Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 21:57, krzysiukrawiec napisał:

Wg. mnie to ich najlepszy album to Kill em all i solo Burtona w ,, (Anesthesia) Pulling teeth'''':))

Jeśli miałbym podać mój ulubiony album Mety to tylko i wyłącznie "Master of Puppets" :) Normalnie cudo. "Ride The Lightning" też dobry, ale imo odrobinę gorszy od Mastera. ;) Dlatego plasuję go na 2 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 22:01, CyberPanki napisał:

> Wg. mnie to ich najlepszy album to Kill em all i solo Burtona w ,, (Anesthesia) Pulling
teeth'''':))
Jeśli miałbym podać mój ulubiony album Mety to tylko i wyłącznie "Master of Puppets" :) Normalnie
cudo. "Ride The Lightning" też dobry, ale imo odrobinę gorszy od Mastera. ;) Dlatego plasuję
go na 2 miejscu.

Moim zdaniem również najlepsza płytka to "Master of Puppets"- ładnie płynie, i te solówki ;)
druga ulubiona to oczywiście "Kill'' em all" i "...And justice for all". Na razie czekam na nowy album, który ma być podobno w lutym 2008. Doszły mnie też słuchy,że ma to być coś w rodzaju drugiej części "Master of Puppets",więc radość z mojej strony jest podwójna.....;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację "Master of Puppets" całkiem niezła ale dla mnie na 1 miejscu klasyfikuje się raczej "Black Album" co do tego nowego albumu to może być ciekawa sprawa jeżeli to ma być tak jak mówisz MroK666 druga część "Master of Puppets", no zobaczymy co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:09, horus44 napisał:

Macie rację "Master of Puppets" całkiem niezła ale dla mnie na 1 miejscu klasyfikuje się raczej
"Black Album" co do tego nowego albumu to może być ciekawa sprawa jeżeli to ma być tak jak
mówisz MroK666 druga część "Master of Puppets", no zobaczymy co to będzie

Imho wszystko po MoP jest już robione na siłę. Chociaż Black Album jest fajny, ale to jednak nie to co ostre kawałki do jakich Meta nas przyzwyczaiła w Kill''em All i dalej. A jeśli chodzi o nadchodzącą płytkę to też wątpię aby pobiła mojego kochanego MoP. Meta wypaliła się już dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z black albumem Metallica skończyła grać thrash metal, potem płyty były bardziej heavy metalowe niż thrashowe.
No i cały St.Anger- moim zdaniem porażka. Po pierwsze brak solówek takich jak uświadczyliśmy we wcześniejszych krążkach, po drugie nisko nastrojone gitary(porównajcie sobie z MoPem albo z Kill'' em all), po trzecie kawałki są trochę nudne bo są długie a bez solówek wydają się nużące. Oby nowy album był lepszy(chodź wątpię, aby był najlepszy) pożyjemy zobaczymy....;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metallica to już na stałe weszła do kanonu komentarzy na Onecie: ,,Metallica skończyła się na Kill''em All" ;) Chyba najczęstsze zdanie wśród wszystkich komentarzyt nt. muzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy wyjdzie płyta "And Christmas For All!!! Tribute to Metallica.. ? Podobno miała się ukazać 26 października, ale chodząc po sklepach nie mogę jej wyczaić. Dla niekumatych, jest to zbiór kilku piosenek Metalliki w wykonaniu a''la Bożo Narodzeniowym :)

1. Nothing Else Matters - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
2. For Whom the Bells Tolls - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
3. One - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
4. Fade To Black - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
5. Welcome Home - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
6. Wherever I May Roam - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
7. Master Of Puppets - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
8. Battery - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
9. Call Of Ktulu, The - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra
10. Untitled Bonus Track - Santa Claws & the Naughty But Nice Orchestra (Bonus Track)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:46, Adeq napisał:

Wg. mnie najlepsze utwory Metallici to "Master of Puppets" i Ride the Lighting :)

E tam! MAma said i Unforgiver!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:51, Vesania666 napisał:

> Tośmy się doczekali... http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1162. Kto się wybiera?:)


heh, ja idę!! kurde nie wyrobie z tymi biletami :D jeszcze na metalmanie...^^buahaha ja to
się mam dobrze, wszystkie najlepsze koncerty mam pod nosem :D


No...prawie wszystkie bo Maideni graja w Wawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:23, Kogamin napisał:

> się mam dobrze, wszystkie najlepsze koncerty mam pod nosem :D

No...prawie wszystkie bo Maideni graja w Wawie:)

no dobrze ze chociaz oni, nie kazdy ma blisko na Slask !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończę w ogóle słuchać tego typu muzę ale z ciekawości czekam na nowy album grupy HetFielda. Co to będzie co to będzie... ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować