Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Metallica rządzi światem...i nikt tego nie zmieni. Kto słyszał już parę piosenek z nowego albumu? Moim zdaniem są naprawdę świetne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze według mnie albumy:

And Justice for All, singel One
Metallica, singel Enter Sandman
ReLoad, singel The Memory Remains
Garage Inc.
Master of Puppets
Best Metal/Hard Rock Video
Best Hard Rock Performance
Best Instrumental Rock Performance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 23:04, wdowiakm napisał:

Najlepsze według mnie albumy:

And Justice for All, singel One
Metallica, singel Enter Sandman
ReLoad, singel The Memory Remains
Garage Inc.
Master of Puppets
Best Metal/Hard Rock Video
Best Hard Rock Performance
Best Instrumental Rock Performance

Ja mam troszke inaczej:
1. Ride the lightning
2. Master of puppets
3. S&M
4. Black Album
5. Kill''em all
6. And Justice for all
z kolejnością to różnie w sumie bywa ale te płyty uważam za najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za post pod postem ale słyszeliście może taki zespół jak Beatallica?? ;) Nazwę zespołu należy tłumaczyć dosławnie - tak jest to połączenie Beatlesów i Metallicy ;) uznałabym to może za profanacje ale po pierwsze są śmieszni, po drugie naprawde grają jak matallica (chodzi mi o styl grania), po trzecie są naprawde dobrzy w tym co robią :D oto ich oficjalna strona z której można ściągnąc kawałki : http://beatallica.org/ szczególnie polecam Stg. Hetfield''s Motorbreath Pub Band, Garage Dayz Nite, Leper Madonna i Blackened the USSR :) i koniecznie wsłuchajcie się w ich teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tego zespołu-legendy słucha na forum bardzo mało ludzi :(. Moje ulubione kawałki Metallici to:
1. Enter Sandman
2. Sad But True
3. St. Anger
4. Master of Puppets
5. Seek and Destroy
6. Fade to Black
7. One
8. Fuel
9. Memory Remains
10. Ride the Lighting;
Najbardziej lubię stare albumy Metallici ale nie pogardzam też St. Anger :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i mało osób słucha, ale jak włączyłem mojemu znajomemu album St.Anger to po 15 minutach powiedział, żebym wyłączył bo to taka sieka, że czuje się jakby ktoś włożył mu mikser do czachy, ciekawe co by było jakbym włączył Kill''em All :). Myślę, że na tym też polega duża popularności Black Albumu - po prostu był bardziej "przystępny". Ja od 10 roku życia chcąc - nie chcąc musiałem słuchać Metalliki włączonej na maksymalną głośność w pokoju brata, więc typ muzyki jakiej słucham określono bez udziału mojej woli he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:45, MKRaven napisał:

Może i mało osób słucha, ale jak włączyłem mojemu znajomemu album St.Anger to po 15 minutach
powiedział, żebym wyłączył bo to taka sieka, że czuje się jakby ktoś włożył mu mikser do czachy,
ciekawe co by było jakbym włączył Kill''em All :). Myślę, że na tym też polega duża popularności
Black Albumu - po prostu był bardziej "przystępny". Ja od 10 roku życia chcąc - nie chcąc musiałem
słuchać Metalliki włączonej na maksymalną głośność w pokoju brata, więc typ muzyki jakiej słucham
określono bez udziału mojej woli he he...


To i tak słabo bo ja "muszę" od urodzenia słuchać Mety :P
Black Album jest bardziej Hard Rockowy niż Trashowy dlatego znalazł większe grono słuchaczy.
Metallica rox a w szególności "Master of Puppets"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawa jestem jak wyjdzie Metallice ten zapowiadany (bodajże na maj?) powrót do korzeni. bo szczerze mówiąc nie sądze żeby tak było ale płomień nadziei nadal tli się w moim sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:49, Sir Jedi napisał:

To i tak słabo bo ja "muszę" od urodzenia słuchać Mety :P
Black Album jest bardziej Hard Rockowy niż Trashowy dlatego znalazł większe grono słuchaczy.
Metallica rox a w szególności "Master of Puppets"


A propos słuchanie Metalliki od urodzenia: na Metallica.com można kupić ubranka dla dzieci (zgadnijcie co mają nadrukowane) i pedełka na drugie śniadanie do szkoły. To się dopiero nazywa pozyskiwanie fanów od małego :).

Co do nowej płyty to nie wiadomo czy ten "powrót do korzeni" to nie taki haczyk na fanów, a więc nie wiemy też, co mogą uznać za swoje korzenie ;). Czy rzeczywiście to będzie powrót do Trash Metalu z okresu Kill''em All i Ride The Lighting to dopiero zobaczymy, jak dla mnie to nie odważą się na to i zrobią coś pomiędzy Black Album, a właśnie Kill''em All, jeżeli wogóle da się coś takiego zrobić he he. Na pewno czego nie nagrają, to przy takiej liczbie fanów i tak zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat nowego albumu to odsyłam do mojego postu powyżej 2 nowe piosenki (namiastka). Ale dobre i to:)). Ale co do tej drugiej to słyszałem, że tam gdzie James sobie śpiewa ŁŁŁŁOOOOO YEAH to ma być jakiś tekst wstawiony:D. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje ulubione kawałki Metallicy:
-For Whom the Bell Tolls
-Don’t Tread on Me
-Nothing Else Matters
-One
-Fuel
-Unforgiven
-Blackened
-I Disppear
-Master of Puppets
-Whiskey in the Jar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 08:55, Kogamin napisał:

Na temat nowego albumu to odsyłam do mojego postu powyżej 2 nowe piosenki (namiastka). Ale
dobre i to:)). Ale co do tej drugiej to słyszałem, że tam gdzie James sobie śpiewa ŁŁŁŁOOOOO
YEAH to ma być jakiś tekst wstawiony:D. Zobaczymy...


Powtarzasz się :/
Powrót to korzeni wg. Mety to powrót do MoP. Hmmm, zobaczymy CO wykombinują ja stawiam na to że wyjdzie Black Album vol.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem słuchać Metalliki, dzięki kumplowi, wielkiemu fanowi tego zespołu. Znałem pojedyncze kawałki (Nothing Else Matters, Fade To Black, Master Of Puppets, St. Anger), ale dopiero teraz doceniłem ich robotę. Naprawdę, rządzą. Wcale nie dziwię się tym, którzy mają wszystkie ich płyty i wystawiają je na ołtarzyk w swoim pokoju, a gdy w telewizji leci klip to ściągają czapki z głów :D. I ja chylę czoła przed wielkimi mistrzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metallica to jeden z niewielu zespołów którego pragnę słuchać niezależnie od nastroju. Przy solówkach gitarowych serce po prostu szybciej bije :)

Moje ulubione kawałki:

- Master of puppets
- Nothing else matters (szczególnie z filharmonią)
- Enter sandman
- Fade to black
- Unvorgiven II i I
- No leaf clover
- Fuel
- One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:37, spider-lady napisał:

- Nothing else matters (szczególnie z filharmonią)


filharmonią - to miejsce gdzie można posłuchac "tego co zagrało" z Metalliką czyli SYMFONII :)
Jak na razie to posucha w świecie Mety.
Oglądał ktoś nowe DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:39, Kogamin napisał:

A czy był ktoś z was kiedyś na koncercie Mety?


Jeszcze nie miałem przyjemności :/ Ale jak się nadarzy okazja!

Jest opublikowany wstępny plan koncertowy na wakacje 2007 :)

www.overkill.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować