Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 17:13, DawidGr7 napisał:

Wie ktoś moće skąd można sciągnąć LEGALNE piosenki Metallicy???? W mp3 oczywiście...


Wiesz, do końca nie wiem, ale wydaje mi się że nie ma takiej możliwości by ściągnąć jakiekolwiek studyjne nagrania legalnie ;) No chyba że jakieś covery, albo inne przeróbki.

Jest za to inna rzecz- istnieje specjalna strona, z której można ściągać koncerty Metalliki. Owszem za większość trzeba zapłacić, ale jest też dział (dość spory), z którego zasysać można kompletnie za darmo:
http://www.livemetallica.com/vault/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:13, DawidGr7 napisał:

Wie ktoś moće skąd można sciągnąć LEGALNE piosenki Metallicy???? W mp3 oczywiście...

To raczej niemożliwe, najlepiej kupić w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 20:34, DawidGr7 napisał:

Dzięki, tak się składa że nie jestem złodziejem tylko nigdzie nie moge dostać płyt. Śmiejcie
się, śmiejcie na zdrowie

Mieszkasz w jakiejś wsi, czy co? Te płyty można znaleźć np. w Media Markcie. Poszukaj w dużych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:26, Metal-jestem napisał:

> Dzięki, tak się składa że nie jestem złodziejem tylko nigdzie nie moge dostać płyt. Śmiejcie

> się, śmiejcie na zdrowie
Mieszkasz w jakiejś wsi, czy co? Te płyty można znaleźć np. w Media Markcie. Poszukaj w dużych
miastach.


Ha. I do tego polecam media markt bo tam są tanie płyty. Odradzam empik.
Chociaż jeżeli chodzi o Metallicę to poniżej 40 zł nie widziałem nigdzie. No chyba że słabsze albumy typu
"Load", "Reload".
Jutro jadę kupić parę płyt Megadeth bo są po 19 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:41, Sith66 napisał:

> > Dzięki, tak się składa że nie jestem złodziejem tylko nigdzie nie moge dostać płyt.
Śmiejcie
>
> > się, śmiejcie na zdrowie
> Mieszkasz w jakiejś wsi, czy co? Te płyty można znaleźć np. w Media Markcie. Poszukaj
w dużych
> miastach.

Ha. I do tego polecam media markt bo tam są tanie płyty. Odradzam empik.
Chociaż jeżeli chodzi o Metallicę to poniżej 40 zł nie widziałem nigdzie. No chyba że słabsze
albumy typu
"Load", "Reload".
Jutro jadę kupić parę płyt Megadeth bo są po 19 zł !!


Najnowszą?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:21, Kogamin napisał:

> > > Dzięki, tak się składa że nie jestem złodziejem tylko nigdzie nie moge dostać
płyt.
> Śmiejcie
> >
> > > się, śmiejcie na zdrowie
> > Mieszkasz w jakiejś wsi, czy co? Te płyty można znaleźć np. w Media Markcie. Poszukaj

> w dużych
> > miastach.
>
> Ha. I do tego polecam media markt bo tam są tanie płyty. Odradzam empik.
> Chociaż jeżeli chodzi o Metallicę to poniżej 40 zł nie widziałem nigdzie. No chyba że
słabsze
> albumy typu
> "Load", "Reload".
> Jutro jadę kupić parę płyt Megadeth bo są po 19 zł !!
>

Najnowszą?:P


Niee. Wszystki oprócz najnowszej. Najnowsza koło 60 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla. Grali Nothing''a, Sandmana i Sad but true (mieli grać jeszcze For whom the bell tolls;/). Ale i tak było super. Są w najwyższej formie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:57, Kogamin napisał:

Sorry za dubla. Grali Nothing''a, Sandmana i Sad but true (mieli grać jeszcze For whom the
bell tolls;/). Ale i tak było super. Są w najwyższej formie:D


Gdzie oglądałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:08, Sith66 napisał:

Gdzie oglądałeś ?


Na TVP Kultura...

Wiele nie pokazali ale zdążyli się spocić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:31, Szak00 napisał:

> Gdzie oglądałeś ?
>

Na TVP Kultura...

Wiele nie pokazali ale zdążyli się spocić ;)


Ale to co pokazali to przyznaj, że było świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:01, Kogamin napisał:

> > Gdzie oglądałeś ?
> >
>
> Na TVP Kultura...
>
> Wiele nie pokazali ale zdążyli się spocić ;)

Ale to co pokazali to przyznaj, że było świetne:D


Utwory, które zagrali, same w sobie są świetne, a to co pokazali było dobre, ale już nie tak świetne jak to co pokazywali kilka-kilkanaście lat temu, czy nawet więcej. Cóż chłopaki się starzeją i trzeba to otwarcie przyznać i zrozumieć to, że teraz już nie pokazując zbyt wiele, będą się szybko pocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy świetne? Hmm, widziałem kilka ich koncertów, które były rzeczywiście świetne, a po takim występie mogę powiedzieć tylko że był poprawny;) Bardzo fajnie, że się pokazali i wzięli udział w takim przedsięwzięciu.

A widziałeś ich występ w grupce z innymi muzykami? Hehe, śmiechowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o płytce "St. Anger" ???

Bo opinie innych są podzielone - jedni uważają, że Metallica powróciła w wielkim stylu i w ogóle jedna z lepszych ich płyt, a drudzy że kicz, komercha i beznadziejna perkusja.

Ja zaliczam sie do tych drugich. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 10:31, Naymar napisał:

Co sądzicie o płytce "St. Anger" ???

Bo opinie innych są podzielone - jedni uważają, że Metallica powróciła w wielkim stylu i w
ogóle jedna z lepszych ich płyt, a drudzy że kicz, komercha i beznadziejna perkusja.

Ja zaliczam sie do tych drugich. A Wy?


Oni tą płytę chyba nagrali po pijaku, z zepsutą perkusją i włączonym MTV. Jest po prostu żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 10:35, Szczur22 napisał:

Oni tą płytę chyba nagrali po pijaku, z zepsutą perkusją i włączonym MTV. Jest po prostu żałosna


Właśnie - perkusja brzmi jakby walili po starych blaszanych wiaderkach i w ogóle jakoś tak lipnie to wszystko brzmi :(

Jak może kiedyś wyjdzie nowa płyta Metki, to mam nadzieje że nie będzie już takiego kiczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, perkusja tak brzmi bo szanowny p. Ulrich, postanowił poeksperymentować z membraną werbla. Efekt tego taki, że moje garnki kuchenne lepiej brzmią. Ale ja bym tej płyty nie skreślał zupełnie. Broni się świetnymi riffami, naprawdę dobre pomysły, chociaż rozwinięte miernie. No i wreszcie wyszli poza metrum 4/4 (utwór tytułowy). Minus za długość utworów. Przy takiej "rąbance" utwór, który trwa 9 minut to gruba przesada. A po 78 minutach nie przeszkadza nawet młot pneumatyczny u sąsiada. Ogólnie płyta na 3, a gdyby trwała 45 min., to nawet 3+.

P.S. A gdzie solówki Hammeta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować