Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 13:10, MietekFogg napisał:

> Lizytylkom i dzieciom spod klosza mowimy NIE!

szkoda na nich słów, robią wiele szumu tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie.


Tak, tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie mogłem się powstrzymać by tak ironicznie nie napisać:) Tak źle zrobiłem, masz racje nie powinienen się zniżać do twojego poziomu..

Ps. Nie odpisuj mi więcej, bo i ja tego zamiaru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:35, Stwór napisał:

Cóż nie mogłem się powstrzymać by tak ironicznie nie napisać:) Tak źle zrobiłem, masz racje
nie powinienen się zniżać do twojego poziomu..

Ps. Nie odpisuj mi więcej, bo i ja tego zamiaru nie mam.


Powiem Ci tylko tyle, cały pokój z akademika ma z Ciebie jedną wielką pompe :D szkoda mi Ciebie, i masz rację, nie rozmawiajmy wiecej razem, nie mam szacunku do ludzi, z których wypływa udawana wuższość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie uspokojcie sie to nie temat na kłotne rozumie ze oczekiwanie na gothica uderza do glowy ale juz jutro zagracie i ochloniecie..albo nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC666 uwierz mi, że nie wszyscy ochłoną... Ja czekam tak długo, że jak pomyśle, że jutro będę miał go w ręku to nie mogę uwierzyć :) To jeszcze tyle czasu, że aż chyba obejrzę po raz kolejny screeny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:52, Mike napisał:

- z tego co wiem wysłane zostały WSZYSTKIE wcześniej zamowione G3, Tud siedział do późnej godziny
(zobaczcie godzinkę newsa;) i czekał na potwierdzenie od firmy logistycznej, że wszystkie przesyłki
zostały nadane. Na pewno nie puściłby takiej informacji nie mając 200% pewności.

- sądzę, że ewentualnie istnieje możliwość, że nie wszystkie statusy zostały zupdateowane w
systemie. Osobom, którym nie zmieni się status jutro, radziłbym się kontaktować ze sklepem,
gdyż może rzeczywiście pojawił się jakiś problem (do głowy mi przychodzi ewentualnie brak potwierdzenia
zamówienia, zbyt późne zamowienie gry tzn wczorej;) lub jakieś inne losowe awarie).


No pieknie, dalej nic :[ Brak potwierdzenia nie wchdozi w rachube, bo mialem opcje platonosc przez przelew BPH (przekierowanie na strone mojego banku). Zaplacilem i strona to zalapala (tj zmienilo sie na gotowe do wysylki gdy bedzie gra "na stanie"). Miec takiego pecha to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 16:25, muchy-polatuchy napisał:

> - z tego co wiem wysłane zostały WSZYSTKIE wcześniej zamowione G3, Tud siedział do późnej
godziny
> (zobaczcie godzinkę newsa;) i czekał na potwierdzenie od firmy logistycznej, że wszystkie
przesyłki
> zostały nadane. Na pewno nie puściłby takiej informacji nie mając 200% pewności.
> > > - sądzę, że ewentualnie istnieje możliwość, że nie wszystkie statusy zostały zupdateowane
w
> systemie. Osobom, którym nie zmieni się status jutro, radziłbym się kontaktować ze sklepem,

> gdyż może rzeczywiście pojawił się jakiś problem (do głowy mi przychodzi ewentualnie brak
potwierdzenia
> zamówienia, zbyt późne zamowienie gry tzn wczorej;) lub jakieś inne losowe awarie).

No pieknie, dalej nic :[ Brak potwierdzenia nie wchdozi w rachube, bo mialem opcje platonosc
przez przelew BPH (przekierowanie na strone mojego banku). Zaplacilem i strona to zalapala
(tj zmienilo sie na gotowe do wysylki gdy bedzie gra "na stanie"). Miec takiego pecha to straszne.


Spokojnie, dziś święto. Sprawdź jutro jeszcze raz. Jak nie to sprobuj się gdzieś dodzwonić, może tak uzyskasz informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)
dzwoniłem do cd projekt wczora j ok godz 16 30. Baba powiedziała ze niezaleznie kiedy zamowilem Gothica pre order to go dostane.Wysyłka 31.10.06. i dstane w ciagu 3 dni. ale moj status sie nie zmienia:(( wiec nie wiem ps. dzwoniłem od ok godz 13:00 a dodzwoniłem sie ok 16:30. wiec jak ktos bedzie dzwonił to zycze powodzenia://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bede miał edycje kolekcjonerska jutro :P oby doszlo. a, i bardzo mnie ucieszylo ze ktos napisal ze na 512 MB ramu gra chodzila bo ja tyle mam a jakby co to bede musial dokupic ale to nie problem :D pozdrawiam wszystkich!! oprócz rydzyka :P SZATAN :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 16:42, qothic napisał:

zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

dzwoniłem do cd projekt wczora j ok godz 16 30. Baba powiedziała ze niezaleznie kiedy zamowilem
Gothica pre order to go dostane.Wysyłka 31.10.06. i dstane w ciagu 3 dni. ale moj status sie
nie zmienia:(( wiec nie wiem ps. dzwoniłem od ok godz 13:00 a dodzwoniłem sie ok 16:30.
wiec jak ktos bedzie dzwonił to zycze powodzenia://


No cóż, zapewnie jest dużo więcej takich osób jak ty, a pewnie jedna osoba przyjmujaca telefony. Pozatym nie wiem w czym problem, bo zdecydowana większość preorderów dociera na czas, a zostały jeszcze 2 dni robocze do weekednu i na 100% w tym czasie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra.Miejmy nadzieję że nie będzie takich numerów jak ze spellforcem dwójką(niemiłosiernie zabugowaną)gdzie na kluczowego patcha przyszło czekać pare tygodnii po otrzymaniu giery. Pozdrawiam wszystkich Gothicowców.Mam nadzieję że giera dostarczy więcej przyjemności aniżeli bugowych frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e no mysl pozytywnie - jesli jest patch 1.08 to wszystko powinno byc ok

już tylko parenascie godzin i gothic bedzie moj !!!!!! jesli liczyc ze gothic 3 przyjdzie do mnie jutro o 12 (jak zawsze) to zostało tylko 18 GODZIN !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:05, nadol91 napisał:

me too
the nammeless hero will come tomorrow (to me and to rest of us xD)



hehe :) the nammeless hero will become a legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:09, nadol91 napisał:

wiem ale to specjalnie przekreciłęm.. :)moj wlasny cytat



domyśliłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować