Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 – Edycja Kolekcjonerska – wyjątkowa okazja dla spóźnialskich

516 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 19:10, Tuddrussel napisał:

zamowienie pre-orderowe nalezy potwierdzic w terminie 5 dni. pozniej jest automatycznie anulowane.

jak sa problemy z potwierdzeniem wtedy najlepiej skontaktowac sie z nami.


Więc możliwe jest, że będzie dostępny jeszcze jakiś egzemplarz? Możliwe jest przecież, że ktoś nie potwierdzi jutrzejszego zamówienia w ciągu pięciu dni (powodem może być zaślepiający przypływ radości ;) Czy w takim wypadku pojawi się kolejny news, czy po prostu pozycja w sklepie nie zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wysłałem maila do cd projekt z pytaniem do kiedy mozna składac potwiedzenia na ek. ale odpowiedz
> nie przychodzi


> zamowienie pre-orderowe nalezy potwierdzic w terminie 5 dni. pozniej jest automatycznie anulowane.
> jak sa problemy z potwierdzeniem wtedy najlepiej skontaktowac sie z nami.

Od was zadnego pytania o potwierdzenie nie dostałem.
Wysłałem do was maila ze chce zamówienie potwierdzic ale odpowiedzi od 3 dni zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG dopiero teraz ja juz amowilem zwykłą, ej no to nie fair, ale fajnuie by bylo jakby okazalo sie gdzies za pare miechow ze cdp zapomnialo o tym ze w "ukrytm" magazynie maja jeszcze gdzies z 200 sztuk (lub wiecej)
ale bym sie ucieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:17, Duleain napisał:


Od was zadnego pytania o potwierdzenie nie dostałem.
Wysłałem do was maila ze chce zamówienie potwierdzic ale odpowiedzi od 3 dni zadnej

dostajesz mailem po zlozeniu zamowienia. albo mozesz potwierdzic z poziomu swojego konta na gram,
wystarczy ze wejdziesz na "moje zamowienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:16, Andi0000 napisał:

@ myniekka

Wejdz na strone glowna GRAm i poczytaj sobie


Czytałem. Jednak Ty przeczytaj posta, na którego odpowiedziałem. Pięć dni od jutra to jest trochę czasu. Nikt nie jest jasnowidzem, więc nie możliwe jest odgadnięcie, czy wszyscy potwierdzą zamówienie. Staram się uprzedzić fakty i pytam z małym wyprzedzeniem.

Ps. Używaj przycisku "Odpowiedz" a nie znaku @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:21, Tuddrussel napisał:

dostajesz mailem po zlozeniu zamowienia. albo mozesz potwierdzic z poziomu swojego konta na
gram,
wystarczy ze wejdziesz na "moje zamowienia"


Piszecie, że zostanie wysłany mail na pięć dni przed wysyłką... Ja też żadnego nie dostalem. Uratował mnie kolega, który dostał i zdążył mnie w pore poinformować. Trochę dziwne postępowanie z Waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - właśnie przeszedłem ostre szkolenie bojowe w zamawianiu Gothica 3 EK na czas (w warunkach ekstremalnych). Po czasie mniejszym niż minuta powinienem być na stronie płatności Inteligo, chociaż może zdecyduję się na opłatę za pobraniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:21, Tuddrussel napisał:

> > > Od was zadnego pytania o potwierdzenie nie dostałem.
> Wysłałem do was maila ze chce zamówienie potwierdzic ale odpowiedzi od 3 dni zadnej
> > dostajesz mailem po zlozeniu zamowienia. albo mozesz potwierdzic z poziomu swojego konta na
gram,
wystarczy ze wejdziesz na "moje zamowienia"


Nie wiem, nigdzie potwierdzenia nie klikałem ale w statusie pisze : oczekiwanie na płatność czyli to chyba dobrze :] , jutro pozostaje tylko przelac pieniadze i czekac na kuriera z magiczna księgą :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:33, Bumber napisał:

> dostajesz mailem po zlozeniu zamowienia. albo mozesz potwierdzic z poziomu swojego konta
na
> gram,
> wystarczy ze wejdziesz na "moje zamowienia"

Piszecie, że zostanie wysłany mail na pięć dni przed wysyłką... Ja też żadnego nie dostalem.
Uratował mnie kolega, który dostał i zdążył mnie w pore poinformować. Trochę dziwne postępowanie
z Waszej strony.


Ja tak jak ty nie dostałem maila od cd projekt i boje sie ze zostanie anulowane, chociaz tak jak napisałem wyzej pisze ze oczekuja na płatnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom tez bardzo zaluje ale moze do trzech razy sztuka, dwie szanse juz poszły moze za pare miechow trafi sie trzecia
(oby dali naklad na gwazdkę, bo wtedy kasa bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować