Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 18:42, tomoliop napisał:

,,już nie trawię'''' faktycznie, trochę opacznie można to zrozumieć, chodziło o to, że
całkowicie mnie odzruciły.


a kawałek "memory remains" alo "unforgiven II" cie nie wziął?
a w S&M przecież call of chtulu z orkiestrą wyszedł super...
nawet te kawałki ci nie podpadły??

hammer

użyj qck.pl bo nie moge włączyć linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:46, lordlolek napisał:

> ,,już nie trawię'''' faktycznie, trochę opacznie można to zrozumieć, chodziło o
to, że
> całkowicie mnie odzruciły.

a kawałek "memory remains" alo "unforgiven II" cie nie wziął?
a w S&M przecież call of chtulu z orkiestrą wyszedł super...
nawet te kawałki ci nie podpadły??


Call of ktulu co prawda z s&m nie słuchałem, ale memory remains i unforgiven II - słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:15, lordlolek napisał:


> ta nowa piosenka to.. no cóż, gówienko w kibelku. Metallica sie już dawno skończyła.

> czy wy nie widzicie że robią wam wode z mózgów?? pełno jest takich kawałków w muzyce

> rockowej!! szczególnie w Ameryce. Metallica to mit pomimo że dalej istnieje i gra..
a
> to jest hańba dla tych kolesi: Jamesów, Larsów i innych Kirków!! żal mi Roberta..
po
> co on tam poszedł? chyba tylko dla hajsu :/
> PS. odsmażanym kotletom i parówkowym skrytożercom mówimy NIE!!

mocno ich objechałeś... :/
daj przykład piosenki która jest podobna
po drugie james lars i kirk a teraz takze "biedny robert" są elitą wśród gitarzystów,
wokali, perkusistów, basistów
po drugie oni nie śpiewają dla hajsu. oczywiście że to także ale oni sie bawią.przykładem
jest to - http://youtube.com/watch?v=7gGJ_bjn6QU
poczekaj do momentu jak kirk przerwie solówke i zobaczysz dalej
a jeszcze lepszym przykładem jest płyta akustyczna metallici


ja nie wątpie w umiejętności owych muzyków, mówie jedynie że już nie mają w sobie tego czegoś czym emanowali na początku swojej kariery.

płyta akustyczna, symfoniczna itp to tylko podkreśla że ludziom tym skończyły sie pomysły!!

nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo bym chciał aby Metallica wróciła z dobrym materiałem, ale ja nie gonie do sklepu z chwilą wydania ich każdego albumu.. daje im szanse, a jakże, ale oni nie chcą jej wykorzystać.. i nie stawiam sie na piedestale, że moje zdanie jest najważniejsze, nie!! jak ludziom pasuje to co Metallica teraz gra, to ok, mówi sie trudno, ale wiem że jest na świecie więcej tych niezadowolonych z poczynań tego zespołu niż tych którym pasuje jak grają. Metallica wwwrróóĆ!! albo sie rozpadnij w cholere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko metallica mogła grać tak jak za czasów Cliffa/Musteina... ech. Co prawda "...And justice for all" mi się całkiem podobała, ale po tym jak usłyszałem "St. Anger", to naprawdę zwątpiłem. Słyszałem, że ta najnowsza płyta ma być podobna do "Master Of Puppets", ale takie cuda się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:24, Tochers napisał:

Gdyby tylko metallica mogła grać tak jak za czasów Cliffa/Musteina... ech. Co prawda
"...And justice for all" mi się całkiem podobała, ale po tym jak usłyszałem "St. Anger",
to naprawdę zwątpiłem. Słyszałem, że ta najnowsza płyta ma być podobna do "Master Of
Puppets", ale takie cuda się nie zdarzają.


absolutnie sie zgadzam że st. anger był do bani i był kompromitacja
ale niektórzy UWIELBIAJĄ ten album. tacy ludzie którzy słuchają slipknota etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:27, lordlolek napisał:

> Gdyby tylko metallica mogła grać tak jak za czasów Cliffa/Musteina... ech. Co prawda

> "...And justice for all" mi się całkiem podobała, ale po tym jak usłyszałem "St.
Anger",
> to naprawdę zwątpiłem. Słyszałem, że ta najnowsza płyta ma być podobna do "Master
Of
> Puppets", ale takie cuda się nie zdarzają.

absolutnie sie zgadzam że st. anger był do bani i był kompromitacja
ale niektórzy UWIELBIAJĄ ten album. tacy ludzie którzy słuchają slipknota etc...


Lub są zagorzałymi fanami metallici ale przynajmniej to fani prawdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 18:27, lordlolek napisał:

absolutnie sie zgadzam że st. anger był do bani i był kompromitacja
ale niektórzy UWIELBIAJĄ ten album. tacy ludzie którzy słuchają slipknota etc...


IMO St.Anger jak na album nu-metalowy wypadł całkiem nieźle, choć to nie jest już stara thrash''owa ''tallica... Daję grupie jednak następną szansę - niech nagrają wreszcie DOBRY, THRASH METALOWY album (ot taki powrót to przeszłości) :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:30, lordlolek napisał:


Takie herezje w temacie o Metallice :P. Poza tym Whiskey in the Jar to tylko cover Metallici - to Irlandzka muzyka ludowa. Pierwszy raz (o ile pamiętam) zagrał ją zespół The Dubliners...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 15:10, Bifur napisał:

Takie herezje w temacie o Metallice :P. Poza tym Whiskey in the Jar to tylko cover Metallici
- to Irlandzka muzyka ludowa. Pierwszy raz (o ile pamiętam) zagrał ją zespół The Dubliners...


no wiem że to cover ale z tego co ja wiem to tę piosenkę wymyślił zespół Thin Lizzy...
tak prznajmniej mi sie wydaje
łap linka :)
http://qck.pl/bs

wg mnie bardzo fajne wykonanie choć wole coś ostrzejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej za bardzo się rozpędziliście! Ten kawałek podany przez was jest poprostu nowym kawałkiem nic więcej! Zrobionym na koncerty nikt nigdy nie mówił, że ten kawałek znajdzie się na płycie. I płyta wcale ma nie być podobna do Mastera tylko z wywiadu z Larsem zapamiętałem jak mówił, że będzie to najlepsza płyta od czasów Black album. A Metka z Seatle 89 już nie wróci co nie znaczy, że teraz jest źle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 19:05, Bifur napisał:

Hmm ciekawe co powiesz na polską wersję - http://pl.youtube.com/watch?v=DvedE5zNbZc&feature=related
;).


Genialne :)
taaak nie ma to jak polskie wykonanie =P
a przedmowę miał super :)
a łap to:

http://qck.pl/bJ
nie jest śmieszne ale chciałem pokazać bo to jest ponoć dość sławny zespół coverujący metallice... nieźli są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:06, THE WITCHER1990 napisał:

Ej ej za bardzo się rozpędziliście! Ten kawałek podany przez was jest poprostu nowym
kawałkiem nic więcej! Zrobionym na koncerty nikt nigdy nie mówił, że ten kawałek znajdzie
się na płycie. I płyta wcale ma nie być podobna do Mastera tylko z wywiadu z Larsem zapamiętałem
jak mówił, że będzie to najlepsza płyta od czasów Black album. A Metka z Seatle 89 już
nie wróci co nie znaczy, że teraz jest źle:D


/sorki za dubelek ale chciałem odpowiedzieć/

on (james) tam pyta "you want a new song (...) from the next album?"

i łap drugą nową piosenkę:
http://qck.pl/ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:10, lordlolek napisał:

/cut/


IMO jedno z najlepszych cover''ów ''tallici jakie widziałem :D. Dokładnie przez 23 sekundy miałem uczucie jakby to właśnie Metallica wykonywała Blackened. Wokal też niesamowity - koleś brzmi prawie jak Hetfield ;). Jedyne co mogliby poprawić to perkusja, która brzmiała naprawdę średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:16, Bifur napisał:

> /cut/

IMO jedno z najlepszych cover''ów ''tallici jakie widziałem :D. Dokładnie przez 23 sekundy
miałem uczucie jakby to właśnie Metallica wykonywała Blackened. Wokal też niesamowity
- koleś brzmi prawie jak Hetfield ;). Jedyne co mogliby poprawić to perkusja, która brzmiała
naprawdę średnio...


tak... naprawdę niesamowite :) :) mam nadzieje też tak grać :) ćwiczę ćwiczę ale jeszcze nie doszedłem do poziomu metallici :P
bo niby umiem zagrać blackened na dobrej szybkości ale tylko kawałkami bo potem zaczyna okropnie boleć ręka... auć :)
a jeszcze po takim blackened od razu grać np mastera albo coś t w tym stylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba new songi:/ Wole ten drugi:) Szczerze wątpie aby one były na płycie. Może takie były zamiary w 2006 roku jak niedługo potem mieli wydać album, ale po tylu zmianach premiery wątpie by 2 letni kawałek ukazał się na płycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:24, THE WITCHER1990 napisał:

Widziałem oba new songi:/ Wole ten drugi:) Szczerze wątpie aby one były na płycie. Może
takie były zamiary w 2006 roku jak niedługo potem mieli wydać album, ale po tylu zmianach
premiery wątpie by 2 letni kawałek ukazał się na płycie:/


ano też prawda....
no ja np żałuje że no leaf clover nie dali na płyte bez orkiestry (na płycie jest tylko na S&M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować