Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Nie wiem co ludzie chcą od St.Anger. Bardzo fajny album.
Mój ulubiony album Metalliki to oczywiście Black album.
Ostatnio słucham cały czas kawałka Whiskey in the Jar z płyty Garage Inc.
Rewelacja, szczególnie teledysk. Polecam.

Ostatnio głośno o podobnym do Metalliki zespole Trivium.
Grają w Polsce w maju. Jadę na ten koncert bo są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile "ciężkiej muzyki" w zasadzie nie słucham, o tyle "Czarna" płyta Metalliki zawsze mi się podobała. Ulubiony kawałek: Sad But True i oczywiście Enter Sandman ... mogę słuchać w kółko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 10:00, GeoT napisał:

O ile "ciężkiej muzyki" w zasadzie nie słucham, o tyle "Czarna" płyta Metalliki zawsze mi się
podobała. Ulubiony kawałek: Sad But True i oczywiście Enter Sandman ... mogę słuchać w kółko
:)


Tak, świetna płyta. Wszystkie kawałki rewelacyjne oprócz wg. mnie trzeciego, jakoś mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moi drodzy, to ja się chyba wybiję, bo moją ulubioną jest Metallica SPRZED Black Album. I nie o żadne "sprzedanie się" chodzi, tylko po prostu stare kawałki mają w sobie to "coś", czego późniejsze już nie...

Ale ogólnie lubię wszystkie albumy, nawet "St. Anger", na którym kawałki są trochę zbyt monotonne (szczególnie tytułowy - jak można przez 8 minut w kółko powtarzać to samo?). "Black..." jest chyba moim najmniej ulubionym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:39, Chudy17 napisał:

folk, epik, power, symphonic, trash metal :D


Ale dokładniej.
Trash to może Trivium.
Power - Pantera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie preferuje albumy sprzed "czarnego". Czarny jest w porzadku, ale na nim skonczyla sie ta era, za ktora najbardziej cenie ''tallice. Era od Kill ''em All do Justice to klasa sama w sobie i to wlasnie "bialy" najbardziej mi sie podoba. Z albumow po "czarnym" lubie raczej pojedyncze tracki. Nie pasuje mi ten lekko zniewiescialy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:30, Chudy17 napisał:

Mnie się najbardziej podoba Black Album i Master of Puppets


Zgadzam się najlepsza piosenka to Master of Puppets, Enter Sandman też jest niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:26, Metal-jestem napisał:

W czwartek (15.03.07) w Krakowie o godzinie 19.00 Metallica gra na dużym ekranie w Multikinie.


Ja chce w lublinie !! Qrde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione kawałki to:
Master of Puppets, Whiskey In The Jar, The Unforgiven, Enter Sandman, Sad But True, Ain''t My Bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

to tez moj ulubiony zespol :). Zaczynalem od czarnej plyty, ale najbardziej cenie ride i master. St Anger nie wpadl mi zupelnie w ucho :(. Co do ulubionych numerow to master of puppets, fade to black, for whom the bell tools, sanitarium, orion.

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metallica miażdży, inne zespoły powinny się od nich uczyc. A to,że w multikinie było zajedobrze to prawda.Mam sińca na policzku po pogo ;R-to powinno ten fakt podważyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować