Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2009 o 22:42, wsaadman napisał:

Cholera, cholera, cholera, jak tu do 19 wykombinować 400zł na golden circle :D

A dlaczemuż to do 19nastego? Ja mam dostać stypendium więc kasa była, znaczy na razie poszła mamy ale stypendium i tak do niej przychodzi. Mam nadzieję, że mi przyznają;] Wiesz jak już będzie pewne, że jedziesz to się razem zabierzemy:) Czy ja Ciebie nie widziałem w środę na basenie na Baczyńskiego w SP2?
Ja w sumie mógłbym sprzedać płyty gdybym miał wielką potrzebę ale nie chcę tego robić. Może masz jakiś nieużywany wzmacniacz, przester cokolwiek? Ew powiedz, że chcesz bilet pod choinkę albo dużo hajsu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 22:46, Witcher1990 napisał:

> Cholera, cholera, cholera, jak tu do 19 wykombinować 400zł na golden circle :D
A dlaczemuż to do 19nastego? Ja mam dostać stypendium więc kasa była, znaczy na razie
poszła mamy ale stypendium i tak do niej przychodzi. Mam nadzieję, że mi przyznają;]
Wiesz jak już będzie pewne, że jedziesz to się razem zabierzemy:) Czy ja Ciebie nie widziałem
w środę na basenie na Baczyńskiego w SP2?
Ja w sumie mógłbym sprzedać płyty gdybym miał wielką potrzebę ale nie chcę tego robić.
Może masz jakiś nieużywany wzmacniacz, przester cokolwiek? Ew powiedz, że chcesz bilet
pod choinkę albo dużo hajsu:)

A tam już dałem ogłoszenie na forum ;)
Bo chcem być pierwszy!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2009 o 22:48, wsaadman napisał:

> pod choinkę albo dużo hajsu:)
A tam już dałem ogłoszenie na forum ;)
Bo chcem być pierwszy!
:D

To co sprzedajesz? Pierwszy to ja byłem xD Ale masz racje spiesz się święta idą a to świetny prezent i bileciki mogą się rozjeść baaaardzo szybko.
E byłeś na tym basenie czy nie? Bo widziałem takie coś małe chude i kudlate. Pasuje do Twojego rysopisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 23:04, wsaadman napisał:

Ja nie pływam. Jestem zbyt mroczny na takie przyziemne czynności ;) A serio - nie.

Powiedz prawdę jesteś brudasem, który się nie myje i masz wstręt do wody xD Chyba, że do topienia katów.
Ale sie podniecam. Ja to tam mogę na samego Slayera jechać normalnie chce mnie rozzzzzzzzzzzzzzz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 23:09, Witcher1990 napisał:

> Ja nie pływam. Jestem zbyt mroczny na takie przyziemne czynności ;) A serio - nie.

Powiedz prawdę jesteś brudasem, który się nie myje i masz wstręt do wody xD Chyba, że
do topienia katów.
Ale sie podniecam. Ja to tam mogę na samego Slayera jechać normalnie chce mnie rozzzzzzzzzzzzzzz
xD

Łor Enseble ! \m/

A tak serio - poprostu nie lubię basenów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Sucks: Wygląda na to, że znasz gości z Metalliki, Slayera i Megadeth, i jako że jesteś z nimi w trasie to co myślisz o walkach, jakie toczą się obecnie między tymi kapelami?
Robb Flynn: Robią to, aby się o czymś dobrze czytało.
Metal Sucks: [śmiech] Dobra odpowiedź.
Robb Flynn: [Śmiech] Ej no, kto chciałby o tym słyszeć? To toczy się już od tylu lat. Najzabawniejsze jest to, że gdy byliśmy na trasie Canadian Carnage cztery miesiące temu to zaprzyjaźniliśmy się z kolesiami ze Slayera i Megadeth i była to pierwsza oznaka pokoju między nimi.

Metal Sucks: Co w takim razie jest prawdą, a co próbą zrobienia zawieruchy czy czegoś takiego na Blabbermouth?
Robb Flynn: Nie wiem. Ja nie widzę potrzeby, aby Metallica robiła tam tego typu komentarze. Nie ma tak, że Lars wypunktowuje niechlujstwa w grze Lombardo na Angel of Death. Nie wydaje mi się, aby się o to troszczył.
stąd http://www.overkill.pl/news/goto.php?id=1938
Moja teoria o robieniu kasy na wzajemnym obrażaniu się i dzieleniu jej przy wódce chyba powoli się sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:37, Mateuszencjowaty napisał:



Tę Metallikę ;] I Lady ZgaGa

A podasz argumenty czemu "shit" świata największy ;>?

Bo Lady Gaga ma fajne kawałki szczególnie Poker Face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:37, Mateuszencjowaty napisał:



Tę Metallikę ;] I Lady ZgaGa

Pisownia TĄ z tego co wiem od niedawna jest dozwolona. Może nie w "oficjalnych" dokumentach ale na forach i w języku potocznym owszem

Dnia 18.12.2009 o 19:37, Mateuszencjowaty napisał:

A podasz argumenty czemu "shit" świata największy ;>?

Nie widzisz, że to spamer? Bo Lady Gaga ma fajne kawałki szczególnie Poker Face. No to na prawdę odpowiedź na pytanie. Czemu Meta jest do dupy? Bo Slayer lepszy;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:39, Medyk napisał:

Bo Lady Gaga ma fajne kawałki szczególnie Poker Face.


Dzieciag. A Dodem lubirz? Niem? A my lubim Metallikę, Gagusiu. Sprzedaż płyt chyba też o czymś świadczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:01, Witcher1990 napisał:

>
>
> Tę Metallikę ;] I Lady ZgaGa
>
Pisownia TĄ z tego co wiem od niedawna jest dozwolona. Może nie w "oficjalnych" dokumentach
ale na forach i w języku potocznym owszem

Ale wiesz, że za niepoprawne pisanie nazwy grozi pozew sądowy ze strony Larsa ;]

Dnia 18.12.2009 o 20:01, Witcher1990 napisał:

> A podasz argumenty czemu "shit" świata największy ;>?
Nie widzisz, że to spamer? Bo Lady Gaga ma fajne kawałki szczególnie Poker Face. No to
na prawdę odpowiedź na pytanie. Czemu Meta jest do dupy? Bo Slayer lepszy;o

Ano - zwykły forumowy spamiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 12:21, wsaadman napisał:

> >

Dnia 22.12.2009 o 12:21, wsaadman napisał:

Ale wiesz, że za niepoprawne pisanie nazwy grozi pozew sądowy ze strony Larsa ;]

Ale on nie podawał nazwy tylko napisał tą. Skoro mozilla tego nie podkreśla znaczy, że jest dobrze;]

Dnia 22.12.2009 o 12:21, wsaadman napisał:

Ano - zwykły forumowy spamiak.

W sumie to taki jak my. Niby skąd wziąłeś tego sekretarza?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=wHZ7E182uL0&feature=related
Jeśli tak będzie wyglądała Metallika u nas w 2010 to ja podziękuję za ich koncert i wyszaleję się na Slayerku bo tam się nikt nie oszczędza, a tutaj Lars z koncertu na koncert gra coraz słabiej i bez powera;f James po prostu się nie stara i wyje a na koncercie w Nimes słyszeliśmy, że potrafi zaśpiewać dobrze. Fff jak ten zespół kocham tak proszę albo znajdźcie nowego perkamana i wokal albo przestańcie grać jak zakończycie trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:43, Witcher1990 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=wHZ7E182uL0&feature=related
Jeśli tak będzie wyglądała Metallika u nas w 2010 to ja podziękuję za ich koncert i wyszaleję
się na Slayerku bo tam się nikt nie oszczędza, a tutaj Lars z koncertu na koncert gra
coraz słabiej i bez powera;f James po prostu się nie stara i wyje a na koncercie w Nimes
słyszeliśmy, że potrafi zaśpiewać dobrze. Fff jak ten zespół kocham tak proszę albo znajdźcie
nowego perkamana i wokal albo przestańcie grać jak zakończycie trasę.


No niestety... Na perke Larsa nie zwracam jeszcze uwagi, ale głos Jamesa mnie dobija. Powinien przestać przeciągać końcówki wersów i nauczyć się jakoś tak szybko je kończyć. Mam nadzieję, że na koncercie albo będzie lepiej, albo nie będzie się zwracać na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 12:54, Doktor93 napisał:


No niestety... Na perke Larsa nie zwracam jeszcze uwagi, ale głos Jamesa mnie dobija.
Powinien przestać przeciągać końcówki wersów i nauczyć się jakoś tak szybko je kończyć.
Mam nadzieję, że na koncercie albo będzie lepiej, albo nie będzie się zwracać na to uwagi.

Powiem ci, że w Chorzowie nie słyszałem wokalu tak się ludzie darli i śpiewali. Dopiero gdy trochę ciszej było słyszałem wyraźnie co śpiewa, a kolega w innym miejscu mówi, że dobrze słyszał wokal. Na perkę wtedy nie patrzyłem, bo nie zwracałem tak uwagi na poszczególne elementy ale gdy później słuchałem bootlega z koncertu to po prostu tragedia;o Perke można o dupe obić, wokal średnio choć były poważne wyjce. Kirk czasem coś spierdzielił ale ogólnie on i Rob wypadli bardzo dobrze. Reszta no cóż... Jak wyżej nowy perkman i wokal i mogą grać jeszcze ze 20lat. Albo niech się przynajmniej starają jak w Nimes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:43, Witcher1990 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=wHZ7E182uL0&feature=related
Jeśli tak będzie wyglądała Metallika u nas w 2010 to ja podziękuję za ich koncert i wyszaleję
się na Slayerku bo tam się nikt nie oszczędza, a tutaj Lars z koncertu na koncert gra
coraz słabiej i bez powera;f

Larsa nie zmienisz, tyle Ci powiem. ;P Od dobrych paru lat gra tak samo, ostatnio nawet troszkę poprawił swoją grę na stopach (dobrze to słychać np. na nowym DVD z Meksyku). Szkoda tylko, że czasami lepiej gra w tuning roomie, iż na koncertach. ;D ( http://www.youtube.com/watch?v=G3idhH5F91c)

Dnia 23.12.2009 o 11:43, Witcher1990 napisał:

James po prostu się nie stara i wyje a na koncercie w Nimes słyszeliśmy, że potrafi zaśpiewać dobrze.

Na moje to Het wyje w większości kawałków z KEA granych teraz na żywo. Nie wiem, stara się powrócić do głosu z pierwszej płyty, czy co? (szczególnie to słychać w 1:22 minucie twojego filmiku, chociaż to akurat wyszło świetnie ;).

Dnia 23.12.2009 o 11:43, Witcher1990 napisał:

Fff jak ten zespół kocham tak proszę albo znajdźcie nowego perkamana i wokal albo przestańcie grać jak
zakończycie trasę.

Wiesz, że Lars ma prawa do nazwy Metallica? To znaczy - nie ma Larsa, nie ma zespołu. Trudno, żeby wywalili założyciela całej kapeli. :P
A trasa sama w sobie jest świetna. Czytałem wiele opinii ludzi, którzy byli na koncercie w tym i zeszłym roku., że był to ich najlepszy koncert Mety w życiu...

BTW, co powiesz na taką Metę: http://www.youtube.com/watch?v=qU0D7ebCAHE To jest dopiero moc (przynajmniej mnie zaskoczyło takie świetne wykonanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 13:16, Linux_M napisał:

Larsa nie zmienisz, tyle Ci powiem. ;P Od dobrych paru lat gra tak samo, ostatnio nawet
troszkę poprawił swoją grę na stopach (dobrze to słychać np. na nowym DVD z Meksyku).
Szkoda tylko, że czasami lepiej gra w tuning roomie, iż na koncertach. ;D ( http://www.youtube.com/watch?v=G3idhH5F91c)

No tak w Meksyku grał dobrze choć nie tak jak za binge and purge, które to koncert posiadam. W Nimes się postarali bo to nagrywają, a tam gdzie nie ma kamer robią koncerty na odwal się. Hmm jak dla mnie na tym filmie gra tak jak zwykle i szczerze powiedziawszy uważam, że każdy perkman grający ok 10-15lat gra tak samo jak on a może i lepiej. Sory od perkusisty w tak znanej kapeli trzeba wymagać.

Dnia 23.12.2009 o 13:16, Linux_M napisał:

Wiesz, że Lars ma prawa do nazwy Metallica? To znaczy - nie ma Larsa, nie ma zespołu.
Trudno, żeby wywalili założyciela całej kapeli. :P
A trasa sama w sobie jest świetna. Czytałem wiele opinii ludzi, którzy byli na koncercie
w tym i zeszłym roku., że był to ich najlepszy koncert Mety w życiu...

Nie ma Kata bez Romana xD Tak jak pisałem może być np Metallica and James Hetfield:) Trasa owszem jest dobra, grają w świetnych miejscówkach, mają wypas że tak powiem dekoracje z trumien itp itd ale najlepszy koncert?

Dnia 23.12.2009 o 13:16, Linux_M napisał:

BTW, co powiesz na taką Metę: http://www.youtube.com/watch?v=qU0D7ebCAHE To jest dopiero
moc (przynajmniej mnie zaskoczyło takie świetne wykonanie).

Hehe a jakie miało być skoro kręcili tam teledysk?;] Tutaj na prawdę się postarali i tak powinni grać cały czas bo jak widać, że jak chcą to potrafią. Chociaż stopa jak zwykle przyciszona;/ Prawdziwy power ma cover (niezły rym) Vadera.
Ehh tęskinię za tą Metką z czasów And justice, pięknej perki i tamtej trasy... Pewnie dlatego moją pierwszą płytą była AJFA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować