Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 19:32, GungravePL napisał:

Ten, kto oglądał TVN wie o co chodzi, reszcie wyjaśniam - Ponoć AC/DC znaczy Antychryst/Śmierć
Chrystusowi a słuchanie muzyki właśnie takiej jak AC/DC, RS, Slayer, Megadeth Metallica,
powoduje wzbudzenie popędu seksualnego.


To chyba dobrze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:17, Rumcajs52 napisał:

> Ten, kto oglądał TVN wie o co chodzi, reszcie wyjaśniam - Ponoć AC/DC znaczy Antychryst/Śmierć

> Chrystusowi a słuchanie muzyki właśnie takiej jak AC/DC, RS, Slayer, Megadeth Metallica,

> powoduje wzbudzenie popędu seksualnego.

To chyba dobrze? ;)


Może i dobrze, ale nie podoba mi sie to. Najeżdżanie na Ac/Dc to po prostu chamstwo ze strony tak poważnej stacji jaką jest ów TVN. Stracili w moich oczach. Ale to że puszczają mniej reklam niż Polsat to ich największa zaleta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po przesłuchaniu na YT kilku piosenek tylko wyostrzyłem mój apetyt na Deatha...

All nightmare long albo Judas kiss kopią w tyłek ostro
i nawet unforgiven mi się spodobał i to bardzo choć nie ostre to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:04, lordlolek napisał:

po przesłuchaniu na YT kilku piosenek tylko wyostrzyłem mój apetyt na Deatha...


Mógłbyś przybliżyć z jakimi krażkami dostrzegasz podobieństwo? Starszymi czy nowszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:32, Vaxinar napisał:

> po przesłuchaniu na YT kilku piosenek tylko wyostrzyłem mój apetyt na Deatha...


Mógłbyś przybliżyć z jakimi krażkami dostrzegasz podobieństwo? Starszymi czy nowszymi?


Mnie się kojarzą z Black Album

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafili się wypromować jako pierwsi, a nie wydaje mi się, żeby przez ten czas się tak strasznie zeszmacili. Byli pierwsi, którzy się pokazali, więc na tym skorzystali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:16, BzyQacz napisał:

Potrafili się wypromować jako pierwsi, a nie wydaje mi się, żeby przez ten czas się tak
strasznie zeszmacili. Byli pierwsi, którzy się pokazali, więc na tym skorzystali...


Wcale nie do końca, Lars był najbardziej komercyjny.
A takich jak ty Dark Templar znam wielu raz z powodu muzyki raz z innego mówią że metallica się skończyła na tej czy tamtej płycie ale ne będę już truł bo wszyscy to znają :)
a co do mnie to nie wydaje mi się ani trochę by to był black album... raz że solówki to zupełnie co innego a dwa całość też jest inna ^^ jak dla mnie jest to coś jak Mop i JfA trochę trashu trochę heavy i coś od nich samych... dzięki tej płycie znowu zacznę słuchać mety, bo szczerze to reszta mi się trochę znudziła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś w Empiku tą płytę... o co kaman? chyba dziś jest 11 września... w każdym razie jutro biorę kilka dyszek na przepustkę ^^ natomiast opinia Rolling Stone: "Zespół powraca do speed metalu na nowej płycie z Rickiem Rubinem" Jest więcej niż trafna... kilka tych piosenek które słyszałem (nie licząc singlów: Judas Kiss i All Nightmare Long) jest rzeczywiście speedowa :) myślę że dopiero na tej płycie James Hetfield pokazał że Kirk miał rację mówiąc że "James jest świetnym gitarzystą rytmicznym i bardzo dobrze umie grać solówki". James tu solówki gra i ładnie mu wychodzą i gra riffy które są nieprzeciętnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:14, bobbi legitka napisał:

Widziałem dziś w Empiku tą płytę... o co kaman? chyba dziś jest 11 września... w każdym
razie jutro biorę kilka dyszek na przepustkę ^^ natomiast opinia Rolling Stone: "Zespół
powraca do speed metalu na nowej płycie z Rickiem Rubinem" Jest więcej niż trafna...
kilka tych piosenek które słyszałem (nie licząc singlów: Judas Kiss i All Nightmare Long)
jest rzeczywiście speedowa :) myślę że dopiero na tej płycie James Hetfield pokazał że
Kirk miał rację mówiąc że "James jest świetnym gitarzystą rytmicznym i bardzo dobrze
umie grać solówki". James tu solówki gra i ładnie mu wychodzą i gra riffy które są nieprzeciętnie
trudne.


chyba speeda nie słyszałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 razy przesłuchałem Death Magnetic i jestem pozytywnie zaskoczony :D
Długa płyta bo ponad 75 min jeśli mnie pamięć nie myli - kawałki przypominają klimat AJFA i Black Album, solówki są tyle że nie podobają mi się :) Jest to i tak ogromny krok w przód biorąc pod uwagę gnioty jakie wychodziły ostatnimi czasy pod szyldem Mety. Wokal OK ale bez rewelacji, niestety wiek robi swoje i mam tylko nadzieję że James utrzyma poziom na koncertach. Płytka nagrana dobrze więc nie ma czego się czepiać generalnie...

Album jest OK - w mojej skali oceniam ją 7,5/10.

ps. 2 utwory SKIPuję w odtwarzaczu, nie mogę ich zwyczajnie przetrawić - 06. Cyanide / 07. The Unforgiven III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 08:54, Lost Paradise napisał:

ps. 2 utwory SKIPuję w odtwarzaczu, nie mogę ich zwyczajnie przetrawić - 06. Cyanide
/ 07. The Unforgiven III

Każdy ma swój gust, mi się podobają solówki (których niestety nie było na st.anger) a The Unforgiven III słucham z przyjemnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi płyta się najbardziej kojarzy z ...And Justice For All, a to dobrze, gdyż ...AJFA to ostatnio mój ulubiony krążek Metallicy. Najlepszym wg mnie kawałkiem jest The Day That Never Comes, który bardzo mi przypomina One. Solo w końcówce to najmocniejszy punkt całego albumu :) tak samo jak solo z One.

Dnia 12.09.2008 o 08:54, Lost Paradise napisał:

ps. 2 utwory SKIPuję w odtwarzaczu, nie mogę ich zwyczajnie przetrawić - 06. Cyanide
/ 07. The Unforgiven III


The Unforgiven III mógłbym słuchać w nieskończoność. Intro jest wyjątkowe. Cyanide też mi się podoba. W zasadzie wszystkie utwory mi się podobają. W porównaniu do St.Anger... nie ma w ogóle co porównywać, Death Magnetic to inna bajka :)

ps. Kto gra intro do Unforgiven III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:45, Findan napisał:

Mi płyta się najbardziej kojarzy z ...And Justice For All, a to dobrze, gdyż ...AJFA
to ostatnio mój ulubiony krążek Metallicy. Najlepszym wg mnie kawałkiem jest The Day
That Never Comes, który bardzo mi przypomina One. Solo w końcówce to najmocniejszy punkt
całego albumu :) tak samo jak solo z One.


Tak jak mi też się najbardziej kojarzy z AJFA i MoP... wszystkie kawałki naprawdę kopią rzyć :D

Dnia 12.09.2008 o 14:45, Findan napisał:

> ps. 2 utwory SKIPuję w odtwarzaczu, nie mogę ich zwyczajnie przetrawić - 06. Cyanide

> / 07. The Unforgiven III


cóż każdy gust inny dla mnie te kawałki są jak wszystkie czyli super, a solówka w Unforgiven jest naprawdę boska, dawno takiej nie słyszałem...

Dnia 12.09.2008 o 14:45, Findan napisał:


ps. Kto gra intro do Unforgiven III?


Tego na fortepianie? :D ja je rozgryzłem i gram bo nie mogę stać minutę bezczynnie z gitarą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 14:54, bobbi legitka napisał:

Tego na fortepianie? :D ja je rozgryzłem i gram bo nie mogę stać minutę bezczynnie z
gitarą ^^


Nie chcę grać, nawet nie umiem :D Ale ciekawy jestem kto tam gra na fortepianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:09, Findan napisał:

> Tego na fortepianie? :D ja je rozgryzłem i gram bo nie mogę stać minutę bezczynnie
z
> gitarą ^^

Nie chcę grać, nawet nie umiem :D Ale ciekawy jestem kto tam gra na fortepianie :D


aaa. o tym mowa :P no ja tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować