Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

"Kto jest z Bemowa(Warszawa oczywiście i już dostał?"

Ja jestem z Białołęki, czyli tuż po drugiej stronie Wisły i też jeszcze nie dostałem :] Ale przyszedłem do domu dopiero o 14, także istnieje prawdopodobieństwo, że kurier już u mnie był, lecz nie zastał nikogo :P Ale w takim wypadku zostawiłby chyba jakąś kartkę. Goście z DHL''a tak robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śnieg spadł zaspy straszne czy jak ,nierozumiem gra zamówiona kurierem jeszcze nie doszła -po co gwarantujecie minimalny dzień przed premierą jeśli jej jeszcze niemam ,skoro mogłem poczekać 2 lata to i jeden dzień mogę tesz tyle tylko że jutro 3 października kupie ją w sklepie w Katowickim mamy duże markety wiec chyba będzie dostępna, a tu ją odmówie skoro wy niedotrzymujecie umowy więc nierozumiem czemu ja mam się z tej umowy wywiązywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam bardzo CDP za to że sądziłem ich o to że mie przeoczyli w wysyłaniu paczek. Dziś doszło w moich zamówieniach że wysłali 31. Chylę czoła i bardzo przepraszam za tą aferke ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kedyścenilem CDP ale powoli mnie nie powiem co z tego co wyczytalem wiekszosc uzytkownoków forum juz ma G3 a ja ciogle czekam a jak nie dostane dzis to pojade do sklepu i kupie zaden problem ale zamowilem przez neta bo bardzo ceniłem CDP ale ostatnio mi cos pod pada mam nadzieje ze dzis przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mi na stronie masterlinka pisze ze kurier odebral 10:20 z sortowni w Rybniku (jakieś 8km od mojego miejsca zamieszkania) i jeszcze nie mam. Jak dzwoniłem to miła pani powiedziała, że będzie koło 16... Chciałem mu dać napiwek jak przyjedzie ale chyba sie rozmyśliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak wkladam plyte do DvD Romu i ładuje sie po jakis 10 min przestaje wchodze na plyte a tam pusto czy moze mi ktos pomuc co mam z tym zrobic :(
P.S sprawdzalem plyte u kumpla wczytala sie w pare sekund i dziala perfekcyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:53, VonLitwin napisał:

Czekam i czekam czy ktoś już dostał z olsztyna w morde jeża szlag mnie trafia


Ja jestem z drugiego końca Polski, ale duchem jestem z Tobą ;] Już myślałem że tylko ja jak ten frajer czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yacobs w morde mam 36 lat a ten Ghotic tak mną zawładnoł że ho ho moja kobieta sie ze mnie nabija że biegam od okna do okna ale to nic wybaczam jej ten kto nie grał w ta gre nie zrozumnie tego,a kuriera nie ma ,tak swoja droga ciekawe do której pracują????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uroczyście przyłączam się do grona oczekujących.
miałem czekać spokojnie na kuriera i nie denerwować się ale to już lekka przesada.
która jest godzina każdy widzi, a po przesyłce ani śladu, przecież to co ten Masterlink wyprawia woła o pomste.
firmy kurierskie z definicji powinny być szybkie i niezawodne - taaa, to tyle jeśli chodzi o teorie.
sortownia CZW - jakby kogoś to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować