Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 21:00, Harrolfo napisał:

Słuchaj, zachowujesz się jak fanatyk. Nic nie dasz złego powiedzieć o zespole.
Gdzie ja napisałem, że Meta nie ma hitów? Sam bardzo lubię zespół, ale bądźmy obiektywni
- mają dobre nagrania, bardzo dobre, ale i niestety słabe.

Fanatyk starych brzmień? Może trochę ;>
Metallica oczywiście ma świetne kawałki - Master of Puppets to klasyk, a na basie zasuwam For Whom... - mimo, że nie darzę ich sympatią.

Dnia 28.09.2011 o 21:00, Harrolfo napisał:

Koncerty (obecne) Metalliki to już inna, dość przykra, sprawa.
Najgorszy jest chyba Seul...


Wystarczyło mi Sonisphere ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2011 o 21:08, Morton_axe napisał:

Wystarczyło mi Sonisphere ;>

Soni nie było złe, chorzów to była tragedia, a na big4 Het się postarał na wokalu, gitary miały dobrze brzmienie i zespół dostał 100%mocy nagłośnieniowej przez co nawet Lars walił ogniem z dupy aż po klatach szło.
Slayer niestety nie miał takich warunków ale i tak oni zmiażdżyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 21:26, Morton_axe napisał:

Widzisz brachu, o to chodzi, że ich dyskografia wypada blado jak na zespół pozujący na
miano najlepszej metalowej kapeli.


przecież wydali albumy które zmiażdżyły jaja w tamtych czasach i co było złęgo w ich ostatnim albumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do takiego St.Anger, album Death Magnetic jest bardzo dobry. Moim zdaniem płyta udana i miło mi się jej słucha.
Podchodziłem do tej płyty z uprzedzeniem, ale zostałem miło zaskoczony. Wydaje mi się, że większość nie wiadomo czego się spodziewa? Drugiego Master Of Puppets? Panowie... bądźmy poważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się tego nie spodziewał bo to byłoby kopiowanie samego siebie jednak Metallica zbyt diametralnie zmieniła swój styl. Nie można wydać 3-4 piekielnie dobrych płyt thrashowych, które wraz z albumami innych kapel w tamtym okresie zdefiniowały gatunek i nagle nagrać NEM balladkę dla nastolatek. Później albumy które podobno były tym co zespół bardzo lubił grać i do czego ich ciągło, następnie brak pomysłu na płytę i wypchnięcie w ten okres S&M i Garage INC i jeszcze większym brakiem pomysłu na płytę i zrobieniu St anger. No a teraz nagle wydają DM- album "powracający do korzeni" który kupią starsi fani bo to rzekomy powrót do grania z lat 80tych i ci którzy wychowali się na Whiskey in the yar.
To, że jest to nakręcone na kasę to wie każdy i jakoś szczególnie by mi to nie przeszkadzało gdyby chociaż album DM był dobry, a niestety taki nie jest. Na siłę surowym brzmieniem starają się ukryć słabą perkusję (choć i tak o niebo lepszą jak na St anger) i jeszcze gorszy wokal. Płytę kupiłem chyba nawet w dniu premiery i tak sobie leży na półce zakurzona, przesłuchałem kilka razy i nie mam ochoty wracać a taki MoP czy AJFA często ląduje w napędzie
Teraz robią płytę z jakimś człowiekiem od rozczulania serc małolat i śmią się nazywać zespołem metalowym? Mi tu coś śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 16:06, Witcher1990 napisał:

Teraz robią płytę z jakimś człowiekiem od rozczulania serc małolat i śmią się nazywać
zespołem metalowym? Mi tu coś śmierdzi


Ta... słyszałem jakieś fragmenty na youtube. Jak cała płyta ma tak wyglądać, to jednym słowem ŻENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 16:06, Witcher1990 napisał:

Teraz robią płytę z jakimś człowiekiem od rozczulania serc małolat i śmią się nazywać
zespołem metalowym? Mi tu coś śmierdzi


Oczywiście kryzys twórczy i brak pomysłów. Nazwijmy rzecz po imieniu.

@Feno
A ta perkusja...Dave Lombardo pada ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawienie mi humoru na wieczór ;-) Początek piosenki przypomina bezsensowne brzdękanie w struny osoby, która pierwszy raz trzyma w rękach gitarę akustyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować