Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2008 o 14:32, JaN-J napisał:

Czy w UK w Londynie można dostać dyskografie Metallici, jak tak to za ile?

Na pewno można. Londyn to duże miasto. Jednak ja niestety nie wiem, ale znam kogoś kto wie i Ty też to powinieneś wiedzieć ;)
Google nie boli/nie gryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dobre kapele :P Mi miłośćdo mety wróciła po koncercie tegorocznym :PTeraz slucham Acid Drinkers, takiego thrashowego zespolu polska nie miała i mieć jużnie będzie (nowa płyta już07, kurdee jak sie ciesze !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:41, mtobi napisał:

Też dobre kapele :P Mi miłośćdo mety wróciła po koncercie tegorocznym :PTeraz slucham
Acid Drinkers, takiego thrashowego zespolu polska nie miała i mieć jużnie będzie (nowa
płyta już07, kurdee jak sie ciesze !!!)

Osobiście mam 2 płyty Acidów - "Dirty Money, Dirty Tricks" i "Are you a Rebel?". Lubie ich, ale tylko za te genialne, schizowe okładki :D ich rytmy mi nie podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie, cała dyskografia - 1 box :P Polecam koncert 15 screwed years, ten z Krakowa, takiej publiki i masakry na koncercie jeszcze niw widzialem (do mikrofonu wydziera sie 5 osób tylko nie Titus, młynek 30 osobowy na scenie !), generalnie super wydawnictwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:46, mtobi napisał:

Ja mowie, cała dyskografia - 1 box :P Polecam koncert 15 screwed years, ten z Krakowa,
takiej publiki i masakry na koncercie jeszcze niw widzialem (do mikrofonu wydziera sie
5 osób tylko nie Titus, młynek 30 osobowy na scenie !), generalnie super wydawnictwo
:P

Hah, to musiało być niezłe przeżycie, ja w sierpniu jade na koncert TSA (polski zespół rockowo-metalowy z lat 70 - 80 ^^) mają naprawdę świetne riffy, a głos Piekarczyka jest "debest" (kocham taki offtop :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiem kto to TSA, byłem na ich jednym koncercie (niestety akustyczny, w teatrze, więc wszyscy na siedzeniach ;) Piekarczyk wchodzi an scenie, patrzy sie i:
- Co tak cioty siedzicie ?

Rotfl xD
A ten gdzie jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:21, dzyndzels napisał:

dzis wyszedl magazyn w kotrym Metallica coveruje Iron Maiden. Wokal daje rade :D co
dobrze rokuje przed plyta.


tak, my chcemy linka!! ..come to daddy!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:21, dzyndzels napisał:

dzis wyszedl magazyn w kotrym Metallica coveruje Iron Maiden. Wokal daje rade :D co
dobrze rokuje przed plyta.


http://pl.youtube.com/watch?v=kUOgukXy13Y
jeśli chodzi ci o ten kawałek to Meta grała go już wcześniej na koncertach.. i vokal wcale nie brzmi tutaj jak napisałeś :/ ..radze posłuchac wersje Iron Maiden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:26, prf napisał:


no gościu oświeciłeś nas bo to, to samo co znalazłem na YT ;] ..i dobrze że tylko fragment jest na tej stronie co podałeś bo bym drugi raz nie zdzierżył słuchając tej wersji która to, to.. żenada i poklacz!! a vokal Jamesa w tym kawałku to.. ludzie zmiłujcie się!!
..zacytuje więc swoje słowa..radze posłuchac wersje Iron Maiden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kto lubi ;) a tak pozatym jesli ktos slucha tego na youtube to pozdro , kawalki na streamingu zawsze brzmia gorzej :)) a co do wokalu dla mnie jest lepszy niz na srangerze (st.anger dla nie kumatych ) a np w framgmenty typu fire, sky wbi sie l miazdzaco :) fakt lars dal dupy , werbel glosny moze nawet za , w refrenie solowki ale ogolem perka nudna , chyba juz nie ma pomyslow na gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów tego zespołu!! Ja od niedawna słucham ich piosenek i jak na razie najbardziej podobają mi się następujące tytuły:
1. Battery (S&M)
2. Nothing Else Matters
3. I Disappear
Poszukuję innych utworów Metallicy w podobnym stylu co trzy po wyżej, jeśli ktoś byłby w stanie mi polecić to byłbym bardzo wdzięczny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:36, Mroczny78 napisał:

1. Battery (S&M)
2. Nothing Else Matters
3. I Disappear
Poszukuję innych utworów Metallicy w podobnym stylu co trzy po wyżej, jeśli ktoś byłby
w stanie mi polecić to byłbym bardzo wdzięczny!!:)


No Battery i Nothing Else Matters faktycznie identyczne :D

Do Battery podobne Master of Puppets, Creeping Death i pewnie wiele innych :)
Nothing Else Mattres - według mnie Fade to Black, Mama Said, Unforgiven w sumie też :)
I Disapear - hmm nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:36, Mroczny78 napisał:

Witam wszystkich fanów tego zespołu!! Ja od niedawna słucham ich piosenek i jak na razie
najbardziej podobają mi się następujące tytuły:
1. Battery (S&M)
2. Nothing Else Matters
3. I Disappear
Poszukuję innych utworów Metallicy w podobnym stylu co trzy po wyżej, jeśli ktoś byłby
w stanie mi polecić to byłbym bardzo wdzięczny!!:)


Ja bym ci polecił takie kawałki jak:
- it''s electric
- die, die my darling
- one
- ride the lighting (super początek )
- for whom the bell tolls
- metal militia
a tak w ogóle to megadethu sobie posłuchaj ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto lista nowych utworów na nowej płycie Metallici:

That Was Just Your Life
The End Of The Line
Broken, Beat & Scarred
The Day That Never Comes
All Nightmare Long
Cyanide
The Unforgiven III
The Judas Kiss
Suicide & Redemption
My Apocalypse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować