Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 12:57, mtobi napisał:

Ojj, coś mi tu śmierdzi, na 100% to jakis przekret :/

Skąd wiesz? Nad tym wydaniem patronat objął empik, więc dlatego jest taka tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego więc nie obniżą cen pozostałych, starszych płyt mety (54 zł. każda) ? A ta jest w dodatku nowa... Jeśli taka będzie rzeczywista cena, to się pochlastam tępą łyżką ze szczęścia, choć podchodzę do tego sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że już stary post, ale tam w opisie pisze "zrobiłem to z kumplem w 5 minut z jednym z moich starych riffów :P", a dużo jest takich filmików na youtube, więc to czysty fake ;P (jeśli juz to wiesz, to sry)


Sry za post pod postem, ale chcaielm zeby to byla odp. na posta lolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 13:27, mtobi napisał:

Dlaczego więc nie obniżą cen pozostałych, starszych płyt mety (54 zł. każda) ? A ta jest
w dodatku nowa... Jeśli taka będzie rzeczywista cena, to się pochlastam tępą łyżką ze
szczęścia, choć podchodzę do tego sceptycznie.


podobny, a nawet ciekawszy zabieg uczynił NIN wypuszczając nową płytę do sieci za darmo, w sklepie można ją dostać za jakieś 17 zeta.. płyta okazała się bardzo dobra.. może nie tak dobra jak najlepsze krążki grupy Trenta, ale trzym a wysoki poziom :) ..może Metallica chce iść śladem NIN i dać fanom od siebie coś więcej :)
...
też jestem sceptykiem co do nowego materiału Mety ALE to pod kontem zapowiedzi że ma ona być powrotem do thrashowych korzeni, w to nie chce mi sie wierzyć, ale nowy materiał nie musi być zły, a wręcz inaczej.. i w to już jak najbardziej wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powtarzam że ma to być "drugie master of puppets"
i powtarzam że riff''y wskazują na to że tak będzie :)

mam jeszcze jedno do powiedzenia
podoba mi się że metallica już nie jedzie na typowych riffach, bo jak gram na gitarze ich kawałki (a jak :P) to na pierwszych albumach są typowe akordy. oczywiście zarąbiście trudne, ale podstawowe...
a potem (w sumie od niedawna choć także to słychać np. w piosence orion, czy battery) metallica zaczęła robić specjalne "fałsze"
po prostu akordy które nie mają nazwy :P a i tak brzmią Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz cos nowego w filmikach, widac ze James zaczal sie przykladac do wokali :p i bardzo dobrze. Na St.Anger wszystko bylo na odwal sie, wiadomo jaka wtedy byla sytuacja. Teraz jest i bedzie super. Jak ktos nie czytal ja brzmia 6 z 10 nowych kawalkow to zapraszam na overkill.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 10:38, HareQ napisał:

Mam pytanie czy w sklepach jest dostępna płyta ze wszystkimi utworami zespołu Metallica?

Dziwne pytanie, wejdź sobie do sklepu muzycznego i wpisz Metallica. Każdy szanujący się sklep powinien mieć wszystkie ich płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 10:49, Bartkula napisał:

> Mam pytanie czy w sklepach jest dostępna płyta ze wszystkimi utworami zespołu Metallica?

>
Dziwne pytanie, wejdź sobie do sklepu muzycznego i wpisz Metallica. Każdy szanujący się
sklep powinien mieć wszystkie ich płyty



Yyy...mi chodziło o taki mega pack tzn ileś tam DVD i na nich wszystkie utwory zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 10:52, HareQ napisał:

Yyy...mi chodziło o taki mega pack tzn ileś tam DVD i na nich wszystkie utwory zespołu.

Nie sądzę żeby ktoś takie coś wydał, a nawet gdyby to cena byłaby astronomiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że kiedyś, będąc bardzo zafascynowany Metallicą szukałem na necie czegoś takiego i widziałem. Metallica Box, czy coś takiego, wszystkie studyjne albumy w opakowaniach w jednej przegródce, w drugiej "niestudyjne" ;) (Garage Inc, S&M itp.) wszystkie płyty z podpisami Jamesa, Kirka, Roba i Larsa a w trzeciej jakieś dodatkowe materiały, plakaty, łańcuszek, koszulka i inne bajery. Iście Edycja Kolekcjonerska, cena była bodajże powyżej 500 zł, gdybym miał wtedy taką sumę, na pewno bym kupił. 2 sztuki rozpłynęły się w 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:15, mtobi napisał:

Takie bajery to chyba, dla członków MetClubu, może ktoś wystawil:P

A ja wiem ;) ?
Jedna kto była gratka dla każdego "Metallicowca" :), niestety nie udało mi się tego kupić, bardzo żałuję... Byłoby czym szpanować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa :P Ja obie ostatnio zakupiłem coś takiego Acid Drinkers (tylko bez gadżetow ;) i taniej. Poza tym cena wydaje mi sie podejrzana mocno. Przecież płyty z podpisami JEDNA schpodza po 3-4 paczek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:26, mtobi napisał:

Taa :P Ja obie ostatnio zakupiłem coś takiego Acid Drinkers (tylko bez gadżetow ;) i
taniej. Poza tym cena wydaje mi sie podejrzana mocno. Przecież płyty z podpisami JEDNA
schpodza po 3-4 paczek :/

Wiesz, niektórzy robią sobie "banie" ale ten kolo miał sporo pozytywnych komentarzy.
Poza tym, teraz bym tego nie kupił. Moja fascynacja Metallicą się skończyła. Nadal jej słucham, ale nie tak jak kiedyś (2k samej Metallicy przez 3 miechy ^^). Przerzuciłem się na Testament, Slayera czy Sepulturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować