Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Na pewno? Wrócimy z koncertu i pogadamy :D
Nie wątpię w to, że meta pogra 2 godziny, ale reszta będzie miała mnóstwo czasu na wymiatanie, Mastodon się wycofał. Slayer pewnie nie przekroczy tych 40 minut, wpadnie, zabije wszystkich i poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem... No nic, jakoś to będzie. Zastanawiam się czy nie założyć neutralnej koszulki (diverse). Jakby nie patrzeć to lubię wszystkie te kapele, a czterech na raz nie założę (nawet tylu nie mam).

Dnia 28.05.2010 o 18:13, Mateuszencjowaty napisał:

2h Metallica, jak byk pisze.

Jest napisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 17:17, Mateuszencjowaty napisał:

Fajny mi festiwal :D 2h Meta, reszta po 40 minut maks.

Koncerty Mety z supportami tak naprawdę.

Teraz czasy się pozmieniały Mega i Slayer mają po 1godz. Fakt to krótko ale wole 1godz Slayera i Mega niż dwie Mety w takiej formie Larsa i Heta...
No i nie oszukujmy się u nas jest najsłabsze SF. To już w Czechach mają więcej kapel a bilet na allegro widziałem za niecałe 200zł ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 10:31, juhyter napisał:

Ja tam mam 17 czerwca Bal na zakończenie 3 klasy gimnazjum. Już to widze..... xDDD

No to niezła zmiana klimatu z metalu na DJ. Ja mam lepiej bo o 13;15 17czerwca mam egzamin ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 13:35, Witcher1990 napisał:

> Ja tam mam 17 czerwca Bal na zakończenie 3 klasy gimnazjum. Już to widze..... xDDD

No to niezła zmiana klimatu z metalu na DJ. Ja mam lepiej bo o 13;15 17czerwca mam egzamin
;o

uuuu...... O.o no to będę trzymał kciuki jak będę w stanie. Ty naprawdę chcesz na to iść xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 18:38, Fucio napisał:

Nie widziałem... No nic, jakoś to będzie. Zastanawiam się czy nie założyć neutralnej
koszulki (diverse). Jakby nie patrzeć to lubię wszystkie te kapele, a czterech na raz
nie założę (nawet tylu nie mam).


http://www.allegro.pl/item1058600417_metallica_koncert_koszulka_koszulki_45_wzorow.html#gallery

45 wzorów koszulek z Metą. W tym 1 (2 kolory) specjalnie na koncert ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:32, Witcher1990 napisał:

> Kto jedzie 15 na Metallice z Opola? ;]
nie na Metallice tylko na SF ew Wielką 4. I czemu 15go?

Bo chce byc trzezwy 16. Poza tym zwal jak zwal, nic to nie zmieni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, orientuje się ktoś, czy w przerwie m-dzy zespołami będzie można wyskoczyć na browara czy cuś? I czy jako 17-latek będę miał z tym jakieś problemy? Jadę na taką imprezę pierwszy raz, więc pytam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:27, Woo-Cash napisał:

Dobra, orientuje się ktoś, czy w przerwie m-dzy zespołami będzie można wyskoczyć na browara
czy cuś? I czy jako 17-latek będę miał z tym jakieś problemy? Jadę na taką imprezę pierwszy
raz, więc pytam ;P

W środku browarów nie kupisz, jeśli chcesz możesz chlać pod bramą zanim cię wpuszczą. O wniesieniu alko zapomnij.
Przerwa oczywiście jakaś będzie myślę, że 10-15min. ale z wyskakiwaniem to różnie może być. Jeśli masz trybuny to raczej nie da rady, na płycie szkoda miejsca tracić jedynie na GC będzie to miało sens jeśli dadzą opaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że będzie calutki dzień bez żadnych płynów i pożywienia ;D Chociaż nie uśmiecha mi wejście na płytę przed południem(blisko sceny), skoro dwa interesujące mnie zespoły grają na końcu. Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 21:24, Woo-Cash napisał:

/.../

Przecie na płycie lotniska będzie pełno stoisk z żarciem, w tym coś w rodzaju "ogródka piwnego" odgrodzonego od całej reszty. Inna sprawa, że ceny będą tam... co najmniej wysokie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 21:24, Woo-Cash napisał:

Oj widzę że będzie calutki dzień bez żadnych płynów i pożywienia ;D Chociaż nie uśmiecha
mi wejście na płytę przed południem(blisko sceny), skoro dwa interesujące mnie zespoły
grają na końcu. Co radzisz?

Żarcie i woda będzie, w końcu nikt nie chce zbiorowego zasłabnięcia bo kto będzie napierdalał na Slayerze?:D
Z tego co się orientuję woda kosztowała ok 5zł na AC DC zapiekanka więcej chyba 10zł. O "ogródku piwnym" też słyszałem ale nie wiem czy to prawda bo dowodów raczej nie będą tam sprawdzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, macie ten bilet na Sonisphere Festival z matowego papieru czy takiego odblaskowego? ; ] Bo nie wiem czy czasem nie kupilem jakiejs podroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować