Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Zima - wszystko co z nią związane!

178 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2009 o 13:17, Budep napisał:

Zima... mam mieszane uczucia. Na razie tylko mocno wieje, nic nie pada z nieba. Na razie...

Nic nie pada? U mnie cały czas od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 13:21, Ezio napisał:

> Zima... mam mieszane uczucia. Na razie tylko mocno wieje, nic nie pada z nieba.
Na razie...
Nic nie pada? U mnie cały czas od rana...


Rano padal snieg, ale to tak z 2 minuty i koniec. Teraz deszcz zaczal padac, zreszta jak wiekszosc dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 13:22, Budep napisał:

> > Zima... mam mieszane uczucia. Na razie tylko mocno wieje, nic nie pada z nieba.

> Na razie...
> Nic nie pada? U mnie cały czas od rana...

Rano padal snieg, ale to tak z 2 minuty i koniec. Teraz deszcz zaczal padac, zreszta
jak wiekszosc dnia.


Ja mieszkam niedaleko piotrkowa i tutaj pada od dobrej 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa- Ochota, śnieg nawala od 6:58 i nie ma zamiaru przestać. Zniszczył mi parasol, zamoczył spodnie, buty i płaszcz, prawie zwiał kapelusz. Jest strasznie zimno ( 1 stopień Celsjusza, odczuwalne tak gdzieś -10 ) i nieprzyjemnie, a jutro do szkoły. DEJM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 13:44, Budyn napisał:

Warszawa- Ochota, śnieg nawala od 6:58 i nie ma zamiaru przestać. Zniszczył mi parasol,
zamoczył spodnie, buty i płaszcz, prawie zwiał kapelusz. Jest strasznie zimno ( 1 stopień
Celsjusza, odczuwalne tak gdzieś -10 ) i nieprzyjemnie, a jutro do szkoły. DEJM.


Józefów, koło Otwocka. Śnieg cały czas ostro pada, że nawet słychać jak z dachu się osuwa na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto: Lublin

Odległość z domu na uczelnię: ok. 15km
Wyjazd: 8.50
Dojazd: 9.05 wszedłem na uczelnię
Czas pokonania trasy samochodem: 1,15h

Skubane pada i pada.
Gdyby nie to, że w nocy samochód trzymałem w garażu bo ojciec swoim pojechał do pracy to bym nawet nie wyruszał na uczelnię bo nie chciałoby mi się odkopywać auta.
W centrum tragedia, korki, korki i jeszcze raz korki.


Właśnie dowiedziałem się, że magistrat podjął decyzję o całkowitym zablokowaniu dojazdów do Lublina.
Tym sposobem nikt nie może wjechać do Lublina. Po co? Po to, żeby piaskarki, pługi itp mogły zaczac pracować nie stojąc w gigantycznych korkach.
Mam 4ikm do tablicy z napisem Lublin a więc w tym momencie nawet jakbym chciał to nie wjadę do miasta;)

KA_TA_STRO_FA

Poniżej pare fotek jakie zrobiłem jadąc (wlekąc się) samochodem.
I zdjęcie naszych autek.
Moje po lewej świeżo po przyjeździe z uczelni więc elegancko.
Po środku autko ojca nieruszane od 4 dni.
Po prawej drugie autko ojca. Z pracy wrócił o 6 rano i tak wygląda auto po niecałych 10h stania.


20101129160312

20101129160337

20101129160411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 16:05, Citkowsky napisał:

Miasto: Lublin

Odległość z domu na uczelnię: ok. 15km
Wyjazd: 8.50
Dojazd: 9.05 wszedłem na uczelnię
Czas pokonania trasy samochodem: 1,15h


chyba 15 minut a nie 1,15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamieć od 02.00, dosłownie śnieg pada w poziomie, niesamowity wiatr, ciągle pada, bez przerwy, północne Lubelskie, 30km drogą od Białoruskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole skrócili dziś lekcje, tak, że wszyscy skończyli o 14.00, a moja klasa wcześniej, bo mieliśmy tylko siedem lekcji. Rano jak szedłem na busa to nie dało się patrzeć jak się szło tak waliło po oczach. A nauczycielka z dobrym tekstem wyjechała: "Jak będzie tak samo jutro to nawet nie idźcie do szkoły, bo po co się męczyć" :P Pewnie teraz popada a na święta nie będzie. A odśnieżarki jeździły cztery dni temu, kiedy śniegu nie było, a dziś kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, sporo czasu o tym mówione było i znowu zima zaskoczyła "drogowców".

W Zielonej Górze na razie dobrze jakieś 2 stopnie poniżej zera, śnieg ciągle pada, jakieś 7 cm się już uzbierało.
A wczoraj wieczorem nie było śniegu praktycznie :/

Jak tak dalej będzie padać to chyba zamkną szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Częstochowie jak i pewnie w całej (a na pewno w większości) Polsce sypie od rana, albo i od nocy, do tego porządnie zawiewa, tak, że ciężko iść z podniesioną głową ;p A więc zima znów pokazuje na co ją stać, bo pewnie większość już zapomniała co się działo prawie rok temu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wracałem ze szkoły 3,5 godziny. Dwie godziny jechałem, a właściwie toczyłem się autobusem, a potem 4 tiry stanęły praktycznie w poprzek ulicy i autobus nie mógł przejechać przez co szedłem jakieś 5 km. Miałem szczęście, bo ok. kilometra od domu jakiś koleś się zlitował i mnie podwiózł. Ale mimo wszystko Łódź jest praktycznie cała zakorkowana i widziałem tylko 2 czy 3 pługi śnieżne. Powiem tylko tyle: JA CHCĘ WIOSNĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu również śnieżno. Intensywnie pada od 14:20, wczoraj było też troszeczkę śniegu. Pada wciąż, duży wiatr, mróz jak cho.. no, duży mróz.

Temperatura oscyluje wokół -8 stopni Celsjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Legnicy także zimowo :)
Pada śnieg już od wczoraj ,nawet mozna powiedzieć przedwczoraj.
Niezbyt mi to pasuje ,bo strasznie nie lubię śniegu.Jest plus ,bo mamy na sali i gramy w siatkówkę :DDD
Później może wrzucę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować