Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 18:49, Sir Braveheart napisał:

Powiem Wam że ten Album już wyciekł w internet. Ponoć we Francuskich Gazetach pojawiła
się płyta 10 dni przed premierą !!!! Nie wiem jak to się stało ale na necie o tym piszą.

Edit. oo widzę że mnie ktoś z tym info juz uprzedził...

Moje przemyślenia.
Zastanawiam się czy każdy teraz fan będzie czekał na premierę... Każdy będzie chciał
zassać pirata (przy takich możliwościach to normalne) daje sobie łapę uciąć ze 1/12 Polski
juz ma pirata na dysku. na ten album czekano 5 lat bo St Anger to niewypał. Czyli jakby
jeszcze więcej. Heh ironia losu.. Ale znajdą ją maniacy co kupią oryginał

A to za przeszkoda sciągnąć a pózniej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 19:13, hammerfall87 napisał:

A to za przeszkoda sciągnąć a pózniej kupić


Wiadomo że można .... Ale sam fakt ;] wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:49, Sir Braveheart napisał:

Powiem Wam że ten Album już wyciekł w internet. Ponoć we Francuskich Gazetach pojawiła
się płyta 10 dni przed premierą !!!! Nie wiem jak to się stało ale na necie o tym piszą.

Edit. oo widzę że mnie ktoś z tym info juz uprzedził...

Moje przemyślenia.
Zastanawiam się czy każdy teraz fan będzie czekał na premierę... Każdy będzie chciał
zassać pirata (przy takich możliwościach to normalne) daje sobie łapę uciąć ze 1/12 Polski
juz ma pirata na dysku. na ten album czekano 5 lat bo St Anger to niewypał. Czyli jakby
jeszcze więcej. Heh ironia losu.. Ale znajdą ją maniacy co kupią oryginał

Ja maniakiem nie jestem a i tak kupię oryginał :P Np mój kumpel - fan - ma już DM na swoim dysku. Imo jest to świństwo, ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:25, CyberPanki napisał:

> Powiem Wam że ten Album już wyciekł w internet. Ponoć we Francuskich Gazetach pojawiła

> się płyta 10 dni przed premierą !!!! Nie wiem jak to się stało ale na necie o tym
piszą.
>
> Edit. oo widzę że mnie ktoś z tym info juz uprzedził...
>
> Moje przemyślenia.
> Zastanawiam się czy każdy teraz fan będzie czekał na premierę... Każdy będzie chciał

> zassać pirata (przy takich możliwościach to normalne) daje sobie łapę uciąć ze 1/12
Polski
> juz ma pirata na dysku. na ten album czekano 5 lat bo St Anger to niewypał. Czyli
jakby
> jeszcze więcej. Heh ironia losu.. Ale znajdą ją maniacy co kupią oryginał
Ja maniakiem nie jestem a i tak kupię oryginał :P Np mój kumpel - fan - ma już DM na
swoim dysku. Imo jest to świństwo, ale ok.


dlaczego ?
czyli rozumiem posiadasz same oryginały :P żadnych mp3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:40, hammerfall87 napisał:

dlaczego ?
czyli rozumiem posiadasz same oryginały :P żadnych mp3 :P

Nie każde mp3 jest nielegalne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:46, Bartkula napisał:

> dlaczego ?
> czyli rozumiem posiadasz same oryginały :P żadnych mp3 :P
Nie każde mp3 jest nielegalne ;P


ciekawe co na to płyty promo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:53, bobbi legitka napisał:

A jak dla mnie jest to strasznie wkurzające moim zdaniem we francji specjalnie to zrobili,
a miała być wydana ogólno światowo żeby nie było piractwa... ech :/


zawsze będą przecieki zawsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:52, hammerfall87 napisał:

ciekawe co na to płyty promo :P

niedawno Nine Inch Nails udostępnił za darmo całą płytę w sieci w formacie mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:58, hammerfall87 napisał:

> A jak dla mnie jest to strasznie wkurzające moim zdaniem we francji specjalnie to
zrobili,
> a miała być wydana ogólno światowo żeby nie było piractwa... ech :/

zawsze będą przecieki zawsze !!!


no, to niestety prawda... ale od kiedy zespoły wydają płytę a ja już się nimi interesuję to zawsze jestem wnerwiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:59, bobbi legitka napisał:

> > A jak dla mnie jest to strasznie wkurzające moim zdaniem we francji specjalnie
to
> zrobili,
> > a miała być wydana ogólno światowo żeby nie było piractwa... ech :/
>
> zawsze będą przecieki zawsze !!!

no, to niestety prawda... ale od kiedy zespoły wydają płytę a ja już się nimi interesuję
to zawsze jestem wnerwiony :)


Ale to jest plus bo możesz płytę przesłuchać i stwierdzić czy jest warta zakupu np coś jak wersja demo czy trial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:04, hammerfall87 napisał:

Ale to jest plus bo możesz płytę przesłuchać i stwierdzić czy jest warta zakupu np coś
jak wersja demo czy trial


No tak ale mimo wszystko fajnie jest kupić płytę i przesłuchiwać po kolei każdą piosenkę mając satysfakcję że wytrzymałeś i że jest 12 września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:07, bobbi legitka napisał:

> Ale to jest plus bo możesz płytę przesłuchać i stwierdzić czy jest warta zakupu
np coś
> jak wersja demo czy trial

No tak ale mimo wszystko fajnie jest kupić płytę i przesłuchiwać po kolei każdą piosenkę
mając satysfakcję że wytrzymałeś i że jest 12 września :D


tak ale okaże się ,że jest dnem to niestety brak tej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:11, hammerfall87 napisał:

tak ale okaże się ,że jest dnem to niestety brak tej przyjemności

Wypluj te słowa ;P. Przesłuchałem parę utworów z Death Magnetic takie jak That Was Just Your Life, All Nightmare Long, czy My Apocalypse - KOPIĄ TYŁEK! Niestety większość z nich została usunięta z YouTube... Tak czy inaczej na album czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:15, Metalhead86 napisał:

> tak ale okaże się ,że jest dnem to niestety brak tej przyjemności
Wypluj te słowa ;P. Przesłuchałem parę utworów z Death Magnetic takie jak That Was Just
Your Life, All Nightmare Long, czy My Apocalypse - KOPIĄ TYŁEK! Niestety większość z
nich została usunięta z YouTube... Tak czy inaczej na album czekam z niecierpliwością.


ehmmm ogólnie mówiłem chodziło mi raczej iż kupowanie oryginałow beż przetestowania to czasami strata kasy ale jednak andrealina daje frajde :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry jest :)
warto przesluchac :)

jakos tez calkiem niezla jak na stream

taaa - jakosc niezla bo wszedlem przez missionmetallica a nie z linku ktory dales :P
w tym co jest dostepne to jakosc jest kiepskawa (w porownaniu z tym co jest udostepnione na missionmetallica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, kolejna absurd związany z fanatykiem katolickim, który został dopuszczony do pisania książek dla młodych.
Ten, kto oglądał TVN wie o co chodzi, reszcie wyjaśniam - Ponoć AC/DC znaczy Antychryst/Śmierć Chrystusowi a słuchanie muzyki właśnie takiej jak AC/DC, RS, Slayer, Megadeth Metallica, powoduje wzbudzenie popędu seksualnego.
Na szczęście zdrowy rozsądek w narodzie nie ginie, zostało toto opatrzone odpowiednimi komentarzami :>

Wniosek? Oszczędź na viagrze! Posłuchaj AC/DC, by twój "interes" stał się "Hard As A Rock"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:21, morthi napisał:

taaa - jakosc niezla bo wszedlem przez missionmetallica a nie z linku ktory dales :P
w tym co jest dostepne to jakosc jest kiepskawa (w porownaniu z tym co jest udostepnione
na missionmetallica)


A, przepraszam - rzeczywiście na Mission: Metallica jakość jest o niebo lepsza. Zdecydowałem się podać link do oficjalnej strony zespołu, ponieważ tamtejsza wersja jest ogólnodostępna - nie trzeba się rejestrować... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:32, GungravePL napisał:

No tak, kolejna absurd związany z fanatykiem katolickim, który został dopuszczony do
pisania książek dla młodych.
Ten, kto oglądał TVN wie o co chodzi, reszcie wyjaśniam - Ponoć AC/DC znaczy Antychryst/Śmierć
Chrystusowi a słuchanie muzyki właśnie takiej jak AC/DC, RS, Slayer, Megadeth Metallica,
powoduje wzbudzenie popędu seksualnego.
Na szczęście zdrowy rozsądek w narodzie nie ginie, zostało toto opatrzone odpowiednimi
komentarzami :>

Wniosek? Oszczędź na viagrze! Posłuchaj AC/DC, by twój "interes" stał się "Hard As A
Rock"...


hmmm mi to sie nawet zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować