• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam.. Dostalem juz gothica od kuriera i odrazu odpalilem... pogralem jakies 20 min i chcialem zapisac i podczas zapisywania gra sie zacina i wyskakuje blad mówiący o za malej ilosci pamieci (Smart Heap Save-bug. (SmartHeap Libary: Out of Memory)

Wie ktos jak temu zaradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zawiodłem się na CD Projekcie... Miała być wysoka jakość, a tym czasem CDP nawet nie dycha o tym czym są spowodowane te błędy i jak je zlikwidować. Ten problem nie dotyczy tylko mnie, na gothic.phx.pl/forum ten sam problem ma wieeele osob które dzisiaj pozyskało grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zawiodłem się na CD Projekcie... Miała być wysoka jakość, a tym czasem CDP nawet nie dycha o tym czym są spowodowane te błędy i jak je zlikwidować. Ten problem nie dotyczy tylko mnie, na gothic.phx.pl/forum ten sam problem ma wieeele osob które dzisiaj pozyskało grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 17:37, przemytnik napisał:

Zawiodłem się na CD Projekcie... Miała być wysoka jakość, a tym czasem CDP nawet nie dycha
o tym czym są spowodowane te błędy i jak je zlikwidować. Ten problem nie dotyczy tylko mnie,
na gothic.phx.pl/forum ten sam problem ma wieeele osob które dzisiaj pozyskało grę...



Po co pisać 2 posty ludzie nie są ślepi.
Poza tym to nie wina CDP, że gra ma różnego rodzaju babole, tylko wina tych co ją tworzyli i na szybko chcieli wydać byle tylko zgarnąć większą kasę, to raczej do nich z pretensjami się powinieneś udać lub grzecznie czekać aż pojawią się kilogramy patchów, które załatwią sprawę <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

PROBLEM
MAM TAKI PROBLEM ZE ZAINSTAOWALEM GOTHICA 3 I WLANZCAM WLANCZAL SIE CHYAB Z 15 MIN POTEM DAJE NOWA GRE I TAK JAKBY SIE ZAWIESZAL I PO 10 MINUTACH ZNOWU MOGE RUSZAC MYSZKA I PORUSZAC SIE PO MENU GLOWNYM GRY:/ I TAK CIAGLE JEST JAK DAJE NOWA GRA
PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok ja też mam problem, mianowicie gry uruchamiam grę, przynajmniej próbuję wyrzuca mi taki oto komunikat: (obrazek)
Marlin15, mówił że to przez to iż mam wyłączone procedury RPC, ale mam je włączone ;/ Nie wiem o co chodzi, zainstalowałem te najnowsze sterowniki, DX9 z płytki z Gothica i dalej to samo ;/ Pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie zainstalowałem grę.Niestety kiedy chciałem odpalić wyskakiwał taki oto błąd (patrz: obrazek).Mam oryginała.Czy to wina DirectX?Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

PROBLEM
MAM TAKI PROBLEM ZE ZAINSTAOWALEM GOTHICA 3 I WLANZCAM WLANCZAL SIE CHYAB Z 15 MIN POTEM DAJE NOWA GRE I TAK JAKBY SIE ZAWIESZAL I PO 10 MINUTACH ZNOWU MOGE RUSZAC MYSZKA I PORUSZAC SIE PO MENU GLOWNYM GRY:/ I TAK CIAGLE JEST JAK DAJE NOWA GRA
PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 18:19, plada napisał:

Właśnie zainstalowałem grę.Niestety kiedy chciałem odpalić wyskakiwał taki oto błąd (patrz:
obrazek).Mam oryginała.Czy to wina DirectX?Z góry dziekuje za odpowiedzi.


Tak musisz prawdopodobnie przeinstalować :/ Kurde żebym ja miał taki problem, niestety mam gorszy i nie wiem sam o co chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 18:24, MastAlol napisał:

> Właśnie zainstalowałem grę.Niestety kiedy chciałem odpalić wyskakiwał taki oto błąd (patrz:

> obrazek).Mam oryginała.Czy to wina DirectX?Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Tak musisz prawdopodobnie przeinstalować :/ Kurde żebym ja miał taki problem, niestety mam
gorszy i nie wiem sam o co chodzi ;/

Czyli co-muszę zainstalować jeszcze raz Gothica 3 czy zainstalować nowszą wersję DirectX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

PROBLEM
MAM TAKI PROBLEM ZE ZAINSTAOWALEM GOTHICA 3 I WLANZCAM WLANCZAL SIE CHYAB Z 15 MIN POTEM DAJE NOWA GRE I TAK JAKBY SIE ZAWIESZAL I PO 10 MINUTACH ZNOWU MOGE RUSZAC MYSZKA I PORUSZAC SIE PO MENU GLOWNYM GRY:/ I TAK CIAGLE JEST JAK DAJE NOWA GRA
PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ŻENADA!!! CD Projekt wydaliście dziadowską, zabugowaną, niedopracowaną grę!! wsydzcie się!! :/ a tak apropo do której z CD Projektu siedzą przy telefonie pomocy technicznej bo nie wiem czy nie za późno na telefon...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewien problem. Skonfigurowałem plik ini pod mój komputer - ok, gra chodzi ładnie, poza tym, że co jakiś czas są jakby błyski, tzn. ekran robi się biały, wraca do normalnego stanu biały itd... można epilepsji dostać. Jakieś rady ?
Radeon 9550
2.4 SEMPRON
768 MB RAM
Gra się nawet komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

matma - to może pisz do pomocy technicznej, zamiast spamować? <_<

Swoją drogą po raz kolejny gdy gra jest skopana już od producenta dostaje się CDP, jakby im na tym zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 18:41, matma3 napisał:

podaj mi ktos numer do pomocy technicznej cdp

022 519 69 66 (jest na końcu instrukcji do gry :] Teraz powinien każdy kto ma problem z gothiciem zadzwonić do nich i ich zdrowo opie**** moze by zrozumieli że wydali beznadziejną gre. Ja zrobie tak jutro bo już dziś sie nie można dodzwonić i współczuje temu co będzie wtedy przy telefonie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.11.2006 o 18:43, dark master napisał:

matma - to może pisz do pomocy technicznej, zamiast spamować? <_<

Swoją drogą po raz kolejny gdy gra jest skopana już od producenta dostaje się CDP, jakby im
na tym zależało...

Wiem ze spamuje ale mzoe wreszcie ktos z cdp sie ruszy i mi cos odpisze
A spamowac chyba mam prawo w tej sprawie bo zaplacilem 160zł za gre ktora niedziala, wiec sory bardzo
Czekam na jaks pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować