Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Zima - wszystko co z nią związane!

178 postów w tym temacie

Ja kocham Święta i choinkę, za sam klimat. Kiedy ciemno w pokoju, zapalam choinkę, cisza dokoła, słyszę tylko tę ciszę i patrze jak przybywa śniegu. Piękny widok, tylko niech będzie śnieg na święta w tym roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:35, Steven8 napisał:

@wdowiakm
Poważnie, fajne masz :D A ile masz już śniegu ? xD Do kolan ^^


Tyle to nie ma, ale w górach to jest biało a u mnie tylko troszeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zima to ciekawy miesiąc mi najbardziej kojarzy się ze Świętami, śniegiem (nie muszę kosić trawy w ogrodzie jupi!) i długimi wieczorami (przed pc i ps2) xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:59, wdowiakm napisał:

Tyle to nie ma, ale w górach to jest biało a u mnie tylko troszeczkę ;)

U mnie z okna też widać śnieg w górach, ale u mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od tygodnia jest śnieg, dzisiaj cały dzień pada, więc mam krótką zimę. Krótką, bo już jutro ma przyjść ocieplenie, ale lepiej nie wyprzedzać faktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba przyznać że w Krakowie faktycznie pada śnieg. W czasie kilku godzin ulice są pokryte warstwwą śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie (w Legnicy) już od kilku dni pada śnieg, ale taki mokry, który jak spada na ziemię to od razu się rozpuszcza :/ Tylko przez jeden dzień śnieg trzymał się kilka godzin :/ Mam nadzieję że zimą śniegu będzie dużo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Chicago pierwszy śnieg! (12/04/2007)

Oto parę fotek z mojego okna. Jak na razie wygląda pięknie, ale jak tylko przejadą ciężarówki z solą wszystko zamieni się w brzydkie i szare błoto. Trochę tęsknie za pięknymi połaciami bieli ... eh

20071205022336

20071205022423

20071205022500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ja lubię jak wstanę z łóżka i wyjrzę przez okno zobaczyć biało na dworze. Ja lubię śnieg i tyle no może poza tym , że roznosi dużo zarasków i bakterii. Ale jak nie jest się chorym to fajnie jest najbardziej to w dniu świąt bożego narodzenia i wigilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 02:26, NintendoPassion napisał:

W Chicago pierwszy śnieg! (12/04/2007)

Oto parę fotek z mojego okna. Jak na razie wygląda pięknie, ale jak tylko przejadą ciężarówki
z solą wszystko zamieni się w brzydkie i szare błoto. Trochę tęsknie za pięknymi połaciami
bieli ... eh

ładnie tam u Ciebie ;) U mnie niestety już nie ma śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 09:12, choper napisał:

> W Chicago pierwszy śnieg! (12/04/2007)
>
> Oto parę fotek z mojego okna. Jak na razie wygląda pięknie, ale jak tylko przejadą ciężarówki

> z solą wszystko zamieni się w brzydkie i szare błoto. Trochę tęsknie za pięknymi połaciami

> bieli ... eh
ładnie tam u Ciebie ;) U mnie niestety już nie ma śniegu :(


Jestem ciekaw tylko jak długo poleży. Kilka pewnie dni a potem bedzie tylko zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sie u mnie rozsypało, minusowa temperatura, śnieg sypie jak w Grudniu i wg jest już jak co najmniej w górach lub w Grudniu a to dopiero połowa Października -.- Od kilku dni zacząłem chodzić w kurtce jesiennej a tu taki szybki przeskok na buty i kurtkę zimową ^^. Nie no masakra, jak patrzę przez okno to sypie jak w Boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, zima... Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, do tego pięknie wygląda....Mam pytanko: Macie takie gry, które przywołują wam zimę? ?Ja mam - nie wiem czemu Warcraft 3 i G2....Ech zima...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować