Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

A mnie ciekawi czy ten ich "pre-order" dojdzie chociaz w dzien premiery:)
Czekam niecierpliwie na to :P
Więc do kościoła modlić się coby cdprojekt nie zrobil was w balona jak nas przy GW:Nightfall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie mozna kupic o 8:00, poniewaz wiekszosc osob ktore chca kupic, sa o tej godzinie w szkole (m.in. ja). 16:00 to najlepsze rozwiazanie, najbardziej uczciwe, wszyscy beda mieli mozliwosc kupienia lub przynajmniej beda mogli sprobowac ja kupic ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie potwierdziłem dzisiaj... Czekałem, głupi, na obiecane "informacje w sprawie zamówienia". Tutaj, panowie, mi podpadliście - myślę, że niewielu klientów codziennie zagląda na stronę swoich zamówień pre-orderowych, żeby zobaczyć, czy opcja "potwierdź" jest już aktywna.

Ale już się cieszę na moją EK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie przewalone, ze edycja kolekcjonerska zostanie wydana tylko raz... Ja nie mam kasy i niestety nie moge sobie pozwolić na EK ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... skoro jest takie zapotrzebowanie na EK, to nie mogą wydać kilkuset sztuk więcej? W końcu mieliby większy zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zysk a o zasade. Limitowane EK to Limitowane EK, liczba egzemplarzy została już ustalona, tyle ich wytłoczono i tyle się ich sprzeda. Kolejnych egzemplarzy dzięki Bogu nie będzie a jutro musze zapolować na 2 i 3 egzemplarz. Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im wiecej egzemplarzy EK tym mniejsza jej wartosc :D po co komu EK skoro 1 000 000 innych osob tez ja ma :D a 2000 to juz wezsze grono :D... chociaz tak z 1000-1500 by mogli jeszcze dorobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fiuu...jeszcze trochę a moje EK też by przepadło;)...SPÓŹNIALSCY!macie wielką okazję;)...heheh...przypominają się opowiadania babci(;p) jak to było jak się w kolejce z kartką stało po mięso(itp.);p , już sobie wyobrażam co będzie jutro:D...tyle, że tutaj to zamiast kartek będą WPLN ;D...ciekawe czy w kolejce przezwycięży siła, spryt czy może szybkość?:D...muszę zapytać babci;)...udanego dobijania się o EK:D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi do tego, czy EK ma 1 osoba w Polsce, czy 38 mln ? Wg. mnie im więcej kasy z naszego kraju trafi do Piranii i JooWood, tym większe szanse, ze w przyszłości nie powtórzą się chore akcje w stylu Nocy Kruka (półtoraroczny poślizg, względem niemieckiej premiery). Dlatego namawiam do zakupu oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie kusi ta edycja kolekcjonerska. Chyba jednak postaram się ją kupić, choć będzie ciężko. Zamówienie na zwykłą edycję anulowałem, bo przestraszyłem się wymagań, ale podobno ostatnio patche poprawiły wydajność. A grać na razie i tak nie będę, bo czasu nie ma (matura is coming :/). Jednak jeśli ta edycja ma być już niedostępna to szkoda nie kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama wrsje angielska kolekcjonerską polska mi niepotrzeban ponieważ znam dobrze angielski :):)wersja kolekcjonerska bardzo dobra dla kogos kto kolekcjonuje rozne rzeczy z tej gry tak jak ja :)

Pozdro all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować