• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam.Mam małe pytanko.Czy po upadku( od ciosu przeciwnika) wypada wam miecz?. Jest to dość irytujące bo po każdorazowo muszę schylać się po miecz, otwierać menu i zaznaczyć go w menu . Nie wiem czy jest to błąd czy może związane jest to z umiejętnościami we władaniu mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, otóż proszę o natychmiastową pomoc ! Zainstalowałem Gothic 3 na moim komputerze, mam włożoną płytę z gra w stacji DVD i włączam grę. Pojawia się logo "Gothic 3" i wyskakuje:

"Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing."

Prubowałem zmienić stację na PIO ale nic to nie dało i nadal pojawia się to samo. Pomuszcie potszebującemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie 2 problemy:kiedy chce zalaczyc g3 to-albo mi sie nie zalacza i nic sie nie dzieje albo mi wyskakuje blad albo zalacza sie i reklamowki leca a potem w memu glownym nic nie widac tylko leci muzyka(zajeb****)albo mi sie zalacza i w czasie reklamowek mi wyskakuje jakis blad ze "sterownik ekranu przestal normalnie pracowac"!
Aha zapomnialem :jeszcze mi czasem wyskakuje jak chce zalaczyc costam...:"Wer is the Guru"i costam pisze...
Spelniam wszystkie minimalne wymagania oprocz RAMu mam 256 i dwa optymalizatory dzieki ktorych mam 664 RAM i mam tez zainstalowanego TWEIKa.Mam Pentium 4 2.60 Radeon 9000...CO MAM ZROBIC?! :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 04.11.2006 o 14:57, Sawko napisał:

Spelniam wszystkie minimalne wymagania oprocz RAMu mam 256 i dwa optymalizatory dzieki ktorych
mam 664 RAM i mam tez zainstalowanego TWEIKa.Mam Pentium 4 2.60 Radeon 9000...
CO MAM ZROBIC?! :(

Zmienić kompa
Gothic 3 na minimum potrzebuje 1024 MB RAMU!! i na radku 9000 i tak się ciesz że ci się menu włącza
Dokup ramu/zmień grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Valdar - musisz zainstalować drivera z płytki od gothica (wchodzisz na płytę potem (chyba) tools i tam masz 2 drivery, wybierasz ten który pasuje do twojego systemu operacyjnego)
Ja ponawiam pytanie:

Ja mam jeszcze inaczej bo postacie mówią co mają do powiedzenia, ale nie pojawia się tekst. W opcjach nie ma włączenia tekstu, więc nie wiem co zrobić. Może jakiś przycisk na klawiaturze kliknąłem. POMOCY!! Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 14:57, Sawko napisał:

A ja mam takie problemy:kiedy chce zalaczyc g3 to-albo mi sie nie zalacza i nic sie nie dzieje
albo mi wyskakuje blad albo zalacza sie i reklamowki leca a potem w memu glownym nic nie widac
tylko leci muzyka(zajeb****)albo mi sie zalacza i w czasie reklamowek mi wyskakuje jakis blad
ze "sterownik ekranu przestal normalnie pracowac"!

Aha zapomnialem :jeszcze mi czasem wyskakuje jak chce zalaczyc costam...:"Wer is the Guru"i
costam pisze...
Spelniam wszystkie minimalne wymagania oprocz RAMu mam 256 i dwa optymalizatory dzieki ktorych
mam 664 RAM i mam tez zainstalowanego TWEIKa.Mam Pentium 4 2.60 Radeon 9000...
CO MAM ZROBIC?! :(



NIESTETY jak i w moim przypadku na takim sprzecie nie da sie grac mam althona 2.0gh 1024ramu GF 3 titaniu 128 , nawet mi do menu sie nie wlaczal tylko 2 pierwsze filmiki zmiana karty graficznej na geforce 6600 nic nie dala za maly procek. Kazde wymaganie minimalne musi byc spelnione niestety :< 120zl jak w bloto a teraz zastanawiam sie nad kupnem procka/plyty glownej/karty graficznej za 1500zl. Swietna gra ale czy jest tego warta. Zdecydowanie przesadzone wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. gra włącza sie ale nikt mnie nie atakuje . wszyscy stoja. nie moge wejsc do menu i włozyc miecza do slotu, nie moge biegac, moge tylko powoli chodzic, co więcej nie moge sie nawet zabic skacząc z klifu a jak wchodze do wody to zamiast plywac bezi zacyna biec. Co robić?

mam sempron 2600+
radeon 9550
768 ramców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 15:05, Patwan napisał:

Valdar - musisz zainstalować drivera z płytki od gothica (wchodzisz na płytę potem (chyba)
tools i tam masz 2 drivery, wybierasz ten który pasuje do twojego systemu operacyjnego)
Ja ponawiam pytanie:

Ja mam jeszcze inaczej bo postacie mówią co mają do powiedzenia, ale nie pojawia się tekst.
W opcjach nie ma włączenia tekstu, więc nie wiem co zrobić. Może jakiś przycisk na klawiaturze
kliknąłem. POMOCY!! Z góry dziękuję.

Zrobiłem to te drivery były w innym pliku ale i tak nadal pojaia sie to samo :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam może ktoś poradzić na taki problem:

Gdy włączam grę (Gothic 3 of coz) po 2-3 minutach pojawia mi się błąd:

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Płyta oryginalna autorun się odpala i gra normalnie się instaluje. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 15:02, Valdar 2.4 napisał:

"Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove
the disc while playing."


Zrób tak: odpal z płyty plik DrvSetup.exe (bodajże w folderze support). Są to sterowniki do TAGESA czyli zabespieczenia, które sprawdza czy płyta jest orginalna, jeśli sterowniki te nie są zainstalowane gra nie może potwierdzić legalności i zwraca ci błąd jakoby płyty nie było w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 16:57, sebo023 napisał:

Jak odpalam te DrvSetup to pisze czy chcem usunąć dysk jakiś :|


Ztym się nie spotkałem, na twoim miejscu wcisnoł bym tak ale niechce ponosić odpowiedzialności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nacisnełem tak i odinstalowały sie te sterowniki no to jeszcze raz kliknełem na ikonke i zainstalowały się spowrotem a gra dalej nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 16:51, arwena30 napisał:

> "Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not
remove
> the disc while playing."

Zrób tak: odpal z płyty plik DrvSetup.exe (bodajże w folderze support). Są to sterowniki do
TAGESA czyli zabespieczenia, które sprawdza czy płyta jest orginalna, jeśli sterowniki te nie
są zainstalowane gra nie może potwierdzić legalności i zwraca ci błąd jakoby płyty nie było
w napędzie.


Nadal dzieje sie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować