• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ponawiam pytanie jak poradzić sobie z tym problemem:

Błąd wyskakuje przy włączaniu G3:


Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 22:58, Shur Tugal napisał:

> "Zauważyliście ten kształt na tle nieba? Tam, w oddali? Ja już kiedyś go widziałem..."
To cytat
> z 2 dnia! Czy to zdradza fabulei pojawi sie sniacy! CHolera!! takie rzeczy psuja mi zabawe

> z gry! po co te artykuly ujawniali!:/


a Ty psujesz mi !! tu piszemu o błedach w grze !! specjalnie nie czytam artykułów z Tygodnia
z GOTHIC 3 zeby sobie fabułey nie psuc a tu taki ZONK !!


dobra spox to nic ze sniacym tylko ta beriera nad krolestwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ogólnie to możnaby powiedziec, że masz pirata, ale to sie zdarza.
Jak kupiłem Gothica 2 to po jakiejś trzeciej instalacji musiałem wrzucić cracka. Nie wiem czemu sie tak dzieje ale polecam wrzucić cracka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 20:43, swierq2 napisał:

Po jakiejś godzinie grania pory dnia i pogoda zaczyna mi się zmieniać co kilka sekund (noc
,dzień ,mgła ,burza )
Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?

Wersja krótka:
Też to miałem, mi pomogła instalacja amdcpusetup.exe i AMD_DualCore_Optimizer.exe z katalogu support na płytce. Więc o ile masz procesor AMD... może też pomoże.

Wersja dłuższa:
Też to miałem, przeglądałem to forum i nic na ten temat nie znalazłem, ale w innym kontekście użytkownik matma3 wspomniał o instalacji amdcpusetup.exe z katalogu support. Zajrzałem do tego katalogu i poza wspomnianym wcześniej plikiem moją uwagę przykuł także plik AMD_DualCore_Optimizer.exe (jako że posiadam AMD Athlon 64 X2). Jak później się okazało w readme jest informacja o tych plikach (ale jakoś mi umknęła przy pierwszym czytaniu), jest tam też link do strony gdzie można sobie coś więcej na ten temat poczytać, np. negatywny instalacji amdcpusetup.exe na WoW i jak sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam

ps. Witam wszystkich jako że to mój pierwszy post na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

musisz pokąbinować z plikiem ini. albo ściągnąć już skonfigurowane ustawienia pod twój komp albo ściągnąć taki mini programik do ustawiania tweaksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 18:28, Pawlenko napisał:

2. Chodzenie samemu postaci
Wiec moze wiecie co trzeba zrobic ze by mi gierka działała moze jak ją podniose do wersji up
czyli 1.8 :D

czyli nie mowisz o polskiej wersji. bo skoro kupiles gre to wiesz ze ma ona ten patch.a ten problem to mial moj kolega co mial nie orginał ze mu postac wariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki dziwny problem, który określibym jako "żółte niebo". Objawia się to tak:
Po uruchomieniu gry, we wszystkich logach na początku (nvidia, jowood) słychać tylko dźwięk, brak obrazu.
Później w momencie gdy powinno się pojawić menu gry pojawia się żółte niebo (patrz obrazek) z poruszającymi się chmurami i muzyką w tle. W tym momencie nic dalej się nie dzieje, nie działa żaden klawisz oprócz cltr+F8. Wtedy pojawia się okienko "Where is the guru" tak jak w załączniku.
Proszę o pomoc, co może być przyczyną takiego zachowania? Może ktoś ma coś podobnego? Zainstalowałem wszystkie najnowsze sterowniki, przeinstalowałem gothica kilka razy i nadal jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tym co ekran miga na biało spoglądajac w gore i dól :

mosicie wlaczyć post processing przynajmniej na min " ta opcja na samym dole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2006 o 08:58, gizd26 napisał:

musisz pokąbinować z plikiem ini. albo ściągnąć już skonfigurowane ustawienia pod twój komp
albo ściągnąć taki mini programik do ustawiania tweaksów.

Nie wiem jak.Pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i prosze Panstwa doczekalem sie pierwszego powaznego buga w gameplayu

Dowodca orkow w Monterze gdzies mi zniknal, w sali tronowej go nie ma, oblecialem zamek dookola 10 razy, wcielo go :P:P:P

Jesli ktos trafil na problem z Varekiem, oto rozwiazanie

w katalogu "ini" z gra, otworz plik "ge3.ini"

przy opcji "TestMode=false" zamien wartosc na "true", nadpisz plik i odpal gre

w trakcie gry, otworz konsole znaczkiem "~" i wpisz "spawn Varek"

zapisz gre, wyjdz z G3, przywroc plik "ge3.ini" do wersji "TestMode=false" nadpisz go i graj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 05.11.2006 o 01:15, sebo023 napisał:


Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove
the disc while playing

sprubuj uruchamiać z auto ranu mi się to zgłasza gdy uruchamiam z pulpitu a z auto bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam... mam w gothicu cos takiego ze z czasem jak siedze w grze to zmniejsza mi sie pamiec fizyczna (Dostępne) :

http://img295.imageshack.us/img295/9051/pamiec2tf5.jpg

http://img314.imageshack.us/img314/4409/pamiecposave1sf7.jpg

http://img314.imageshack.us/img314/2066/pamiecpodluzszejgrzeut4.jpg

jak dochodzi ponizej 100 i chce zapisac gre to wyskakuje mi blad i zacina mi gre...

Wie ktos moze jak zrobic aby mniej wiecej ustabilizowac albo nie pozwolic na pozostawienie tak malej ilosci dostepnej pamieci fizycznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie coś może o takim bugu, że postaci niezależne, z którymi rozmawiamy a czasami Bezimienny jak coś mówią to ich nie słychać, a jest tekst? Ja tak mam, ale czasami jest okej i mam wątpliwości czy aby ten wielki PATCH jest na coś użyteczny..;| Spotkaliście się z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować