• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.11.2006 o 16:51, arwena30 napisał:

> "Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not
remove
> the disc while playing."

Zrób tak: odpal z płyty plik DrvSetup.exe (bodajże w folderze support). Są to sterowniki do
TAGESA czyli zabespieczenia, które sprawdza czy płyta jest orginalna, jeśli sterowniki te nie
są zainstalowane gra nie może potwierdzić legalności i zwraca ci błąd jakoby płyty nie było
w napędzie.


Mimo to iż tak zrobiłem problem nadal sie pojawia. Wysłałem dane do Pomocy technicznej, teraz muszę czekać aż odpowiedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam poważny problem z uzywaniem pochodni i czarów bo gdy tylko ich chce uzyc wywala do windowsa i wysepuje Blad Where is Guru. Jest jakis sposob aby to zlikwidowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 17:31, Shur Tugal napisał:

Prosty problem i mam nadzieje ze rozwiazanie tez bedzie proste:

Paswk wytrzymałosci (kondycji) jest u mnie szary co mam zrobic aby byl żółty??



Musisz wypic miksture (nie pamietam jak sie nazywa ale w eklipunku ma na na sobie krzyzyk) zostales otrudy przez jakiegos stwora:P (jaszcura, krwiopijce itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 17:20, jcl99 napisał:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=beztytu322ugq4.jpg
Co mogę zrobić ?
Mój sprzęt to :
Celeron D 2,93 ghz
512 ram
GeForce FX5500


OOO ciesz sie wogole ze ci G3 zadzialal :P:P ja mam 1200 MHz i GF 6200 256MB i sie boje czy wejdzie u mnie. Nie wiem ja ci momoc ale to wyglada na blad gry z ktorym nie bedzie dalo sie nic zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 11:04, lukas1991 napisał:

A ja mam taki problem , gra chodzi elegancko ale jak chce zapisać w menu gry to mi się ścina
i muszę robic restart.
Mój sprzęt to :
Intel Centrino - 1,5 ghz 1mb cache
512 ram 400 mhz
Radeon 9600 mobile
P.S Wydaje mi się , że to wina za małej ilości ram''u . (Jeżeli tak to da się coś z tym zrobic
, bo mój komp odzyskam dopiero za 2 tygodnie ; jest w naprawie ) , a chciałbym pograc sobie
.



OOO i kolejny :D Ludzie przywracacie normalnie nadzieje ludziom :D. I chce wesprzec na duchu ty co mysla ze ich komputer nie udzwignie Gothica 3 : WIERZCIE W WASZE SPRZETY G3 powienien mi dzialac ale trzeba znalesc na to sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałem sobie Gothica 3 EK i brakuje mi plików lokalizacyjnych.. Gra śmiga aż miło ale nie wyświetlają mi się żadne literki ani nie ma żadnych żwiękó po polsku.. Jest muzyka ale nie ma mówionych tekstów.. Wyświetlają się punkty doświadczenia za zabicie przeciwników i punkty które dostaje np do siły ale nie wyświetla mi sie nic poza tym.. np zamiast "siła +1" wyświetla mi sie tylko "+1" A okienka z tekstem rozmowy czy przyciski w menu sa PUSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiec tak ja mam taki problem ze nie wiem czy ktos umnie go naprawic nie wiem czy by go naprawiła sama firma G3.

Moje problemy i moje rozwiązania:

1. Postacie w czarnych kwadratach, Rosliny jak by z nich wyszłszy,Niebo jak by było nie wiem w czym narysowane:
2. Chodzenie samemu postaci
Rozwiązanie :
1. Nagrałem stery jakies to Radka. Ok ustąpiło ale pojawił się problem nr 2, myślałem ze to z powodu sterow wiec nagrałem najnowsze 6.10 potem problem nr2 ustąpił grałem gralem doszełm do Rebeliantow i problem sie znowu pokazał i tak juz cały czas nie wiem czemu;/
Problemy zazegnane:
1- Problem pokonany
Problemy dalej działające:
2-Problem dalej działa

Wiec moze wiecie co trzeba zrobic ze by mi gierka działała moze jak ją podniose do wersji up czyli 1.8 :D

MOJ KOMP:

RADEK 9550400 /400 256
AMD ATHLON 2000+ XP
786 RAM DDR
ECS K7VTA3 + KARTA DZWIEKOWA
SEGATE 40GB JAKIS ZłOM :/ STARY SKOPANY PRZEZ MOJEGO BRACIAKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd podając konfiguracje na których "wam" się uruchamia i śmiga bezproblemowo. Wymagania gry były podane już dawno i jak na razie nic w tej kwestii się nie zmieniło.

A przez takie osoby mamy całą masę zgłoszeń od ludzi których kompy nie pociągną tej gry ze względu, albo że mają za słabe procesory albo za słabe karty graficzne, a ktoś dla żartów czy z innych powodów napisał że mu śmiga na średnich na GF MX itd.

Naprawdę osobą które wprowadzają innych użytkowników w błąd, niestety będziemy obniżać statusy. Bo sporo osób zostaje wprowadzonych w błąd i niepotrzebnie robi nadzieje osobą mającym za słabe komputery by ta gra działała prawidłowo. To samo tyczy osób które troszeczkę mijają się z prawdą odnośnie konfiguracji na jakich grają na full detalach.

Bardzo bym prosił o nieprzepisywanie z innych forum czy innych stron nie sprawdzonych informacji.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 18:32, Akashi napisał:

Bardzo proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd podając konfiguracje na których "wam" się
uruchamia i śmiga bezproblemowo. Wymagania gry były podane już dawno i jak na razie nic w tej
kwestii się nie zmieniło.

A przez takie osoby mamy całą masę zgłoszeń od ludzi których kompy nie pociągną tej gry ze
względu, albo że mają za słabe procesory albo za słabe karty graficzne, a ktoś dla żartów czy
z innych powodów napisał że mu śmiga na średnich na GF MX itd.

Naprawdę osobą które wprowadzają innych użytkowników w błąd, niestety będziemy obniżać statusy.
Bo sporo osób zostaje wprowadzonych w błąd i niepotrzebnie robi nadzieje osobą mającym za słabe
komputery by ta gra działała prawidłowo. To samo tyczy osób które troszeczkę mijają się z prawdą
odnośnie konfiguracji na jakich grają na full detalach.

Bardzo bym prosił o nieprzepisywanie z innych forum czy innych stron nie sprawdzonych informacji.

Pozdrawiam


Czy to odp do mojego postu??. Ja nie wiem co za gosciu powiedział ze mu na mx chodzi na srednich, jak to odpowiedz do mojego postu co ma grafika do mojego problemu bo ja tu nie widze ze by cos karta grafiki miała z tym cos wspolnego ;/ Raczej gra bugi,błędy bo mam w wersji angielskim wiec musze sobie ją zpatchowac do 1.8 moze cos ten patch pomoze a jaknie to bende sprawdział na innym kompie. A co to wymagan graficznych grałem tez na mały i to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wie ktos co zrobic z tym migajacym ekranem, jak patrzy sie w dol i w gore??

probowalem z odswiezaniem 60hz,70hz,75hz i jest to samo

stery najnowsze direct x tez

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 18:50, rav1985 napisał:

Wie ktos co zrobic z tym migajacym ekranem, jak patrzy sie w dol i w gore??

Włącz post processing w opcjach graficznych gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 18:50, rav1985 napisał:

Wie ktos co zrobic z tym migajacym ekranem, jak patrzy sie w dol i w gore??

probowalem z odswiezaniem 60hz,70hz,75hz i jest to samo

stery najnowsze direct x tez

:/



tez tak mam :D I tez nie wiem co zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Ja natomiast mam następujący problem z G3:
Gra instaluje i odpala się normalnie beż żadnych problemów. Ustawilem detale na high to po odpaleniu gry miałem problem z czarnymi plamami wszędzie dookoła i do tego po 10 sekundach wyskoczył "blue screen". Za drugim podejściem znacznie obniżyłem detale i gra chodzi przyzwoicie, ale zawsze po ok. 2min ni stąd ni zowąd pokazuje się "blue screen" i jest lipa :/ Przeinstalowałem system mając nadzieje, że tu tkwi problem, ale prawie nic nie dało - teraz zamiast niebieskiego ekranu mam odrazu restarta :/ Ma może ktoś jakieś pomysły? Wszystkie inne gry działają bez zarzutu (np Oblivion na wysokich detalach).

Mój sprzęt:
Intel Pentium 4 Prescott 3ghz
1GB Ramu DDR2 (dual channel)
His Ati Radeon x800GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować