Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 19:37, dobrakos napisał:

no dobrze ze chociaz oni, nie kazdy ma blisko na Slask !


A co to za problem pojechac w Polske :) Bierzesz auto, pakujesz do niego rodzine/znajomych i jedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:23, metal_man napisał:

A co to za problem pojechac w Polske :) Bierzesz auto, pakujesz do niego rodzine/znajomych
i jedziesz :D

problemem zawsze jest brak czasu a z wawy jest kawalek... no ale kto wie moze sie jeszcze uda wybrac
ps. swietny podpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Metallica to pierwsza klasa jest i na prawdę jeszcze konkretny Heavy Metal ... ich piosenki typu Fade to Black opowiadający o tym o szaleńczym samobójcu który jeszcze mówi nam że stracił chęć do zycia i nie chce mu się zyć są na prawdę piekne .. Kawałek The Unforgiven który mówi o kimś co zawsze coś czuł i wiedział ale zawsze tego jakoś nie okazywał w tym co robił o tym ze człowiek rodzi się na ziemi i zaraz jest wciągany przez system... Kawałek The Unforgiven II jest jakby kontynuacją tego tylko opowiada o osobie która mocno kocha i otwiera jak gdyby drzwi dla tego kogoś i że cały czas czeka a i tak ta osoba jest dla niego niewybaczalną... Fixxxer o łataniu dziur w zyciu bo syn ojca ma rany i się pyta czy potrafisz je załatać .... kawałek Master of puppets to już nie musze nawet chyba tłumaczyć kady wie o co kaman a w wydaniu S&M to już bajką .... oczywiście dobrą sprawą dla metallici było bynajmniej jak dla mnie ze porobili troche Ballad typu Nothing Else Matters co jest na prawde wiekim nawet bym powiedział romantycznym hitem i wiele wiele innych co już mi się nie chce pisac a nawet tłumaczyć bo nie wiem czy komuś się będzie chciało czytać ale na prawde podziwiam ten zespół i za jego Twórczość polecam Książki o metallice dowiecie się m innimi z kąd sie wzięły teksty i inspiracje do nic napisania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście dobrą sprawą dla metallici było bynajmniej jak dla mnie ze

Dnia 17.12.2007 o 20:38, Sir Braveheart napisał:

porobili troche Ballad typu Nothing Else Matters co jest na prawde wiekim nawet bym powiedział
romantycznym hitem


hmm??? ok. akurat tutaj dales mocne pudlo stary xP serio.
wiesz Metallica Metallica ale jak juz bym mial wymienic tytul ktory jest ''''romantyczny'''', a nawet do tego mu jeszcze brakuje wiele, to Hero of the Day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:45, Mr.Boom napisał:

oczywiście dobrą sprawą dla metallici było bynajmniej jak dla mnie ze
> porobili troche Ballad typu Nothing Else Matters co jest na prawde wiekim nawet bym powiedział

> romantycznym hitem

hmm??? ok. akurat tutaj dales mocne pudlo stary xP serio.
wiesz Metallica Metallica ale jak juz bym mial wymienic tytul ktory jest ''''romantyczny'''',
a nawet do tego mu jeszcze brakuje wiele, to Hero of the Day.



Prawda Hero of the Day ale nie jedź nigdy samochodem przy kawału Fuel bo o Jeeeezu nogi nie czujesz miałem kiedyś taką przygodę jechałem ponad 160 na godzine przy tym kawałku znaczy jako pasażer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:23, Kogamin napisał:

> > Tośmy się doczekali... http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1162. Kto się
wybiera?:)
>
>
> heh, ja idę!! kurde nie wyrobie z tymi biletami :D jeszcze na metalmanie...^^buahaha ja
to
> się mam dobrze, wszystkie najlepsze koncerty mam pod nosem :D

No...prawie wszystkie bo Maideni graja w Wawie:)



nom, tak jak i Dimmu Borgir i Amon Amarth, ale na szczęście nie jestem wielkim fanem Maidenów;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:19, Leslaw555 napisał:

Legenda Trash Metalu. Fenomenalny, genialny zespół. Geniusze ;] Czekam na koncert w Polsce,
może się wybiore ;]



Metallica jest heavymetalowym zespołem założonym w Los Angeles w USA w 1981 roku przez Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha. Grupa jest uważana za najlepszy i najbardziej wpływowy zespół heavymetalowy lat 80., oraz najbardziej innowacyjny zespół metalowy drugiej połowy lat 80. i 90.

To raczej nie jest Trash metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:38, Sir Braveheart napisał:

> Legenda Trash Metalu. Fenomenalny, genialny zespół. Geniusze ;] Czekam na koncert w Polsce,

> może się wybiore ;]


Metallica jest heavymetalowym zespołem założonym w Los Angeles w USA w 1981 roku przez Jamesa
Hetfielda i Larsa Ulricha. Grupa jest uważana za najlepszy i najbardziej wpływowy zespół heavymetalowy
lat 80., oraz najbardziej innowacyjny zespół metalowy drugiej połowy lat 80. i 90.

To raczej nie jest Trash metal


Na początku istnienia zespoły był to heavy metal. Od płyty Kill''Em All zespół jest uważany za twórcę nowego gatunku - trash metalu. Przecież jest nawet "wielka czwórka" trash metalu, do której należą: Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:38, Sir Braveheart napisał:

> Legenda Trash Metalu. Fenomenalny, genialny zespół. Geniusze ;] Czekam na koncert w Polsce,

> może się wybiore ;]


Metallica jest heavymetalowym zespołem założonym w Los Angeles w USA w 1981 roku przez Jamesa
Hetfielda i Larsa Ulricha. Grupa jest uważana za najlepszy i najbardziej wpływowy zespół heavymetalowy
lat 80., oraz najbardziej innowacyjny zespół metalowy drugiej połowy lat 80. i 90.

To raczej nie jest Trash metal


raczej tak. posluchaj sobie starych kawalkow...jumo in the fire. trash metal to byl poczotkowa idea. ale po jakims czasie moda sie zmnienila na heavy metal wiec i oni poszli z moda. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:10, JaqbD napisał:

Tadam ! <fanfary>
Koncert Metallici ma być i to już w maju !!! --------> http://www.metallica.mocny.com/239,aktualnosci
Muszę na to pojechać. A Wy ?

Ja jadę na pewno. Muszę sobie tylko jeszcze zamówic bilety stojące i pozostaje mi czekac do maja. Do zobaczenia pod sceną! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:50, Metal-jestem napisał:

> Tadam ! <fanfary>
> Koncert Metallici ma być i to już w maju !!! --------> http://www.metallica.mocny.com/239,aktualnosci

> Muszę na to pojechać. A Wy ?
Ja jadę na pewno. Muszę sobie tylko jeszcze zamówic bilety stojące i pozostaje mi czekac do
maja. Do zobaczenia pod sceną! :D


Do zaobaczenia ja juz mam bilety na Mete ale siedzące XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:51, Michalz5 napisał:

Do zaobaczenia ja juz mam bilety na Mete ale siedzące XD

Jak średnio lubię miejsca siedzące. Są zbyt daleko sceny, a poza tym fajnie jest jeszcze brać udział w pogo. Tak czy inaczej, do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:47, Metal-jestem napisał:

> Do zaobaczenia ja juz mam bilety na Mete ale siedzące XD
Jak średnio lubię miejsca siedzące. Są zbyt daleko sceny, a poza tym fajnie jest jeszcze brać
udział w pogo. Tak czy inaczej, do zobaczenia :D

Ja tez prawdopodobnie sie wybieram, zalezy od ocen, wynikow testu i checi oraz pieniedzy, so I sub the Unforgiven.
Speak the words i wanna hear to make my demons run.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować