Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 17:23, Wintesun napisał:

Oto lista nowych utworów na nowej płycie Metallici:

That Was Just Your Life
The End Of The Line
Broken, Beat & Scarred
The Day That Never Comes
All Nightmare Long
Cyanide
The Unforgiven III
The Judas Kiss
Suicide & Redemption
My Apocalypse


to The Unforgiven III nie wróży wg mnie nic dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 18:58, tomoliop napisał:

to The Unforgiven III nie wróży wg mnie nic dobrego...

A ja jestem wręcz dziko ciekaw, jak im to wyjdzie.
Jakieś takie smutne te tytuły. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 wrzesnia na calym swiecie premiera :D i bardzo dobrze ze wszedzie razem bo piractwo spadnie wtedy;p 31 lipca krecono teledysk do The End Of The Line i ma byc dostepny pod koniec sierpnia zapowiadaja sie dlugie dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 14:37, dzyndzels napisał:

12 wrzesnia na calym swiecie premiera :D i bardzo dobrze ze wszedzie razem bo piractwo
spadnie wtedy;p 31 lipca krecono teledysk do The End Of The Line i ma byc dostepny
pod koniec sierpnia zapowiadaja sie dlugie dni :D

Wspaniała wiadomość. Mam spore wymagania, co do Death Magnetic (jestem też fanem zespołu - nie mylić z fanatykiem) - thrash czy heavy metal? Czy może kolejne nu-metalowe ''coś''? Dowiemy się dopiero 12 września... Na razie pozostaje czekać na premierę teledysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 14:37, dzyndzels napisał:

12 wrzesnia na calym swiecie premiera :D /.../


No, nareszcie :) Ale coś niewiele kawałków na płytce, oby były same dobre. I ciekawe jaka cena płyty będzie, pewnie z 7 dych ;p

Piosenka The Judas Kiss ma bardzo podobny tytuł do innego (power) metalowego zespołu - Stratovarius: The Kiss of Judas. Mam nadzieję, że nie jest równie kiepska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2008 o 14:41, Metalhead86 napisał:

Wspaniała wiadomość. Mam spore wymagania, co do Death Magnetic (jestem też fanem zespołu
- nie mylić z fanatykiem) - thrash czy heavy metal? Czy może kolejne nu-metalowe ''coś''?
Dowiemy się dopiero 12 września... Na razie pozostaje czekać na premierę teledysku.


czytałem gdzieś, że będzie to nowoczesna wersja "...And Justice for All", a St. Anger to nie był nu-metal, mam nadzieje, że będzie to coś w rodzaju Master of Puppets, bo za Justicem coś nie przepadam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio osłuchałem się z Ride i Master, i na okrąglo słucham Justice i debiutu. Wszystkie 4 ubóstwiam tak samo, kawałki Dyers Eve i Frayed ends of Sanity, choć mniej znane niż tytułowy czy one dają nieźle pod tyłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 23:26, ppoz93 napisał:

O Metallica jeden z moich ulubionych zespołów. Ulubiony utwór to Fuel. Choć od niedawna
przerzuciłem się na Iron Maiden.


Ja od Ironów zaczynałem i darzę ich wielkim szacunkiem. Z Metallicą za pan brat jestem od lat 2. Fuel to świetny utwór, ale mi podobają się starsze ich utwory takie jak "Ride the Lighting" czy"Motorbreath". Z nowszych to "I disappear" czy "Some kind of monster "
Ps. Żal mi tylko tego dodga co go na teledysku do "Fuel" rozwalili na końcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 10:32, dzyndzels napisał:

sama plyta ma kosztowac 32 zlote ale jest bez ksiazeczki , w sumie nie liczy sie ilosc
gadzetow tylko muzyka.


Dokładnie!!! Jak St. Anger kupowałem to z empika nie miałem za co do domu wrócić. W ogóle ich płyty (i Ironów)
mocno trzymają się progu 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze jeszcze nikt nie wykupil sobie konta platinum :) zalujcie - ilosc materialow do pobrania jest ogromna (w tym kawalki koncertowe jak i klipy wideo)

palce lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:42, morthi napisał:

widze, ze jeszcze nikt nie wykupil sobie konta platinum :) zalujcie - ilosc materialow
do pobrania jest ogromna (w tym kawalki koncertowe jak i klipy wideo)

palce lizac :)


Czyli zakup samej płyty, to była zła decyzja... Cholerka, może się uda cofnąć pre-order na samą płytę. :D
Chyba, że istnieje oddzielna możliwość wykupienia dostępu do serwisu ?: >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 06:07, morthi napisał:

istnieje tyle ze jest malo oplacalne - lepiej kupic plytke + dodatkowy dostep


Więc może kiedyś skorzystam, teraz delektuję się niedawno przybyłym do mnie krążkiem Sabatona. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować