Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Zima - wszystko co z nią związane!

178 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 11:16, Braveheart napisał:

Witaj.
Heh pewnie po to żeby już mieć dawno z głowy później odśnieżanie, ale przy takiej pogodzie
to praktycznie miała można to nazwać "Syzyfową Pracą" =P Dobrze nie odśnieży a tu znów
napada :)


Witaj,
Tak "syzyfowa Praca", ale gdybym rano nie zaczął odśnieżać to teraz nie mógłbym wyjść z domu,więc tak źle i tak nie dobrze, w dodatku prądu nie było, a o tej porze nie jest zbyt jasno więc zabiłbym się o własne ciuchy w pokoju, bo jak zwykle walnąłem je byle gdzie :D

Dnia 02.12.2010 o 11:16, Braveheart napisał:

To ładny z Ciebie Blizzard ;] Ja tam ogólnie to zimy nie lubie. Dla mnie mogła by nie
istnieć. Cały rok 30 Stopni Celsjusza i bym był happy mi, takie upały nie przeszkadzają.
Zimno że aż szczypie w oczy. 3ba na nogi zimowe opony zakładać xD i najgorsze to to jak
mi piździ w ręce że szkoda słów ;/.. Ale to i tak widzę ostatnio że Matrix na całym świecie
się sypie :)


A kto powiedział, że lubię zimę? Ja jej nie znoszę,zastanawiam się czy nie wyemigrować do ciepłych krajów, ale tam za wysokie temperatury więc wolę przeżyć naszą zimę. Ja w zimę zwykłe buty noszę xD
W każdym bądź razie ja już chcę wiosnę :D

Dnia 02.12.2010 o 11:16, Braveheart napisał:


Pozdrawiam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie ja już chcę wiosnę :D


Cóż za wstrętna profanacja tak pięknej i cudnej pory roku, jak możesz, specjalnie dla Ciebie chciałbym by zima trwała 4 miesiące ;););)

Niestety tak to już jest Ciepłoluby wychowane w blokowiskach w których jest ciągle ciepło, ciepła woda w kurku ciepła w kaloryferze o nic nie trzeba pytać nic nie trzeba robić by tak było, a ja, cóż, mam 40 centymetrów śniegu przed domem, sypało całą noc, jest przepięknie biało wszędzie, i to jest urok zimy, na wsi oczywiście, bo w mieście zima zamienia się w jedno wielkie masywne wysyfisko błotno-czarno-śniegowe, gdybym mieszkał w mieście pewnie też nielubił bym zimy, a tak to co mam powiedzieć, że na górkę z której można pośmigać na sprzęcie zimowym mam 5 minut, że obok domu mam miejsce w którym bez tłoku i żadnych opłat mogę na łyżwach pojeździć.

Osobiście mówię tak, wszystkim ciepłolubom Stanowcze nie ;) A jak Kolega moderator chce, zasponsoruję mu wyjazd do Cieplych krajów - na przykład do Kongo ;) Ciekawe jak szybko będzie chciał wrócić w rodzinne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2010 o 11:03, Isildur napisał:


Co prawda to prawda, ja gram w siatkówkę i jest super, co do pracy na świeżym powietrzu
to owszem jest super, ale bez przesady :P

Także byłem dwa dni temu na siatce.Ciepła ,miła sala to przyjemność do grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:31, Malcollm napisał:



Niestety tak to już jest Ciepłoluby wychowane w blokowiskach w których jest ciągle ciepło,

Dnia 02.12.2010 o 11:31, Malcollm napisał:

przepięknie biało wszędzie, i to jest urok zimy, na wsi oczywiście, bo w mieście zima


phi,jak juz pisałem sam mieszkam na wsi ,w bloku nie wytrzymuję pół godziny ,a zimy i tak nie lubię :P Pełno ciuchów na sobie ,nie wygodnie sie chodzi ,pograć nie ma jak ,tylko na sali ,gdzie mam dostęp tylko raz w tygodniu.Co tu lubić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:22, Isildur napisał:

A kto powiedział, że lubię zimę? Ja jej nie znoszę,zastanawiam się czy nie wyemigrować
do ciepłych krajów, ale tam za wysokie temperatury więc wolę przeżyć naszą zimę. Ja w
zimę zwykłe buty noszę xD
W każdym bądź razie ja już chcę wiosnę :D


Ja nic takiego nie napisałem :P. Co do emigracji. Do wszędzie są anomalie :D ale, przy tych anomaliach i tak jest ciepło. Najlepiej do Californi i LA tam mają Boże Narodzenie po 25 stopni Celsjusza + cieplutko i wygodnie
co do ogumienia na nogi. xD to letnie mają czasami zdradliwy bieżnik. I jak masz łyso pod stopami tak trakcji na nogach nie będziesz miał

Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:31, Malcollm napisał:

Cóż za wstrętna profanacja tak pięknej i cudnej pory roku, jak możesz, specjalnie dla
Ciebie chciałbym by zima trwała 4 miesiące ;););)


Bana mu, za profanacje tak pięknej pory roku jaką jest Wiosna :D

Dnia 02.12.2010 o 11:31, Malcollm napisał:

Niestety tak to już jest Ciepłoluby wychowane w blokowiskach w których jest ciągle ciepło,
ciepła woda w kurku ciepła w kaloryferze o nic nie trzeba pytać nic nie trzeba robić
by tak było,


A kto powiedział, że ja mieszkam w bloku jakimś? :D

Dnia 02.12.2010 o 11:31, Malcollm napisał:

a ja, cóż, mam 40 centymetrów śniegu przed domem, sypało całą noc, jest
przepięknie biało wszędzie, i to jest urok zimy, na wsi oczywiście, bo w mieście zima
zamienia się w jedno wielkie masywne wysyfisko błotno-czarno-śniegowe, gdybym mieszkał
w mieście pewnie też nielubił bym zimy, a tak to co mam powiedzieć, że na górkę z której
można pośmigać na sprzęcie zimowym mam 5 minut, że obok domu mam miejsce w którym bez
tłoku i żadnych opłat mogę na łyżwach pojeździć.


Ja również mieszkam na wsi, kilka kilometrów od Jeleniej Góry, nie mówię, że zima jest brzydka bo tak nie jest, wręcz jest piękna jeśli chodzi o puch na drzewach i wokół ;)
Mi chodzi o te temperatury a ja jestem ciepłolubnym stworzeniem i nie znoszę mrozów :D

Dnia 02.12.2010 o 11:31, Malcollm napisał:

Osobiście mówię tak, wszystkim ciepłolubom Stanowcze nie ;) A jak Kolega moderator chce,
zasponsoruję mu wyjazd do Cieplych krajów - na przykład do Kongo ;) Ciekawe jak szybko
będzie chciał wrócić w rodzinne strony.


Mówisz poważnie z tym "zasponsoruję"? Ja się na to pisze, tyle na jaki okres ta wycieczka będzie miała miejsce? ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:55, Isildur napisał:

Mówisz poważnie z tym "zasponsoruję"? Ja się na to pisze, tyle na jaki okres ta wycieczka
będzie miała miejsce? ;D ;)


Do czasu aż nie zostanie kolega rozdeptany przez stado dzikich afrykańskich słoni, bądź też pożarty przez niewiadomo co ;) wpierw nim jednak kolegę tam wyślę niech spisze testament w którym wszystko co ma zapisze mojej osobie (i mam nadzieję, że będzie tego bardzo ale to bardzo dużo) w końcu podobno na tym świecie nikt za darmo nic nie zrobi ;)

To tyle w kwestii wycieczki a co do reszty.

No ludzie przecież nie są to aż tak wielkie mrozy jest miło pięknie i przyjemnie mrozik mrozi ba nawet kobiety wyglądają piękniej gdyż są zapakowane po same uszy ;) tak, że tylko oczy widać, jest biało miło i zimno, ale z was większości ciepłoluby są, tak jakbyście się w złym kraju urodzili, a ja....

Założę sobie opony z kolcami na rower ;P i pojadę poszaleć, w końcu raz się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:03, Isildur napisał:

Tylko kto wstaje o 5 rano tylko po to by odśnieżyć? ;D


Ja choćby dziś po 5 wstałem :P

Trochę tego nasypało, ale jak po 11 poszedłem znowu to było dobre pół metra (rano było kilka razy mniej śniegu) nawiane czy tam nasypane :P

Dnia 02.12.2010 o 11:03, Isildur napisał:

No faktycznie dużo ruchu ta gra zapewnia :P


Bez skojarzeń... paluszki mają dużo ruchu przy tej grze :P

Dnia 02.12.2010 o 11:03, Isildur napisał:

Co prawda to prawda, ja gram w siatkówkę i jest super, co do pracy na świeżym powietrzu
to owszem jest super, ale bez przesady :P


Zahartuj zdrowie za młodu (choć już młody nie jesteś, ale to szczegół) by na starość się nim cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima w tym roku zaskoczyła nieźle, nie ma co.
-20 w nocy i te sprawy.. Nic tylko się ciepło ubrać ;)
albo siedzieć przed kompem.. jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój bus, którym jeżdżę do szkoły nie przyjechał do mojej miejscowości, bo zasypało drogę powiatową. Jednak dotarłem do szkoły jadąc do drugiej miejscowości, gdzie jechał inny bus w tym samym kierunku. Dotarłem na drugą lekcję. Na pierwszej było podobno 7 osób, a przez resztę lekcji 15, na 26 osób. Do tego nie było prądu, wody w szkole. Skrócili nam lekcje. Jestem ciekaw jak z przejazdem będzie jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zima ma jednak jakies plusy dodatnie. :) Wczoraj i dzisiaj w niektorych pomieszczeniach bylo ponizej 18 stopni. Dzisiaj szef szefow podjal decyzje, ze w zwiazku z niesprzyjajacymi warunkami atmosferycznymi dzien pracy uleg skroceniu. :) I tak zamiast siedziec w pracy do 15:30 to juz jestem w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu dodatkowy bonus: przez cały wczorajszy dzień i dzisiaj do godz 10.00 była bezpłatna komunikacja miejska. W ten sposób zachęcano ludzi aby zostawiali swe samochody w domu i korzystali z tramwajów i autobusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra stan na dzisiaj - Temperatura się waha miedzy -10, a -11... Drogi, chodniki nie odśnieżone, strasznie ślisko, a na obecny moment siedzę w domu w kurtce zimowej masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:04, SamFiniszer napisał:

Zielona Góra stan na dzisiaj - Temperatura się waha miedzy -10, a -11... Drogi, chodniki
nie odśnieżone, strasznie ślisko, a na obecny moment siedzę w domu w kurtce zimowej masakra...


To samo u mnie w pobliskim Głogowie, nic nie zrobili wczoraj i przedwczoraj, ale dzisiaj jest już lepiej chodniki przynajmniej odśnieżone i główne drogi, a ja w domku w dresiku sobie normalnie siedzę ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima jak zwykle zaskakuje,1 grudnia, jechałem sobie feralnym busem do szkoły,otóż wlazły do niego ludzie zwiastujący niepokój,smutek i złość - kobuchy...Jak nietrudno sie domyśleć, dostałem ładny mandacik w wysokości 91,30 zł ;p.To był jedyny dzień w ciągu semestru ,w którym nie miałem biletu,i już na pewno ostatni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować