Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

gram.pl

Z radością informujemy, że ci, którym z różnych powodów nie udało się zamówić Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3, dostaną jeszcze jedną okazję. Już jutro do sprzedaży w sklepie gram.pl trafią egzemplarze z niepotwierdzonych zamówień.

Przeczytaj cały tekst "Gothic 3 - Edycja Kolekcjonerska - wyjątkowa okazja dla spóźnialskich" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale CDP kasiore robi na tym Gothicu 3. Ta inwestycja napewno byla najlepsza w tym roku ;). Mam nadzieje ze odwalili kawal dobrej roboty. Jesli tak to nalzy im sie chwala a czy tak bedzie dowiem sie jutro jak paczka do mnie trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:21, Magwisienka napisał:

Hej, to nie fair, że jutro. Jutro to ja jestem do 16 w szkole, a tez bym chciała miec szanse
na zamówinie EK!

to Ty nie masz internetu w szkole ? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające, ta Limitowana Edycja Kolekcjonerska jest LIMITOWANA! Nie to co w wypadku HoMM5, kiedy nie tylko nie widać było jej końca, a nawet jeszcze jej trochę doprodukowano, aby zaspokoić popyt i jest dostępna nadal w sklepie gram.pl w dużej ilości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje tego oczekiwania na te kilkanaście niepotwierdzonych zamówień ale jak sądzę wszyscy się załapią ;) Ja już może jutro będę miał już w domku EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:36, DC666 napisał:

Hmm pewnie cdp jakies dorobil mam nadzieje ze nie! tylko bedzie 2000 sztuk EK!


Czytałes ty wogóle newsa do końca? Nie dorabiali egzemplarzy, po prostu kilku ludzi nie potwierdziło zamówienia i dlatego tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja miałem nauczkę z CoH i G3 EK zamówiłem odrazu, gdy była taka możliwość :) ... Czekam teraz na Edycje kolekcjonerskie innych, interesujących mnie gier ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze się spytać bo nie wytrzymam nerwowo. Czy wśród tych kilku niepotwiedzonych jest moja EK? Bo potwierdziłem ją dopiero wczoraj o 17. Ale mam nadzieję, że jednak ją dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


nie od switu, ale zapewne tak we wczesnych godzinach popoludniowych :D
musimy sprawdzic wszystkie biezace zamowienia. sprawdzic, czy z osob, ktore nie potwierdzily w terminie
nie znajdzie sie ktos kto jednak bedzie nadal chcial otrzymac gre.
do sklepu trafi, kiedy bedziemy mieli juz wszystko wyjasnione.

i uprzedzajac pytanie - ile sztuk? w tej chwili nie wiem. moze byc 10 albo 50.
te informacje bedziemy znali jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować