znalazłem! - odpowiedział Gladion.
- Nie chcesz to nie, Norbocio, pożycz mi miecz. - zawołał Silk - Walcz! - powiedział do Gladiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2 godz. 16.00

Podczas waszej wędrówki przez las natykacie się na tabliczke z napisem:
Niech ci którzy wstępują na te ziemie strzegom się Lwa który od wieków strzeże tajemnic tej ziemii. . .
Wszyscy oprócz Norberta, który był w domu kobiety którą ratował z opresji. Po 30 min. Norbert dobiegł do towarzyszy i po przeczytaniu znaku powiedział:
-Więc o tego lwa chodzi. Chodźcie musimy go zapytać o pare żeczy.
I ruszyliście w droge do Jaskini Lwa. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gladion wstał i wyciągnął swój miecz. Rozpoczeła się wlka. Gladion jako że jest magiem zbyt dobrze nie wlczył i poddał się po dwóch ciosach.


#####################################################
Sorki za kolejność. Wcześniej napisałem post fabularny ale to liczy się jeszcze przed nim
#####################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas przemieżania misata zauwazyłem klub "piekło" wszedłem i nagle zauważyłem ciała wielu ludzi i dziwne znaki jak by byli zabici przez demona i nagle uszłyszałemsłowa "Zginiesz" i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas przemieżania misata zauwazyłem klub "piekło" wszedłem i nagle zauważyłem ciała wielu ludzi i dziwne znaki jak by byli zabici przez demona i nagle uszłyszałemsłowa "Zginiesz" i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas swojego marszu zostawiłeś reszte w tyle i zostałeś zaatakowany przez bande orków liczącą 10 sztuk. Ruszyłeś do ataku. Podczas swojego szturmu zostałeś wsparty przez Silka i Gladiona który żucił czar paraliż na Atakujących orków. A ty dokończyłeś dziełaodcinając głowy im. Lecz po tym przyszły 2 ogry. Gladion żucił na nie Przekabacenie lecz nic to nie dało. POzostała tylko siła mięśni i sokole oko Silka. PO zabici ogrów ukazała się wam wioska Jaskinia Lwa. Przy wejściu do wioski jest tabliczka z mapą:
1. Kościół
2. Ratusz
3. Sklep z pancerzami i bronia
4. Bar
5. Hotel


Zzdobyliście 1000 PD i 1000SZ Każdy
-------------------------------------------------------------
Statystyki Gladion:
PD: 3200 5 lev
SZ: 1300
PŻ: 293

Statystyki Silk:
PD: 2310 4 lev.
SZ: 1455
PŻ: 293

Statystyki Tyrion:
PD: 2200 4 lev.
PŻ: 521
SZ: 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować