Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Ale człowiek był głupi... Było bardziej się wczytać i wybrać kuriera :/ Ale w sumie nic straconego komputer wraca z serwisu najwcześniej w poniedziałek, a tak nie bede kumpli maltretował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie aż zmieni się status mojego zamówienia i będę miał numer paczki :). Bo jak narazie od rana jest ciągle "pakowane i przygotowywane do wysyłki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie masterlink szfankuje i jeszcze nie moge sie do nich dodzwonic od rana borze co za firma :D mam nadzieje ze dzisiaj to dostane ale juz nie zagra na 16 do pracy :( Kibel

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:16, Therror napisał:

Czekam niecierpliwie aż zmieni się status mojego zamówienia i będę miał numer paczki :). Bo
jak narazie od rana jest ciągle "pakowane i przygotowywane do wysyłki".


troche pozno potwierdziles zamowienie.... numerek przesylki do swojego zamowienia bedziesz mial
jutro rano (kiedy paczka bedzie juz w oddziale obslugujacym Twoje miasto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:35, Vroo napisał:

a ja coś czuje, ze dzisiaj wogóle do mnie nie dotrze... gdzie ten dziad z moją gierką :(

Jakbym z wrodzonej upierdliwości nie zadzwonił dziś 3 razy do Masterlinka, też bym dostał figę :D
Najpierw telefoniłem, żeby przywieźli mi toto w inne miejsce. W pracy sprawdziłem tracking przesyłki i dostała adnotację - "odbiór własny". Potem poleciało już szybko (bez warczenia). I w pół godziny miałem grę w ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam pierdziele jak mam grac w detalach jak w oblivionie 800x 600 low to nie mam zamiaru kupowac tym bardziej grac , mija sie z celem.Tak jak i u wiekszosci z was... P IV 3.12 ghz r 9600 pro 1 gb ram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Warszawie (ul. Ogrodowa - CENTRUM!!!) jeszcze nie ma.
Przesyłka przekazana kurierowi o 8.53, jest prawie 15.00 a tu nic.
Masterlink nie chce dać numeru telefonu kuriera - mówią, że dopiero o szesnastej będzie można do niego dzwonić.
Niebiescy, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Je tez juz dostalem przesylke jakas godzine temu

AMD 64 3500+
GA K8N SLI ULTRA
1GB RAM
GEFORCE 6600GT

i czasami sie zacina na srednich detalach, przy rozdzielczosci 1024x768@65Mhz, ale moze dlatego, ze serwer FTP mam wlaczony w tle i kumpel sciaga pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Kaliszu ( ulica Ogrodowa :P 100 m od centrum :PPP :) i jeszcze nie ma kurier dostal o 10.00 wrrrrr
Veilaine ty chociaz sie do nich dodzwoniles ja dzwonilem ze 20 razy i nic nie odbieraja zajete nie odbieraja zajete wiec "fige" dostane :(((( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:45, jac22 napisał:

A ja tam pierdziele jak mam grac w detalach jak w oblivionie 800x 600 low to nie mam zamiaru
kupowac tym bardziej grac , mija sie z celem.Tak jak i u wiekszosci z was... P IV 3.12 ghz
r 9600 pro 1 gb ram .


Widzisz, może nie było to najszczęśliwsze posunięcie, ale wziąłem sobie G3 EK, żeby przynajmniej mieć co poczytać (instrukcja, poradnik, album, te sprawy), bo ruszyć to u mnie może i gierka ruszy, ale pogram dopiero w sennych marzeniach :D
_______________

Ha. Ciekawe na ile wcześniej wydawca gry wie, jak wysoko dana gra została oceniona w jakim piśmie. Bo o ile pamięć mi nie szwankuje (bo wzrok jak już ustaliliśmy kiedyś - owszem), to w CDA jeszcze recenzji nie było, a na pudełku znaczek jakości 9/10 jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 14:49, BaxiK napisał:

A w Kaliszu ( ulica Ogrodowa :P 100 m od centrum :PPP :) i jeszcze nie ma kurier dostal o 10.00
wrrrrr
Veilaine ty chociaz sie do nich dodzwoniles ja dzwonilem ze 20 razy i nic nie odbieraja zajete
nie odbieraja zajete wiec "fige" dostane :(((( eh


Spokojnie :).W Kaliszu jest dużo roboty a mało pracowników do dostarczania paczek :).Napewno niedługo dostaniesz paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 14:53, Veilaine napisał:

Ha. Ciekawe na ile wcześniej wydawca gry wie, jak wysoko dana gra została oceniona w jakim
piśmie. Bo o ile pamięć mi nie szwankuje (bo wzrok jak już ustaliliśmy kiedyś - owszem), to
w CDA jeszcze recenzji nie było, a na pudełku znaczek jakości 9/10 jest. :P


CDA z recenzją G3 wychodzi jutro, pewnie sie jakoś zgadali (w końcu współpracują ze sobą)
A dzięki tobie wiem jaką ocene dostanie G3 (9/10). Troche wkurza, bo Oblivion dostał 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam bardzo CDP za to że sądziłem ich o to że mie przeoczyli w wysyłaniu paczek. Dziś doszło w moich zamówieniach że wysłali 31. Chylę czoła i bardzo przepraszam za tą aferke ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mnie cieszyło gdybym mógł zamienić Gothica 3 zwykłego, lecz już potwierdzonego (przesyłke) na EK.. ponieważ zmieniłem zdanie a że nie idzie tego anulować po potwierdzeniu...:( szkoda że nie ma takiej promocji iż można wymienić Zamówienie Gothic 3 na Gothic 3 EK.... (o ile jest dostepny i oczywiscie podwyzszenie ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko sie dodzwonic na ten ich numer 022 519 69 68, ale dało rade potwierdzic anulowane zamówienie :)))
Teraz tylko czekac do 16 i kupic 2 i 3 egzemplaz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak czytam ten album Gothic 3, wszystko pięknie i bardzo mi się podoba, tylko... ten... no... takie ciężkie wojskowe nakrycie głowy... też mi przykro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować