Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 14:07, deuser napisał:

> Trash to był tak naprawdę na Master...
>
> Ride the Lightning / Master of Puppets / ...And Justice For All - najlepsze :D

zgadza sie, najlepsze.. Kill''em All jeszcze bym do tego zaliczył, choć nie wszyscy ją
lubią.

Ps. masz literówke w pierwszym słowie swojego posta ;)



Kill''em All - dobry album:) ale nie powalający

Ps. No cóż zdarza się - doskonały nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 22:01, hugoo napisał:

W obronie albumu Kill''em All powiem, że jest imo świetny i to jeden z lepszych albumów
Metalliki.


Jest dość specyficzny, w porównaniu do reszty jedyny tak ,,thrashowy'''', co wcale o nim źle nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:03, tomoliop napisał:

> W obronie albumu Kill''em All powiem, że jest imo świetny i to jeden z lepszych
albumów
> Metalliki.

Jest dość specyficzny, w porównaniu do reszty jedyny tak ,,thrashowy'''', co wcale o
nim źle nie świadczy.


Kill''em All jest bezkompromisowy, miarzdżący.. jego pojawienie sie zaowocowało szerokie zainteresowanie thrashem na całym świecie. dla mnie perełka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:16, deuser napisał:

> > W obronie albumu Kill''em All powiem, że jest imo świetny i to jeden z lepszych

> albumów
> > Metalliki.
>
> Jest dość specyficzny, w porównaniu do reszty jedyny tak ,,thrashowy'''', co wcale
o
> nim źle nie świadczy.

Kill''em All jest bezkompromisowy, miarzdżący.. jego pojawienie sie zaowocowało szerokie
zainteresowanie thrashem na całym świecie. dla mnie perełka!!


Jest niezły, ale z Metallici zdecydowanie najbardziej podoba mi się album ...and Justice For all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:19, tomoliop napisał:

> Kill''em All jest bezkompromisowy, miarzdżący.. jego pojawienie sie zaowocowało
szerokie
> zainteresowanie thrashem na całym świecie. dla mnie perełka!!

Jest niezły, ale z Metallici zdecydowanie najbardziej podoba mi się album ...and Justice
For all.


do And Justice for All Metallica grała to czego można było od niej oczekiwać.. do tej płyty wszystko mi sie podoba bez specjalnego akcentowania która jest najlepsza.. różnie u mnie bywało, czasem ta czasem inna była dla mnie najlepsza, ale fakt pozostaje faktem, że po And Justice.. nie znalazłem z Metalliki dla siebie niczego co mógłbym nazwać "genialne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czarnego albumu można powiedzieć, że Metallica stała się taką kapelą Pop-Metalową. Mi też bardziej podobają się pierwsze cztery płyty. Co do Kill ''em All to jest to ich pierwsza płyta i jak powiedział tomoliop najbardziej trashowa, a następne trzy to są wariacje Metallici z trashem. Metallica była bardziej doświadczona po nagraniu Kill ''em All i myślę, że chcieli z następnymi płytami bardziej trafić do ludzi. Mi najbadrziej podchodzi Master, a z niej Damage Inc.(ten riff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:16, deuser napisał:

> > W obronie albumu Kill''em All powiem, że jest imo świetny i to jeden z lepszych

> albumów
> > Metalliki.
>
> Jest dość specyficzny, w porównaniu do reszty jedyny tak ,,thrashowy'''', co wcale
o
> nim źle nie świadczy.

Kill''em All jest bezkompromisowy, miarzdżący.. jego pojawienie sie zaowocowało szerokie
zainteresowanie thrashem na całym świecie. dla mnie perełka!!


gadasz głupoty Metallica byłą 1 z zespołów przodujących zapomniales wspomniec o anthraxie ,annihilatorze testamenci,slayerzee.W europie powstaly w tym samym czasie co metallica bandy takie jak kreator, sodom itp.Metallica wydała dobry album który został świetnie wypromowany i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale deuser dobrze mówi. Z drugiej strony ty tez masz racje. Jest to album naprawde godny podziwu i zaslugujący na miano ''promotora'' trashu- i tu zgodze się z deuserem. Jednak był on naprawdę dobrze rozpromowany. I tutaj zgodze sie z toba. Zespoly ktore przytoczyles moze i sa dobre, ale widocznie nie maja .''tego czegos.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 23:58, Kineq116 napisał:

ale deuser dobrze mówi. Z drugiej strony ty tez masz racje. Jest to album naprawde godny
podziwu i zaslugujący na miano ''promotora'' trashu- i tu zgodze się z deuserem. Jednak
był on naprawdę dobrze rozpromowany. I tutaj zgodze sie z toba. Zespoly ktore przytoczyles
moze i sa dobre, ale widocznie nie maja .''tego czegos.''



Raczej metallica była świetna fabryka kasy,a dla szanujacego sie thrashowca te kapele które wymienilem(tam paru zapomniałem) to podstawa,ja bym raczej nie powiedizalbym tego że nie maja tego czegoś(możliwe ze nie jestes zoorientowany w scenie metalowej) ale te zespoły maja legiony fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 15:58, Kineq116 napisał:

Od czarnego albumu można powiedzieć, że Metallica stała się taką kapelą Pop-Metalową.
Mi też bardziej podobają się pierwsze cztery płyty. Co do Kill ''em All to jest to ich
pierwsza płyta i jak powiedział tomoliop najbardziej trashowa, a następne trzy to są
wariacje Metallici z trashem. Metallica była bardziej doświadczona po nagraniu Kill ''em
All i myślę, że chcieli z następnymi płytami bardziej trafić do ludzi. Mi najbadrziej
podchodzi Master, a z niej Damage Inc.(ten riff:)

Z Mastera mi się najbardziej podobają właśnie Damage Inc., Master of Puppets, Battery, The Thing That Should Not Be.
Uważam jednak, że Kill''em All to najlepsza płyta Metalliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 00:14, hugoo napisał:

Z Mastera mi się najbardziej podobają właśnie Damage Inc., Master of Puppets, Battery,
The Thing That Should Not Be.
Uważam jednak, że Kill''em All to najlepsza płyta Metalliki.

Kill''em all jest dobre, ale jak dla mnie Black Album lepszy. Bardzo lubię też Load i Mastera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czasem jak tam z włosami u Jamesa Larsa? Bo nie chciałbym zobaczyć Jamesa takiego jak na rock am ring bo od razu całe granie traci klimat:/ Mógłby sobie zapuścić takie jak po St. anger nawet fajnie wyglądał a Lars w sumie może mieć krótkie:) Bo w to, że Kirk czy Robert ścieli włosy nie wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 10:57, THE WITCHER1990 napisał:

to, że Kirk czy Robert ścieli włosy nie wierze:)

Hammett bez włosów, to jak Hammett bez gitary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 10:57, THE WITCHER1990 napisał:

/cut


Hammett co prawda paradował w krótkich włosach kiedy ukazał się "Load", ale nie wierzę, że ponownie je ściął... Rob najprawdopodobniej też ma długie włosy - imo to on wygląda najbardziej metalowo z całej Metallici. Co do Larsa i Jamesa - przekonasz się już 28 maja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 11:20, Bifur napisał:

> /cut

Hammett co prawda paradował w krótkich włosach kiedy ukazał się "Load", ale nie wierzę,
że ponownie je ściął... Rob najprawdopodobniej też ma długie włosy - imo to on wygląda
najbardziej metalowo z całej Metallici. Co do Larsa i Jamesa - przekonasz się już 28
maja ;).

Wiesz wolałbym sie przekonać wcześniej:/ np w USA jest 14 maja koncert ale to jednak jeszcze miesiąc:/
ROGOZ94 dobrze mówi Kirk bez włosów to jak kirk bez gitary, a widziałem ten koncert w Teksasie jak wszyscy mieli krótkie (innym takie pasowały ale on wyglądał jak ten ten gość z Sum 41 i jeszcze ten makijaż:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 23:16, hammerfall87 napisał:

> > > W obronie albumu Kill''em All powiem, że jest imo świetny i to jeden z
lepszych
>
> > albumów
> > > Metalliki.
> >
> > Jest dość specyficzny, w porównaniu do reszty jedyny tak ,,thrashowy'''', co
wcale
> o
> > nim źle nie świadczy.
>
> Kill''em All jest bezkompromisowy, miarzdżący.. jego pojawienie sie zaowocowało
szerokie
> zainteresowanie thrashem na całym świecie. dla mnie perełka!!

gadasz głupoty Metallica byłą 1 z zespołów przodujących zapomniales wspomniec o anthraxie
,annihilatorze testamenci,slayerzee.W europie powstaly w tym samym czasie co metallica
bandy takie jak kreator, sodom itp.Metallica wydała dobry album który został świetnie
wypromowany i tyle


@hammerfall87 udeżyłeś bardzo boleśnie i na wyrost!! ..nie zapomniałem o innych wielkich tego gatunku, ale temat dotyczy Metalliki i w jego obrębie sie poruszam.. co do SLAYERa to powiem jedno.. zdecydowanie należy do mojej 10 najlepszych kapel wszechczasów ( Metallicy tam nie doświadczysz ;). na moim GSie, jak poszukasz to znajdziesz o nich słówko. a to że sie wypowiadam w tym temacie wynika z faktu iż staram sie ludziom - tym co jeszcze o tym nie wiedzą, wytłumaczyć czym była Metallica, a czym jest współcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:18, deuser napisał:

> > > > W obronie albumu Kill''em All powiem, że jest imo świetny i to jeden
z
> lepszych
> >
> > > albumów
> > > > Metalliki.
> > >
> > > Jest dość specyficzny, w porównaniu do reszty jedyny tak ,,thrashowy'''',
co
> wcale
> > o
> > > nim źle nie świadczy.
> >
> > Kill''em All jest bezkompromisowy, miarzdżący.. jego pojawienie sie zaowocowało

> szerokie
> > zainteresowanie thrashem na całym świecie. dla mnie perełka!!
>
> gadasz głupoty Metallica byłą 1 z zespołów przodujących zapomniales wspomniec o
anthraxie
> ,annihilatorze testamenci,slayerzee.W europie powstaly w tym samym czasie co metallica

> bandy takie jak kreator, sodom itp.Metallica wydała dobry album który został świetnie

> wypromowany i tyle

@hammerfall87 udeżyłeś bardzo boleśnie i na wyrost!! ..nie zapomniałem o innych wielkich
tego gatunku, ale temat dotyczy Metalliki i w jego obrębie sie poruszam.. co do SLAYERa
to powiem jedno.. zdecydowanie należy do mojej 10 najlepszych kapel wszechczasów ( Metallicy
tam nie doświadczysz ;). na moim GSie, jak poszukasz to znajdziesz o nich słówko. a to
że sie wypowiadam w tym temacie wynika z faktu iż staram sie ludziom - tym co jeszcze
o tym nie wiedzą, wytłumaczyć czym była Metallica, a czym jest współcześnie.


Spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:18, deuser napisał:

tego gatunku, ale temat dotyczy Metalliki i w jego obrębie sie poruszam.. co do SLAYERa
to powiem jedno.. zdecydowanie należy do mojej 10 najlepszych kapel wszechczasów ( Metallicy
tam nie doświadczysz ;). na moim GSie, jak poszukasz to znajdziesz o nich słówko. a to


A tak z ciekawości to te 10 kapel to jakie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować