• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam taki problem w Gothic 3 , otóż jak włączę nową grę to wszystko widać oprócz mojej postaci i innych NPC co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2006 o 20:55, jcl99 napisał:

Mam taki problem w Gothic 3 , otóż jak włączę nową grę to wszystko widać oprócz mojej postaci
i innych NPC co zrobić ?


Odpowiedzcie mi na to pytanie poniżej zamieszczam screen jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2006 o 17:30, Joeyventos napisał:

...jak coś mówią to ich nie słychać...ale czasami jest okej


Przeglądając zagraniczne forum czytałem, że problem z dźwiekiem czasami rozwiazuje zwiekszenie cache''a odpowiedzialnego za dźwięk w pliku ge3.ini. Ale nie daje głowy, że jest to ten przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2006 o 22:39, jcl99 napisał:

Odpowiedzcie mi na to pytanie poniżej zamieszczam screen jak to wygląda


Wyglada jakby postac Ci sie pod ziemie zapadla. Sprobuj nacisnac CTRL+F8 (napisano o tym w pliku ReadMe), powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 15:05, WorldWar3PL napisał:

Niestety, ale masz za słabą kartę graficzną... spójrz na wymagania gry.

Na pudelku z gra na minimalnych wymaganiach jest RADEON 9000 wiec nie mam za slabej.musze ze kupic ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 15:04, Sawko napisał:

Spelniam wszystkie minimalne wymagania oprocz RAMu mam 256 i dwa optymalizatory dzieki ktorych
mam 664 RAM i mam tez zainstalowanego TWEIKa.Mam Pentium 4 2.60 Radeon 9000...CO MAM ZROBIC?!
:(...


Musisz dokupić RAMu. Najlepiej tak żebyś miał min. 1GB, a więcej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wie ktos przypadkiem jak rozwiazac taki problem mianowicie po wlaczeniu gru strasznie mi sie tnie a ekran zalewa jkas biala plama i nic nie widac. Prosze nich ktos mi powie jak rozwiazac ten problem (mam AMD Athlona 3000+, 1GB ramu i Karte graficzna Radeona X1600 256 MB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

moj post

Witam wszystkich,

NIe jestem pewien czy w odpowiednim watku to zamieszcza ale ....

Sprawa dotyczy gry Gothik 3 , doklanie to bledu ktory niestety odbiera chedz gry w ta gre :( Bynajmniej w POLSKIE wydanie .
JAk sie juz przekonalem gra zawiera wiele niedopracownych szczegolow, jak znikajace postacie (w moim przypadku to cale miasto poprostu wyparowalo) ,rzeczy ktore znikaja , postacie ktore nagle sie pojawiaja, zawieszaniegry i pewnie co niektorzy gracze mogli by dodac cos od siebie ...


w sieci, na stronie producenta sa dostepne tzw latki (patche) do gothic 3 , jednak w niczym one nie rozwiazuja problem . BYc moze TE NAKLADKI na gre sa przewidziane dla wersji angielski, niemieckich... Problem dotyczy POLSKIEJ wersji

Co dziwniejsze jest to iz posiadam gre gothic3 w jezyku angielski i odziwo tam nie mialem zadnych takich DZIWNYCH sytuacji jakie powyzej zamiescilem . DLATEGO MILO BY BYLO UZYSKAC JAKIEKOLWIEK INFORMACJE ZE STRONY WYDAWCY / A WZASADZIE DEWELOPERA JAKIM JEST CDPROJECKT .CZY W NAJBLIZSZYM CZASIE PROBLEM Z NIESTABILONOSCIA GRY, WYSTEPOWANIESZ SZEREGU BLADOW itp. bedzie rozwiazany a co zatym idzie mozliwosc pobrania nakladek .

na sam koniez zamieszcze oczywiscie moj obecny sprzet :

plyta glowna.... ASUS K8N4-E Delux
procesor ...... AMD Anthlon64 3000+
karta graficzna ..... Sapphire Radeon GTO2 X800 (z wgranym nowym biosem z karty X850)
Pamiec 2x 1GB TwinMos DDR400
System operayjny Windows XP Profesoinal 64 bit


POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy przypadkiem nie instalowałeś patchy do polskiej wersji? Bo mogłeś zrobić mały downgrade z 1.08 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie występuje problem z dźwiękiem. Brak np. szumu wiatru i dzwięku padającego deszczu. Odgłosy ptaków i innego robactwa leśnego są zapętlone i zniekształcone tak, że wogole nie wiadomo co w głośnikach piszczy i trzeszczy. Psuje to klimat :(. Mam nadzieje, że szybko to naprawią. Testowałem na różnych kartach dźwiękowych i sterownikach. Nic nie pomaga wiec jest to ewidentnie BUG gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2006 o 16:48, WorldWar3PL napisał:

A czy przypadkiem nie instalowałeś patchy do polskiej wersji? Bo mogłeś zrobić mały downgrade
z 1.08 ;-)



mam pecnie zainstalowany pach 1.08 , jednak on nie naprawia mojego bladu ... rozpoczolem gre od nowa i juz w pierwszym miescie napotkalem na ten sam problem .. mialem zadanie do wykonania .. niestety nikogo niebylo ... same pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od pewnego czasu po zapisie gry, nie wyświetla się obrazek, obok danych zapisu. Jak można to włączyć, naprawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.11.2006 o 17:14, Nok napisał:

Od pewnego czasu po zapisie gry, nie wyświetla się obrazek, obok danych zapisu. Jak można to
włączyć, naprawić???


Jest to tak zwany savebug. Naprawić możesz jedynie: A)Czekać na nowego pacha który zniesie tego buga, albo B)(który ja wybrałem) zmienić parametry w pliku INI. Niestety nie pamiętam strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CZYLI JEDNYM SLOWEM PRZEZUCIC SIE SPOWROTEM NA WERSJE ANGIELSKA I PO KLOPOCIE !!!!


SZKODA TYLKO BYLO WYDAWAC KASE ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 14:10, przemytnik napisał:

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami
nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie
jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa
:
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte
plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają
ten problem.



wystarczy wylączyc cienie i te problemy znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem dotyczący samego grania w Gothica. Grałem sobie normalnie do momentu gdy chciałem zabić Ortege. Otóż poprostu nie było go w jaskini bandytów.Jest to początek gry więc zaczołem grac od nowa.Tym razem Ortega był i wszystko pasowało do momentu gdy doszłem do Gońców Leśnych, nie było ich przywódcy... Powczytaniu wcześniejszych wpisów także nie ma tej postaci. Mógł bym pominąc ta postac ale co gdyby nie było npc z głównego watku gry...Jest jakieś rozwiązanie tego błedu, przytrafiło sie komus cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować