Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Ello mam do was prośbę, a mianowicie:

kiedys w temacie gothic 3 jaki bedzie forumowicze mowili o mozliwosci przetworzenia pliku ge3.ini zeby gra chodzila lepiej, jesli jest tu ktos kto sie na tym dobrze zna to niech napisze co mam zmienic abym mial maxymalną wydajnosc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach.... kilka dni temu pewien człowiek krytycznie wypowiadał się o "szale" fanów, ględził że gadżety do niczego się nie nadają.... ten sam człowiek, uczeń 3 klasy liceum, od godziny 17 odświeżał stronę z kartą Gothica 3 wersji EK, zaś gdy zamówił i potwierdził wybuchnął okrzykiem radości, wzbudzając zdziwienie u wszystkich domowników. To doświadczenie nauczyło go, by lepiej się na przyszłość tak pochopnie... tą osobą byłem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się ^^

Szczerze to powiem, że straciłem nadzieję, bo musiałem wyjść po 16, a tu proszę, wracam po kilku godzinach sądząc, że już wszystko rozdane... i jaka miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co? Brak mi słów. Po to siedziałam 3 godziny, żeby dowiedzieć się, ze było od 20 do 21 :/
Źle mi! Ja chcę mój egzemplarz wysiedziany przed monitorem w oczekiwaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze to znowu ja, ale dla upewnienia chcę usłyszeć od kogos kto wie to na pewno. Nie będzie juz szansy dla mnie, prawda? Powiedzcie mi wprost, że siedziałam tu tyle czasu gapiąc sie w monitor po NIC! Walcie smiało teraz juz zniosę wszystko! AAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże...
Zamówienie można anulowac, jeśli nie zostało wysłane (albo nie wysłano pieniędzy). Samo potwierdzenie jeszcze wiele nie daje.
Ja dzisiaj anulowałem POTWIERDZONE zamówienie G3 i zamówiłem EK... i żadnych kłopotów!
A potwierdzenie najlepiej zrobic OD RAZU po zamówieniu gry - wchodzimy na "Moje Zamówienia" i klikamy koło tego akurat na "Potwierdź zamówienie". Na maile lepiej nie czekac bo się może źle skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Dziś w Empiku w Galerii Mokotów widziałem 4 sztuki Edycji Kolekcjonerskiej Gothica, więc jak ktoś się napalił i nie ma, to wie co robić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 22:40, michal19 napisał:

Ciekawostka. Dziś w Empiku w Galerii Mokotów widziałem 4 sztuki Edycji Kolekcjonerskiej Gothica,
więc jak ktoś się napalił i nie ma, to wie co robić :p


Ja bylem w piatek w Empiku w Centrum Warszawy to byly 3 egzemplarze EK Gothic. Naprawde ladne wydanie, wiedzialem, ze to tak wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować