Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2011 o 01:17, Harrolfo napisał:

Cześć,
Mam Win 7 64 i problem z koncertem S&M. Jak sobie z tym poradzić?

Eeeeee :D hmm to co ten koncert jest na 32 bity ? :D Idzie to wywnioskować po pierwszym zdaniu.... nie no niedorzecznie to brzmi wręcz....
a może jednak "dorzecznie" :P

Dnia 25.12.2011 o 02:39, Harrolfo napisał:

Sam koncert działa w WMP, ale program do "zaawansowanej" obsługi przy próbie zainstalowania
wywala taki błąd.

To może jednak program jest pod 32 ;/ mimo iż koncert działa normalnie w WMP :P czyli video.... [na 64 bitowym] Nie wiem aż takim specem nie jestem w te klocki ale taka myśl mi pierwsza nachodzi i chyba słuszna.... Jeśli nie to będziesz musiał poczekać na zdanie innych użytkowników lecz IMO Twoje "dolegliwości" nie powinny występować w tym temacie.... Własno Tytułowiec a nie wie takich rzeczy :X
Problem ewidentnie [raczej] tyczy się windowsa więc idź do tematu typu Windows 7 Temat ogólny albo w deseń ten sam tylko, Windows 7 problemy :0

Pozdrawiam.

>IMO Twoje "dolegliwości" nie powinny występować w tym temacie.... Własno Tytułowiec a nie wie takich rzeczy :X

Dnia 25.12.2011 o 02:43, Braveheart napisał:

Problem ewidentnie [raczej] tyczy się windowsa więc idź do tematu typu Windows 7 Temat
ogólny albo w deseń ten sam tylko, Windows 7 problemy :0

No właśnie nie byłem pewien, gdzie założyć, więc postanowiłem w temacie o zespole. Dlaczego? Bo na pewno ktoś ma S&M na płycie i może zna rozwiązanie :)

Dnia 25.12.2011 o 02:43, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.

Ja również i na jakiś czas żegnam ;)

Dnia 25.12.2011 o 02:55, Harrolfo napisał:

No właśnie nie byłem pewien, gdzie założyć, więc postanowiłem w temacie o zespole. Dlaczego?
Bo na pewno ktoś ma S&M na płycie i może zna rozwiązanie :)

Wiadomo zawsze to jakaś opcja wyboru.. ale tam gdzie podałem nie zaszkodziłoby się przejść :P

Dnia 25.12.2011 o 02:55, Harrolfo napisał:

Ja również i na jakiś czas żegnam ;)

Ja też :D znaczy się idę po piwo do lodówki :P

U mnie ten koncert dało się odtworzyć tylko raz na WMP, a później nie działał. U kolegi to samo na win 7.
Zainstaluj program typowo do odtwarzania dvd np zoom player. Możesz też spróbować MPC jednak przypuszczam, że wtedy nie będzie działać zmiana kątów ustawienia kamer

Dnia 25.12.2011 o 14:39, Harrolfo napisał:

Ok, dzięki za wskazanie programu :)

Ogólnie Harrolfo nie wiem dlaczego używałeś właśnie WMP do tego... ja do oglądania filmów na DVD czy tam koncertów używam: CyberLink Power DVD

Dnia 10.01.2012 o 13:40, Braveheart napisał:

Czy tylko mi nie działa link znaczy film w linku zapodany przez usera gumeczka
?

Działa.

Dnia 10.01.2012 o 17:59, Witcher1990 napisał:

Może brak wtyczki np wmp? Tak czy siak uwierz mi trcisz tylko ból uszu i głowy

Może jednak bo na początku odpalałem z Chromea ale później na "Oprze" działało i po 20 sekundach wyłączyłem.
=.=

To niesamowite. Zakochałem się w tym zespole. Każda piosenka ma coś niesamowitego, ma tego powera. Ma to coś, że chcę podskakiwać, trząść łbem gdy je słucham. Ahh jak mi się marzy, żebym kiedyś pojechał na koncert Mety... i to w pierwszym rzędzie :D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować