Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 17:13, Doktor93 napisał:

Faktycznie oprócz Mety wszystko po 40 min.


Slayer i Megadeth po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... według moich obliczeń jest tak:
Behemoth - 40 min
Anthrax - 45 min
Megadeth - 1h
Slayer - 1h
Meta - 2h
--------
Mam mały problem
"Osoby niepełnoletnie:

Informujemy, iż osoby niepełnoletnie mogą wejść na koncert jedynie pod opieką osoby dorosłej. Zaznaczamy również, że niezależnie od wieku, każda osoba wchodząca na koncert musi posiadać ważny bilet."
http://pl.sonispherefestivals.com/forum/na-koncercie/
Jak się pewnie domyślacie, należę do licznego grona nieletnich. Jak myślicie, wpuszczą mnie bez opiekuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkład był podany już dawno temu- najpierw inne kapele grały po 40min ale jak się ludzie oburzyli zmienili po godzinie.
Co do wejścia to serio problem. Podchodzisz do typa np takiego jak ja mówisz do niego tak jak ja do takich typów: "ej ziomek/satanisto mam sprawę, nie mam 18lat a chcę wejść, weź mnie wprowadź" i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 21:36, Zarkadius napisał:

A podane są gdzieś utwory jakie będą grać na soni ? Chciałbym być przygotowany z tekstami
piosenek, żeby móc sie elegancko podrzeć ;].

A widziałeś kiedyś zęby zespół podawał set na koncert? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Jakoś nigdy wcześniej mnie to nie interesowało, bo zwykle jak bywałem na koncertach to grał 1 zespół(no support''ów nie liczę) więc dlatego pytam ;]. Jak będzie "Enter Sandman" i "All nightmare long" to będzie gites ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 22:18, Zarkadius napisał:

/.../

Jeśli chodzi o Metę, nigdy nic nie wiadomo, zmieniają pół setlisty co koncert. ;)
Pewne utwory to: Creeping Death, Sad But True, Puppets, One, NEM, Sandman, S&D i kilka z Death Magnetic, reszta jest loterią.

Co do reszty kapel, poszukaj sobie ostatnich setów na tej stronie: http://www.setlist.fm/ Zapewne na Soni zestawy będą podobne.

Dnia 09.06.2010 o 22:18, Zarkadius napisał:

Jak będzie "Enter Sandman"

Będzie na 120% :P

Dnia 09.06.2010 o 22:18, Zarkadius napisał:

i "All nightmare long" to będzie gites ;)

Z tym może być już trochę gorzej, bo w tym roku na stadionach grają to bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:15, Fucio napisał:

Jak się pewnie domyślacie, należę do licznego grona nieletnich. Jak myślicie, wpuszczą
mnie bez opiekuna?


Spokojnie wpuszczą. Gdyby mieli sprawdzać dowody i czy masz opiekuna to w komplecie weszlibyśmy dopiero następnego dnia. Jedynie problem może być jeśli masz 1.20 m ;D. A nawet jak już się przyczepią to będzie tam tyle ludu, że na pewno znajdziesz kogoś kto Cię ''przemyci''. Nie ma co się martwić. Tak swoją drogą jeszcze tydzień !! Tydzień do koncertu życia ! Yeah \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 22:29, nolif3r napisał:

> Jak się pewnie domyślacie, należę do licznego grona nieletnich. Jak myślicie, wpuszczą

> mnie bez opiekuna?

Spokojnie wpuszczą. Gdyby mieli sprawdzać dowody i czy masz opiekuna to w komplecie weszlibyśmy
dopiero następnego dnia. Jedynie problem może być jeśli masz 1.20 m ;D. A nawet jak już
się przyczepią to będzie tam tyle ludu, że na pewno znajdziesz kogoś kto Cię ''przemyci''.
Nie ma co się martwić. Tak swoją drogą jeszcze tydzień !! Tydzień do koncertu życia !
Yeah \m/

No nie wiem mogą sprawdzać skoro nawet bilety specjalnym czytnikiem sprawdzali i każdego prowizorycznie obszukali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 21:30, Witcher1990 napisał:

Rozkład był podany już dawno temu- najpierw inne kapele grały po 40min ale jak się ludzie
oburzyli zmienili po godzinie.


Nie ludzie się oburzyli, tylko Mastodon odpadł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 20:10, Feno napisał:

> Rozkład był podany już dawno temu- najpierw inne kapele grały po 40min ale jak się
ludzie
> oburzyli zmienili po godzinie.

Nie ludzie się oburzyli, tylko Mastodon odpadł :-)

Rozkład został zmieniony jeszcze zanim Masto zaczął odwoływać koncerty, wiem bo śledzę last.fm itp strony.
Zabrajin
świetny jesteś człowieku.
Zarkadius
Youtube.com
Tylko nie słuchaj koncertów z oficjalnych dvd bo tam jest wszystko poprawiane.
Normalnie gitary są spoko, wokal często licho słychać (i licho śpiewa), perki nie uświadczysz, podwójnej stopy już na pewno chyba, że na ONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:09, Zarkadius napisał:

/.../

Z głosem Heta to bywa różnie. Aktualnie jest o wiele lepiej, niż np. w 2007, ale dalej potrafi nieźle zapiać/wyjęczeć/wykrzyczeć kawałek zamiast zaśpiewać. Całe szczęście, że koncert na Bemowie będzie dopiero drugim po 3-tygodniowej przerwie w trasie, więc może głos nie będzie tak zdarty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:17, Linux_M napisał:

> /.../
Z głosem Heta to bywa różnie. Aktualnie jest o wiele lepiej, niż np. w 2007, ale dalej
potrafi nieźle zapiać/wyjęczeć/wykrzyczeć kawałek zamiast zaśpiewać. Całe szczęście,
że koncert na Bemowie będzie dopiero drugim po 3-tygodniowej przerwie w trasie, więc
może głos nie będzie tak zdarty. ;)

A ja nie wiem jak z Tomem bo ponoć sobie popsuł coś i koncert odwołali:( Czyli na AoD nie będzie screemingu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:26, Witcher1990 napisał:

A ja nie wiem jak z Tomem bo ponoć sobie popsuł coś i koncert odwołali:(

Tak, odwołali jeden koncert z powodu "choroby" Toma. Pytanie, czy chodzi o coś z gardłem (słyszałem o anginie), czy o inną usterkę. :/ Ale ponoć wydali już oświadczenie, że reszta koncertów jest niezagrożona.

Dnia 11.06.2010 o 22:26, Witcher1990 napisał:

Czyli na AoD nie będzie screemingu;/

Tego nie było nawet na koncercie na Rock Am Ring tydzień temu...
http://www.youtube.com/watch?v=rR-7ngv_vxg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:37, Linux_M napisał:

> A ja nie wiem jak z Tomem bo ponoć sobie popsuł coś i koncert odwołali:(
Tak, odwołali jeden koncert z powodu "choroby" Toma. Pytanie, czy chodzi o coś z gardłem
(słyszałem o anginie), czy o inną usterkę. :/ Ale ponoć wydali już oświadczenie, że reszta
koncertów jest niezagrożona.

> Czyli na AoD nie będzie screemingu;/
Tego nie było nawet na koncercie na Rock Am Ring tydzień temu...
http://www.youtube.com/watch?v=rR-7ngv_vxg

Tak wiem już od jakiegoś czasu się oszczędza choć po nim nie widać takiego "zdarcia" jak po Hecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować