Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 18:41, Tuddrussel napisał:


nie od switu, ale zapewne tak we wczesnych godzinach popoludniowych :D
musimy sprawdzic wszystkie biezace zamowienia. sprawdzic, czy z osob, ktore nie potwierdzily
w terminie
nie znajdzie sie ktos kto jednak bedzie nadal chcial otrzymac gre.
do sklepu trafi, kiedy bedziemy mieli juz wszystko wyjasnione.

i uprzedzajac pytanie - ile sztuk? w tej chwili nie wiem. moze byc 10 albo 50.
te informacje bedziemy znali jutro.


Ej, we wczesnych godzinach popłudniowych to nie fair, większość w tym czasie siedzi w budzie :( np. ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:44, azur64 napisał:

Dla mnie za drogo, na HoMM 5 wydałem 120zł i to było dużo. tutaj 130 może bym kupił, ale nie
160.

To jest wersja dla fanów g3 jak nie masz kasy to wez zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh! mam nadzieje że kurier przyjdzie jak już wróce do domu ze szkoły! Pisałem im E-maila ale znając firmy to pewnie nawet go nie przeczytaja :( tylko komputer to przyjmie do wiadomości a oni i tak zrobią to co uwarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... A ciekawe ile tych egzemplarzy będzie. Wszyscy jutro czekać będą na ostatnią szansę kupna ;) Co minutę odświeżać stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:44, Magwisienka napisał:

Ej, we wczesnych godzinach popłudniowych to nie fair, większość w tym czasie siedzi w budzie
:( np. ja


no ok, mozemy (pod presja ;) umowic sie, ze G3 EK bedzie dostepna w sklepie od g 16.00 na przyklad.
i jeszcze dla przypomnienia damy newsa przed wrzuceniem do sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2006 o 18:53, Tuddrussel napisał:


no ok, mozemy (pod presja ;) umowic sie, ze G3 EK bedzie dostepna w sklepie od g 16.00 na przyklad.
i jeszcze dla przypomnienia damy newsa przed wrzuceniem do sprzedazy.

Dzięki Tudd, wielkie dzięki :)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:52, azur64 napisał:

Szkoda mi kasy nawet na zwykłą, wolę Miedievala 2, jak będzie EK to biore od razu.

No to jak nie interesuje cie gothic 3 to po co komentujesz newsa?? Medival tez jest dobry ale co tu porownywac gre rpg do strategi. gothic i tak jest jedna z najlepszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźnialski nie jestem, bo swojego Gothica zaklepałem już w czerwcu. :P EK jest już około 40km od mojego domu, więc pozostaje tylko czekać. Nawet się z dwóch godzin lekcyjnych zwolnię... ;) Czego się nie robi dla takiej gry. Cieszy mnie także to, że CDP zdecydowało się wypuścić jeszcze kilka egzemplarzy. Niektórzy się ucieszą... A propos zamówienia w czerwcu: czy CDP przewiduje jakieś bonusy dla tych, którzy tak szybko się zdecydowali? Z "Hirołsami" tak było, więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem sobie EK i już się nie martwie. Jutro do mnie przyjeżdza kurier z moim kochanym Gothickiem i The Sims 2 Własny Biznes i Zwierzaki ale te dwe ostatnie pozycje są dla mamy :D

PS: Pozdrawiam wszystkich gramowiczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, a juz myslalem ze nie zalapie sie da edycje kolekcjonerska - a tu prosze , jest jeszcze szansa, zamawiam 2 egzemplarze nie tylko dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:06, Duleain napisał:

Wysłałem maila do cd projekt z pytaniem do kiedy mozna składac potwiedzenia na ek. ale odpowiedz
nie przychodzi


zamowienie pre-orderowe nalezy potwierdzic w terminie 5 dni. pozniej jest automatycznie anulowane.
jak sa problemy z potwierdzeniem wtedy najlepiej skontaktowac sie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować