Zaloguj się, aby obserwować  
erwinoss

Quiz => LOST - Zagubieni

6529 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 20:01, rafekx 12 napisał:

Sezon drugi,który z rozbitków jako pierwszy wszedł do bunkra?{Postawił "stope w bunkrze":D]?


Była to Kate (Locke trzymał linę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:03, rafekx 12 napisał:

> Był to Locke...

Tak, kapec11 +1


Nie jestem pewien - patrz mój poprzedni post.

Najpierw wchodzi Kate, Locke trzyma line. Zapala się światło. Lina spada. Cisza. Locke wchodzi i zauważa Desmonda, który ma Kate jako zakładniczkę (potem pyta - co powiedział jeden bałwan do drugiego - takie hasło). Kate trafia do pokoju związana, a Desmond bierze Locke''a jako kolejnego zakładnika i rozmawia z nim (w miedzyczasie każe wcisnąc klawisz - 4 8 15 16 23 42)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:01, rafekx 12 napisał:

Sezon drugi,który z rozbitków jako pierwszy wszedł do bunkra?{Postawił "stope w bunkrze":D]?

Jeśli za rozbitka wziąć Desmonda to on ;P jeśli nie, rację ma macned, bo była to Kate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 20:08, macned napisał:


Najpierw wchodzi Kate, Locke trzyma line. Zapala się światło. Lina spada. Cisza. Locke
wchodzi i zauważa Desmonda, który ma Kate jako zakładniczkę (potem pyta - co powiedział
jeden bałwan do drugiego - takie hasło). Kate trafia do pokoju związana, a Desmond bierze
Locke''a jako kolejnego zakładnika i rozmawia z nim (w miedzyczasie każe wcisnąc klawisz
- 4 8 15 16 23 42)


Hmm...Wydawało mi sie że to Locke był pierwszy,bo wtedy jak otworzył drzwi do bunkra to od razu tam zszedł...No ale widac że się pmyliłem sry.macned +1 P.S widać że musze jeszcze raz obejrzeć pierwszy i drugi sezon.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja kilka tygodni temu odświeżyłem sobie pierwsze 3 serie, więc trochę pamiętam. Łącznie obejrzałem po 3 razy każdy sezon, czyli tak jakby 9 sezonów :) No, ale cóż poradzić, jak serial jest genialny i za każdym razem można coś nowego odkryć (oglądając z perspektywy najnowszych odcinków).

A co do pytania:

Kto z osób, które przeżyły bezpośredni upadek samolotu i jego rozbicie, zginął jako pierwszy (uwaga! pytanie jest podchwytliwe)? Właściwie chodzi mi o "sposób" w jaki ta osoba zginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 14:16, macned napisał:


Kto z osób, które przeżyły bezpośredni upadek samolotu i jego rozbicie, zginął jako pierwszy
(uwaga! pytanie jest podchwytliwe)? Właściwie chodzi mi o "sposób" w jaki ta osoba zginęła.


Hmm...Imie tej osoby nie było podane,ale wiem że wpadła do silnika?O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:19, rafekx 12 napisał:

Hmm...Imie tej osoby nie było podane,ale wiem że wpadła do silnika?O to chodzi?


Dobrze. rafekx 12 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:30, rafekx 12 napisał:

O czym[o kim] opowiedział Sawyer dla Jacka[pod koniec 1 sezonu],dodam że gdy Sawyer opowiadał
to Jack...płakał.


Sawyer znał Christiana Sheparda (ojca) - przyznał, że chciał on zadzwonić do syna (Jacka) i powiedzieć, że jest dobrym synem, człowiekiem, lekarzem itp. i , że nie ma do niego żalu (Jack wydał swego ojca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 14:32, macned napisał:

Sawyer znał Christiana Sheparda (ojca) - przyznał, że chciał on zadzwonić do syna (Jacka)
i powiedzieć, że jest dobrym synem, człowiekiem, lekarzem itp. i , że nie ma do niego
żalu (Jack wydał swego ojca).


Tak! macned +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Dlaczego Ana-Lucia (w retrospekcjach) nie rozpoznała na komisariacie podejrzanego, który przyznał się do postrzelenia jej (w wyniku tego Ana-Lucia straciła dziecko, ponieważ była w ciąży)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:35, macned napisał:

Pytanie:
Dlaczego Ana-Lucia (w retrospekcjach) nie rozpoznała na komisariacie podejrzanego, który
przyznał się do postrzelenia jej (w wyniku tego Ana-Lucia straciła dziecko, ponieważ
była w ciąży)?

Bo miała amnestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 15:41, ziomal1234 napisał:

> Pytanie:
> Dlaczego Ana-Lucia (w retrospekcjach) nie rozpoznała na komisariacie podejrzanego,
który
> przyznał się do postrzelenia jej (w wyniku tego Ana-Lucia straciła dziecko, ponieważ

> była w ciąży)?
Bo miała amnestie?


Nie. Powód był inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chciała by poszedł do więzienia,aby sama mogła wymierzyć mu sprawiedliwość (co i później zrobiła).
Jakby co to oddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 16:41, mati285 napisał:

Ponieważ nie chciała by poszedł do więzienia,aby sama mogła wymierzyć mu sprawiedliwość
(co i później zrobiła).
Jakby co to oddaję.


Tak!
mati285 +1

PS. Można zadać pytanie. Ja obecnie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:43, rafekx 12 napisał:

Jak nazywał się "pan" który mieszkał w wariatkowie od którego Hurley usłyszał o tych
feralnych liczbach?Dzięki którym wygrał na loteri?


Leonard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 11:55, macned napisał:

> Jak nazywał się "pan" który mieszkał w wariatkowie od którego Hurley usłyszał o
tych
> feralnych liczbach?Dzięki którym wygrał na loteri?

Leonard?


Tak. macned +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować