Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Ehhh ... gdyby nie te zaporowe (jak dla mnie) wymagania sprzętowe, to teraz tez bym sobie siedział przy oknie i z zapartym tchem czekał na kuriera :P
A tak to sobie poczekam jeszcze conajmniej z rok, zanim dokonam kolejnej modernizacji kompa : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:49, Mistic napisał:

MAm szczerze nadzieje, że info o stanie mojej wysyłki w moich zamowieniach jest błędne i czeka
na aktualizacje.

Skoro: "Mamy dobrą informację dla wszystkich graczy, którzy złożyli i potwierdzili zamówienia na grę Gothic 3", po co sie martwic? Ja z rana czekam na kuriera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro: "Mamy dobrą informację dla wszystkich graczy, którzy złożyli i potwierdzili zamówienia na grę Gothic 3", po co sie martwic? Ja z rana czekam na kuriera :]


to powodzenia bo jutro jest dzien niepracujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? Niech teraz odezwie się któryś z krzykaczy którzy pisali jaka to z CDP jest firma do d... Ech ludzie mysleć zanim coś będziecie pisac i oskarżać o coś:)

Nio i super!:) już lada chwila będziemy mogli zatopić się w tej wspaniałej gierce!:) We love you CDP!:)
Jak zawsze super! Nie ma co najlepsza firma tego rodzaju w kraju!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla : W newsie zmienili z" Dzielą już tylko godziny " Na " Pozostało już bardzo niewiele czasu " Więc nie wprowadzam w błąd ... Luzik nie bijcie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że otrzymam moją kopię Gothic 3 :-) haha juz przygotowyje kompa na powrót bezimiennego, CD Projekt is the best!
POZDORO dla wszystkich fanów Gothica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... a więc czwartek! Przed budą skocze jeszcze do sklepu po dodatkową kość 512 ramu (będzie już 1.5 ^^) a jak wrócę to (mam nadzieję!) będzie już paczuszka z G3 EK czekać na mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:24, MietekFogg napisał:


> We love you CDP!:)
> Jak zawsze super! Nie ma co najlepsza firma tego rodzaju w kraju!:)

Mów za siebie a nie w liczbie mnogiej.


No to troche dziwne kochac tylu panow... ale ok:)

Dobrze ze oficjalnie potwierdzili wysłanie rozumie ze jutro bende miec gre, tylko niewiecie czy tez czeba bedzie modyfikowac ini czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:24, MietekFogg napisał:


> We love you CDP!:)
> Jak zawsze super! Nie ma co najlepsza firma tego rodzaju w kraju!:)

Mów za siebie a nie w liczbie mnogiej.


Och przepraszam panie poważny!:) Na podstawie euforii tak sobie napisałem z humorem o czym świadczy usmieszek kończący zdanie:)

Ale jak juzsie czepiasz to i ja to zrobię.. Nie pisz gdy nie masz nic do napisania związanego z danym tematem.. Inaczej to okreslając czysty spam!

A by nie było, za to że wszystkie pre-orderki Gothica 3 zostały dzisiaj wysłane dla CDP hip hip hura!:) Że udało im siete tysiące egzemplarzy wysłać!:) I love you CDP=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:03, Daniel DazZy napisał:

Dzielą nas już tylko godziny ? Czyli jest szansa , że dojdzie 1 ! ( przynajmniej ja to tak
zinterpretowałem )


Nie! Masterlink nie pracuje w świeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować