Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

bywa :)
ale się zastanawiam skąd się wzięły akurat trzy szóstki :P

a tak serio to słyszałem że slayer planował właśnie tego dnia (666) rozpocząć trasę koncertową ale basista im zachorował czy jakoś tak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 13:45, lordlolek napisał:

bywa :)
ale się zastanawiam skąd się wzięły akurat trzy szóstki :P

a tak serio to słyszałem że slayer planował właśnie tego dnia (666) rozpocząć trasę koncertową
ale basista im zachorował czy jakoś tak ^^


Z tego co słyszałem to prawdziwą liczbą Szatana jest 614 :P ale 666 nabrało już dużo większej mocy niż 614:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 14:05, lordlolek napisał:

o! to nowość :)
a dlaczego 614? ;>


Nie wiem, tak słyszałem i tak powtarzam:P

A może to było 616?:)

http://en.wikipedia.org/wiki/Number_of_the_Beast

"Here is wisdom. Let him that hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is Six hundred threescore and six."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm do premiery nowej plytki zostalo "az" 2 miechy :D czyli duzo czasu :)) jak mniemam pewnie korzystacie z MissionMetallica. Co sadzicie o nowym materiale? Mi szczegolnie przypadlo wymiatanie Roba na gitarze klasycznej i tytulowy riff przy ujawnieniu nazwy plyty - Death Magnetic. Mysle ze plyta skopie nam tylki :D co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 20:57, dzyndzels napisał:

hmm do premiery nowej plytki zostalo "az" 2 miechy :D czyli duzo czasu :)) jak mniemam
pewnie korzystacie z MissionMetallica. Co sadzicie o nowym materiale? Mi szczegolnie
przypadlo wymiatanie Roba na gitarze klasycznej i tytulowy riff przy ujawnieniu nazwy
plyty - Death Magnetic. Mysle ze plyta skopie nam tylki :D co sadzicie?

Sadzimy grządki (truskawki?), choć nie wiem jak inni forumowicze.
Tymczasem ja myślę, że płyta będzie co najwyżej przeciętna. Wiadomo, że udostępniają tylko najlepsze riffy i materiały, żeby osiągnąć dużą liczbę sprzedanych egzemplarzy. Tak czy siak ja na pewno kupie sobie nowy album

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

tak jest to w wersji platinum . a ja zdarzylem sciagnac jak wisialo ogolnie dostepne :D chcialem teraz to wrzucic ale nie umiem na dysku w tymczasowych znalezc wiec chyba juz tego nie mam :/ ale ogolem klip byl swietny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, słyszałem cośtam wcześniej o metallice, ale nie miałem o nich zbyt dobrego zdania, gdyż trash metal za bardzo mi się nie podobał, sam nie wiem czemu, uprzedzenia jakies czy coś takiego. I tak sobie przeglądałem na onecie bezsensowną dyskusję o metalu, i ktos zadał pytanie ile riffów występuje w Motorbreath Metallici. Wbiłem adres na youtubie. Musze wam powiedziec... rewelacja! Przesłuchałem go blisko dwie godziny bez przerwy, a potem postanowiłem przesłuchac cały legendarny album Kill''em all. Potem z zdwiwieniem spojrzałem na datę - 1983! Mimo upływu tylu lat brzmi to świeżo, choć trędy się zmieniły. Jeżeli Metallica skończyła się na Kill''em all to jest to koniec zaiste piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:46, Wintesun napisał:

Jeżeli Metallica skończyła się na Kill''em all to jest to koniec zaiste piękny.


zaiste najlepszy album Metallicy!! ..jeśli nie słuchałeś thrashu to ( jezzu, że to trzeba robić ;) polecam SLAYER, Megadeth, Anthrax, Testament, Kreator.. to totalny mus jeśli idzie o ten rodzaj muzyki :)

co do Metki jeszcze to @lordlolek dobrze prawi.. Master of.. i Ride the.. - to trzeba posłuchać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 00:03, deuser napisał:

> Jeżeli Metallica skończyła się na Kill''em all to jest to koniec zaiste piękny.


zaiste najlepszy album Metallicy!! ..jeśli nie słuchałeś thrashu to ( jezzu, że to trzeba
robić ;) polecam SLAYER, Megadeth, Anthrax, Testament, Kreator.. to totalny mus
jeśli idzie o ten rodzaj muzyki :)

co do Metki jeszcze to @lordlolek dobrze prawi.. Master of.. i Ride the..
- to trzeba posłuchać!!


Jak dla mnie to poza tymi trzema albumami jeszcze Metallica i ...and Justice for All jak najbardziej warte posłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:14, tomoliop napisał:

Jak dla mnie to poza tymi trzema albumami jeszcze Metallica i ...and Justice for All
jak najbardziej warte posłuchania.


nosz!! jak mogłem zapomnieć?!?! czułem że coś nie tak jest :/
and Justice for All ..dzieło!! ( niestety ostatnie ) może nie chwyta od razu ALE to genialny album. dzięki @tomoliop za przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:53, deuser napisał:

> Jak dla mnie to poza tymi trzema albumami jeszcze Metallica i ...and Justice for
All
> jak najbardziej warte posłuchania.

nosz!! jak mogłem zapomnieć?!?! czułem że coś nie tak jest :/
and Justice for All ..dzieło!! ( niestety ostatnie ) może nie chwyta od razu ALE
to genialny album. dzięki @tomoliop za przypomnienie :)

Jak to nie chwyta od razu :) Mnie na wstępie urzekł Blackened, potem jak tylko usłyszałem Harvester of Sorrow czy One to już wiedziałem, że to jeden z najlepszych albumów. Chciałbym, żeby do takiego stylu wróciła Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:37, Budyn napisał:

Jak to nie chwyta od razu :) (...)to jeden z najlepszych albumów. Chciałbym,
żeby do takiego stylu wróciła Metallica.


też bym chciał :) marze o tym i śnie ALE indyk też myślał o niedzieli.. :( ..obym sie mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wiadomości- na stronie Empik.com można już zamawiać pre order płytki Metallica Death Magnetic. Dodatkowo, jak ktoś zamówi w pre orderze, to uzyska darmowy dostęp do kawałków z tej płyty o północy w dniu premiery. POLECAM, bo płytka niesamowicie tania, ledwie 33 złote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:45, Budyn napisał:

Dla wiadomości- na stronie Empik.com można już zamawiać pre order płytki Metallica Death
Magnetic. Dodatkowo, jak ktoś zamówi w pre orderze, to uzyska darmowy dostęp do kawałków
z tej płyty o północy w dniu premiery. POLECAM, bo płytka niesamowicie tania, ledwie
33 złote :D


Poczekam do miesiąca przed premierą, może będzie ciekawsza promocja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować