Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 22:46, THE WITCHER1990 napisał:

na urodziny dwie sam sobie kupisz i już masz pół dyskografii:)

Interesuje mnie tylko pierwsza czwórka, jak wszyscy wiemy Load, Reload i St. Anger są ogólnie i łagodnie rzecz ujmując, słabe. ;)) Black Album, ewentualnie, w razie, gdy rodzice będą hojni, tudzież ceny będą niskie :) Garage to po prostu paczka coverów, które mi nie leżą, S&M to chwyt marketingowy według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:48, JaqbD napisał:

BTW: Ile kosztują u was płytki Metallicy ? /.../

Ja kupiłem Black Album i RTL w warszawskim MM - oba po 39zł. Później jeszcze dokupiłem Justice za 42zł w Empiku. Gdy zobaczyłem aktualne ceny MoP w sklepach (ponad 5 dych), spasowałem z zakupami. ;) No chyba że to był DM, tego kupiłem w digipacku za trochę więcej.

Dnia 03.02.2009 o 21:48, JaqbD napisał:

BTW2: Nie dziwi was taka kolosalna różnica cenowa ? Przecież DM jest tańszy, choć nowy.

DM jest wydany m.in. w serii "Polska Cena", gdzie masz inne opakowanie i kserówkę okładki zamiast książeczki. Stąd taka cena. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:04, Linux M napisał:

> BTW: Ile kosztują u was płytki Metallicy ? /.../
Ja kupiłem Black Album i RTL w warszawskim MM - oba po 39zł. Później jeszcze dokupiłem
Justice za 42zł w Empiku. Gdy zobaczyłem aktualne ceny MoP w sklepach (ponad 5 dych),
spasowałem z zakupami. ;)


IMO MoP jest warty więcej niż te >50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:15, kurczak-AFC napisał:

IMO MoP jest warty więcej niż te >50zł...

Z tym się zgodzę, ale przecież zawsze można kupić go trochę taniej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Master Of Puppets: Remastered, to płyta, na której inne zespoły grają wszystkie kawałki znajdujące się na tym albumie. Taki hołd dla zespołu.
Zaszła chyba jakaś pomyłka ;-) No chyba, że ja się mylę, to mnie poprawcie. Ale nie słowami tylko jakimś linkiem, lub internetowym sklepem muzycznym, w którym można kupić ten album, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:58, Feno napisał:

Z tego co mi wiadomo Master Of Puppets: Remastered, to płyta, na której inne zespoły
grają wszystkie kawałki znajdujące się na tym albumie. Taki hołd dla zespołu.

Zgadza się, chodzi Ci o to:
http://www.subscription.co.uk/home/prods.asp?m=418

Dnia 04.02.2009 o 18:58, Feno napisał:

Zaszła chyba jakaś pomyłka ;-) No chyba, że ja się mylę, to mnie poprawcie. Ale nie słowami
tylko jakimś linkiem, lub internetowym sklepem muzycznym, w którym można kupić ten album,
czy coś...

A nam chodzi o remastering płyty, nie Metallica: Remastered

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obiecałem sobie zebrać całą kolekcję - zbiorę. Może jeszcze pododaję jakichś DVD do kolekcji :). Za bardzo ich lubię i cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 19:05, Doktor14 napisał:

Ten link chyba wszytko wyjaśnia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Master_of_Puppets:_Remastered
Chociaż nie wiem czy o taki remastering chodzi.


Wow, nawet nie wiedziałem, że taka płyta w ogóle istnieje. O_O Kurde, co ja bym dał, żeby taką płytę zdobyć. Z tego linka co go podałeś, najbardziej zasmucił mnie fragment ''''Płyta nigdy nie była i obecnie też nie jest dostępna w sprzedaży''''. ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 12:31, Sebat1 napisał:

Wow, nawet nie wiedziałem, że taka płyta w ogóle istnieje. O_O Kurde, co ja bym dał,
żeby taką płytę zdobyć. Z tego linka co go podałeś, najbardziej zasmucił mnie fragment
''''Płyta nigdy nie była i obecnie też nie jest dostępna w sprzedaży''''. ;C



Może to trochę reklama, ale jak byś chciał posłuchać tych utworów to na Youtube''ie są. Sam ostatnio tych cover''ów słuchałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 12:48, mateuszencja napisał:

Może to trochę reklama, ale jak byś chciał posłuchać tych utworów to na Youtube''ie
są. Sam ostatnio tych cover''ów słuchałem

No właśnie pierwsze co mi przyszło do głowy, to żeby poszukać tych utworów na YouTubie. ;) Ale YT to jednak nie to samo co przesłuchanie płyty na własnym sprzęcie w postaci np. kolumn. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 13:32, Sebat1 napisał:

No właśnie pierwsze co mi przyszło do głowy, to żeby poszukać tych utworów na YouTubie.
;) Ale YT to jednak nie to samo co przesłuchanie płyty na własnym sprzęcie w postaci
np. kolumn. :(


No niestety :(

A nie ma na jakiś aukcjach? Gdzieś musi być


PS: Bullet for My Valentine wykonało boskiego cover'a Welcome Home(Sanitarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:31, Sebat1 napisał:

Wow, nawet nie wiedziałem, że taka płyta w ogóle istnieje. O_O Kurde, co ja bym dał,
żeby taką płytę zdobyć. Z tego linka co go podałeś, najbardziej zasmucił mnie fragment
''''Płyta nigdy nie była i obecnie też nie jest dostępna w sprzedaży''''. ;C


No właśnie ja też o tym nie wiedziałem, aż mi się oczy świeciły jak to czytałem ;] Mina zrzedła gdy właśnie do tego zdania dotarłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 12:31, Sebat1 napisał:


Wow, nawet nie wiedziałem, że taka płyta w ogóle istnieje. O_O Kurde, co ja bym dał,
żeby taką płytę zdobyć. Z tego linka co go podałeś, najbardziej zasmucił mnie fragment
''''Płyta nigdy nie była i obecnie też nie jest dostępna w sprzedaży''''. ;C

No jak kurde nie była jak poszedłem do kumpla i puścił mi z kompa całą tą płytę! Powiem wam, że mi nie przypadło do gustu. Stopa tam jest cholernie mocna (niby lubię ale nie takie brzmienie) a wokal to taki jakby growling często, coś jakby Chuck Billy z Testamentu. Solówki też nie te "kirkowe". Szkoda, że Slayer się za to nie zabrał:) Oj coś czuję, że gdybym usłyszał Mopa w ich wykonaniu to już nic więcej nie byłoby mi do szczęścia potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Metallica wydało coś w rodzaju Greatest Hits ?

Chciałbym zakupić od nich jakąś płytę i zastanawiam się czy istnieje taka składanka. Jak jej nie ma to, który album jest lepszy ?:

Master of Puppets
czy
And Justice for All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:52, Ryan Kam napisał:

Czy Metallica wydało coś w rodzaju Greatest Hits ?


Istnieje taki album. Nazywa się "The Best of Metallica" Widziałem na aukcjach internetowych.

Dnia 21.03.2009 o 18:52, Ryan Kam napisał:

Chciałbym zakupić od nich jakąś płytę i zastanawiam się czy istnieje taka składanka.
Jak jej nie ma to, który album jest lepszy ?:

Master of Puppets
czy
And Justice for All


Polecałbym Mastera chociażby ze względu na samą piosenke Master of Puppets. Poza tym na niej znajduje się znakomity Orion i Welcome Home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co komu "The best of..."? Wystarczy mieć Whiskey in the jar i The Unforgiven :P
Moje ulubione kawałki, a do TU mam szczególny sentyment, pierwszy kawałek Metallici jaki usłyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 19:32, Jaki Ganh1 napisał:

Po co komu "The best of..."? Wystarczy mieć Whiskey in the jar i The Unforgiven :P
Moje ulubione kawałki, a do TU mam szczególny sentyment, pierwszy kawałek Metallici jaki
usłyszałem.

The Best of jest zazwyczaj wydawane wtedy, kiedy grupa już nie wydaje krążków- taki ostatni kupon do odcięcia.
Whiskey in the Jar jest coverem, więc raczej nie znalazł by się w GH, za to na pewno wszystkie Unforgiveny, Orion, Sanitarium, Master of Puppets, One, Fade to Black, Enter Sandman itp. Na pewno zestaw składał by się najmarniej z jednej płyty.

PS: Proszę, zmień avatar na coś mniej komunistycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować