Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Czuję, że metal to jest jednak co mi pasuje. Punk rock fajny, alternative fajny, psychodeliczny fajny, grunge świetny, ale jednak metal chyba najlepszy:) Narazie ściągnięty tylko jeden album, ale mam zamiar więcej:) (legalnie rzecz jasna) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co biletów: zamawiałem w 2 tyg o momętu jak na onecie pojawiła się wiadomośc o koncercie. Jak myślicie czemu Jamesowi tak popsuł sie głos? Starośc nie radość czy może jakiś inny powód? Czasem z kolegą śmiejemy się że to przez odwyk. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:23, THE WITCHER1990 napisał:

Co biletów: zamawiałem w 2 tyg o momętu jak na onecie pojawiła się wiadomośc o koncercie.
Jak myślicie czemu Jamesowi tak popsuł sie głos? Starośc nie radość czy może jakiś inny
powód? Czasem z kolegą śmiejemy się że to przez odwyk. Co wy o tym myślicie?


Ja tam jestem chyba, że starość nie radość :P Trochę się na śpiewał w końcu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 15:24, Adeq napisał:

Ja tam jestem chyba, że starość nie radość :P Trochę się na śpiewał w końcu xd

No tak ale jego problemyy zaczeły się właściwie nagle po wydaniu St.anger, w wcześniej było ok. Może jest na coś chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Onecie był news, że przesunięto premierę płyty na wrzesień jednak podana informacja nie była oficjalna , a na oficjalnej stronie Metallicy nic nie piszą. Wiecie coś na ten temat? Tyle razy zmieniano już premierę tej nowej płyty, że jeśli teraz znowu ją przenieśli to chyba się załamię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:32, THE WITCHER1990 napisał:

Ostatnio na Onecie był news, że przesunięto premierę płyty na wrzesień jednak podana
informacja nie była oficjalna , a na oficjalnej stronie Metallicy nic nie piszą. Wiecie
coś na ten temat? Tyle razy zmieniano już premierę tej nowej płyty, że jeśli teraz znowu
ją przenieśli to chyba się załamię:(

Jak wynika z serwisu Overkill- "Album ukaże się wtedy, gdy będzie gotowy". Nie zdziwiłbym się, gdyby płyta ukazała sie dopiero w 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 22:39, Metal-jestem napisał:

Jak wynika z serwisu Overkill- "Album ukaże się wtedy, gdy będzie gotowy". Nie zdziwiłbym
się, gdyby płyta ukazała sie dopiero w 2009 roku.

Tę informację też widziałem ale to nie jest odpowiedź:( Powinni się troche zainteresować fanami, dać im jakiegoś newsa typu:"właśnie mamy nowy kawałek" albo "prace idą świetnie niedługo album" a tak mam wrażenie, że wszystkich olewają:( Jeśli miałaby się ukazać dopiero za rok to chyba przestałbym na to czekać, mimo iż na Witchera 3 lata czekałem(ale cdpr podał datę premiery i nie przesuwali jej tyle razy co metka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy chłopakom trochę czasu to może przynajmniej nie wyjdzie z tego jakiś "szit" typu "St. Anger" tylko porządny album jak "Master of Puppets", czy "Kill Em'' al". Poza tym chyba na Wiedźminie się nie zawiodłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:35, MroK666 napisał:

Dajmy chłopakom trochę czasu to może przynajmniej nie wyjdzie z tego jakiś "szit" typu
"St. Anger" tylko porządny album jak "Master of Puppets", czy "Kill Em'' al". Poza tym
chyba na Wiedźminie się nie zawiodłeś ;)

Nieee na Wiedźminie się nie zawiodłem:) Zmieniłbym niektóre rzeczy ale już dawno żadna gra tak mnie nie pochłoneła:) Co do metki jeśli album wyjdzie podobny do kill''em all to dziękuje... co innego mop:P) taki bym chciał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 23:44, Chrisinho napisał:

ja ostatnio próbuje grać na gitarze kawałki Metalici, ale nie są takie łatwe...

''Nothing else matters'' jest dość proste. Osobiście potrafię ejszcze ''Unforgiver'' i ''The one'' ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:32, rogoz94 napisał:

> ja ostatnio próbuje grać na gitarze kawałki Metalici, ale nie są takie łatwe...

''Nothing else matters'' jest dość proste. Osobiście potrafię ejszcze ''Unforgiver''
i ''The one'' ^^


Unforgiven jak coś ;] BTW Nothing Else Matters to chyba najprostszy utwór do zagrania na gitarze, tak przynajmniej słyszałem, pozdro!

P.S. Idzie ktoś na Metallice w maju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:41, Vesania666 napisał:

P.S. Idzie ktoś na Metallice w maju ?

Heh, ja ide :) Bilet już leży na szafce:) Na szczęście mam niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:54, Bartkula napisał:

> P.S. Idzie ktoś na Metallice w maju ?
Heh, ja ide :) Bilet już leży na szafce:) Na szczęście mam niedaleko :)


ja muszę do empika jechać kupić dopiero :D blisko znaczy? gdzie mieszkasz? ja Mikołów, też mam blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2008 o 21:58, Vesania666 napisał:

ja muszę do empika jechać kupić dopiero :D blisko znaczy? gdzie mieszkasz? ja Mikołów,
też mam blisko :D

Ja w Opolu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:58, Vesania666 napisał:

ja muszę do empika jechać kupić dopiero :D blisko znaczy? gdzie mieszkasz? ja Mikołów,
też mam blisko :D

No ja mam jeszcze bliżej bo z Katowic :) więc na Śląski mogę tramwajem dojechać :) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:32, rogoz94 napisał:

> ja ostatnio próbuje grać na gitarze kawałki Metalici, ale nie są takie łatwe...

''Nothing else matters'' jest dość proste. Osobiście potrafię ejszcze ''Unforgiver''
i ''The one'' ^^


no właśnie lubie grać piosenki typu Nothing Else Matter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2008 o 22:28, Chrisinho napisał:


no właśnie lubie grać piosenki typu Nothing Else Matter

To polecam Ci ''Lonely day'' Systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:58, Vesania666 napisał:

> > P.S. Idzie ktoś na Metallice w maju ?
> Heh, ja ide :) Bilet już leży na szafce:) Na szczęście mam niedaleko :)

ja muszę do empika jechać kupić dopiero :D blisko znaczy? gdzie mieszkasz? ja Mikołów,
też mam blisko :D

Boję się, że w Empikach może już nie być biletów. Jeśli będą to pewnie tylko siedzące, no chyba, że właśnie takich szukasz. Ja musiałem kupić drożej u jednego gościa, bo nigdzie nie było miejsc na płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować