Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

CD Projekt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przedstawiamy dziś zdjęcie finalnej wersji Edycji Kolekcjonerskiej Gothica 3. Dołożyliśmy wszelkich starań, by jakość tego limitowanego wydania zadowoliła każdego miłośnika serii.

Przeczytaj cały tekst "Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam... jeszcze 1 dzien... 1 zaj**** dzien... CDP zlitujcie sie! Przez te obrazki umre za chwile z niecierpliwosci! :P A jeszcze jutro do szkoly trza isc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ;);) Ale by sie już pograło :D A ten widok jeszcze zaostrzył ,,apety''''
Może jakis kurier dzisiaj jednak kursuje :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie musiało zostac zrobione dzisiaj albo wczoraj. Jak mogło być zrobione zdjęcie skoro nie ma juz EK. No właśnei o to jest pytanie. Skoro zdjęcie zostalo zrobione nawet w tym tygodniu to znaczy ze jest jedna ta zrbiona na zdjeciu EK w CDP:)

Ps: Zdjęcie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co aktualnie dzieje się na forum można śmiało określić jako zbiorowa histeria.
czy naprawdę wszyscy muszą pisać, że już nie mogą się doczekać?
albo że jego paczka jest już wysłana? (i tutaj obowiązkowo kopiuj -> wklej ze strony masterlinka)
trochę opanowania - taki mały apel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczekiwania klientów" na porządną wizualizację trwały dopóki można było to jeszcze zamówić, teraz już niestety za późno. Obecnie mogę już tylko żałować i się ślinić, widząć nareszcie, jak to faktycznie wygląda...
A wygląda naprawdę pięknie i mogę Wam tylko pogratulować tego wydania!
Coż... "błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli";-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę co innego - dlaczego ich było tak mało?? Przecież są na pewno jeszcze dobre 2 tysiące fanów Gothica w Polsce, czemu tak mało tych cholernych EK!? A na to, czy pojawią się w sklepach odpowiem tak: W Media Markt facet (idiota!) zapytany o EK powiedział, że w ogóle premiera jest przesunięta na marzec 2007 (zgłoszę chyba to bydlę do dyrekcji MM, mało zawału nie dostałem), a w Empiku to już zupełnie nie ma co pytać bo jak coś będzie to kilka(naście) egz. i trafią wszystkie na 100% do Warszawy, ew. Krakowa... ffs, jeszcze zaraz się okaże, że w ogóle gothica 3 nie dostanę, bo w sklepie widzę właśnie napis "ostatnia sztuka", jakoś nie chce mi się wierzyć... Grać się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(:(:(:(:(
ja też żałuję myslalem ze bedzie tak jak z h5 i sobie zaoszczedze, lecz gdybym wiedział ze jest 1500 egzemplarzy to bym to od razu zamawiał
;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować