Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

Ludziska, do tych co zamówili Kolekcjonera, czy dostaliście maila potwierdzającego zamówienie ?? na pięć dni przed wysyłką ?? bo nic do mnie nie przyszło więc zaczynam się stresować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 22:25, D-Tritus napisał:

Ludziska, do tych co zamówili Kolekcjonera, czy dostaliście maila potwierdzającego zamówienie
?? na pięć dni przed wysyłką ?? bo nic do mnie nie przyszło więc zaczynam się stresować :/
Ja nie dostałem maila potwierdzającego, tylko wszedłem na stronke sklepu-> moje zamówienia -> i tam potwierdziłem swój zakup. Jeśli więc tego nie zrobiłes do tej pory, to sprawdź jak najszybciej, ale wydaje mi sie, ze twoja szansa juz przepadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 06:01, Misiekolxp001 napisał:

Pytanie do CDP o której powinien zadzwonić że niewysłano mojej paczki i kiedy aktualizujecie
ten system wysyłkowy?

Ja probowac bede od 9.00. A czy oni ten system zaktualizuja... watpir. Pewnie znajdziemy sie w nielicznej grupie (oby nie!) zawieruszonych zamowien. Jesli ten stan stanie sie faktem to licze na spore przeprosiny i to nie tylko przepraszam slowami, ale wyrazone jakims gadzetem lub zamiana zwyklej edycji, ktora zamowilem na EK ;D
Bo inaczej to bede kolendowal ze slowami na ustach, ze CDP i gram.pl nie jest profesjonalna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wróce ze szkoły czyli 14 coś bede w domu zobacze czy nie zaktualizowali a jeśli nie to też bede dżwonił. A mam takie pytanko ty bedziesz mówił przez słuchawke czy Twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 06:28, Misiekolxp001 napisał:

Jak wróce ze szkoły czyli 14 coś bede w domu zobacze czy nie zaktualizowali a jeśli nie to
też bede dżwonił. A mam takie pytanko ty bedziesz mówił przez słuchawke czy Twoi rodzice?

Sam jestem rodzicem :P - ktory ma hobby granie :P Sam mieszkam z zona i synkiem wiec ja :D A dzis mam dzien wolny wiec ponekam kogo trzeba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę miło aż spotkać drosłego fana Gothic ja chyba bede musiał dać mamie słuchawke aby se pogadała bo jak by mie uniosło to hoho ............... Co do grania mój tata nawet kompa nie umie uruchomić i zagrał se 2,3 razy i muwi że za trudne gierki mam na kompie a przemocy fure. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 06:34, Misiekolxp001 napisał:

Kurczę miło aż spotkać drosłego fana Gothic ja chyba bede musiał dać mamie słuchawke aby se
pogadała bo jak by mie uniosło to hoho ............... Co do grania mój tata nawet kompa
nie umie uruchomić i zagrał se 2,3 razy i muwi że za trudne gierki mam na kompie a przemocy
fure. hehe

Jeszcze troche offtopicujac to fanem gothica jest nawet moja zona (to Ona pewnego razu przyniosla z empiku pierwsza czesc), a i 4letni syn sie juz przygotowal (ma miecz i ciezko grac by nie zerkal na rzez w gothicu :P). Nagorsze to to, ze coraz mniej czasu na granie jest ;/
Ja jak czegos sie dowiem to napisze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proźbe do tych ziomkow co moga pisać se na niebiesko czyli moderatorów, adminów czy jak się ich tam nazywa. O sprawdzenie mojego zamówienia bo zamowilem w minioną sobotę i tego samego dnia potwierdziłem i od tego czasu czekam na grę bo w karcie zamowień się nic nie zmieniło. I jeżeli okaże się iż zosta łem pominiety z jakiegoś waszego błedu to będe liczł na przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 07:13, kamilwaszkiewi napisał:

Mam proźbe do tych ziomkow co moga pisać se na niebiesko czyli moderatorów, adminów czy jak
się ich tam nazywa.

Na niebiesko piszą pracownicy CD-Projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według tego tematu wszystko jest jak należy - zostały wszystkie wysłane :) czasami tylko nie zostało zaktulizowane na stronie CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do CDP moje zamówinie nie jest jeszcze wysłane pisze cały czas tak: złożone Pt, 15.09.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) prosze o odpowiedz czy wysłaliście moją paczke? bo wydaje mnie się że mnie i niektóre osoby też pomineliście.


Prosze nie pisać jak możecie aby CDP zauwarzył mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co ludzie a u mnie dopiero teraz pisze PAKOWANE I PRZYGOTOWYWANE DO WYSŁANIA
wienc moze w poniedziałek bende grac :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze wieczorem potwierdziłem zamówienie na Kolekcjonera, i chyba jeszcze jest szansa, bo w sumie odliczanie się nie skończyło co nie ?? Nie lubię takich akcji :( !!!!!!!!!!!! Poza tym chya jest więcej takich pechowców jak ja co nadal czekają na maila ;) więc jest SZANSA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu nue rozmawiamy o zamowieniach i potwerdzeniach po 30pazdziernika. Bo to wiadomo, ze pozno juz. Tu jest wiele osob bez potwierdzenia, ktore to zamowily dawno temu i potwerdzili/zaplacili tez juz jakis cza temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować