• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Apocalypticc

Czarne plamy w Gothic 3 | Problemy, bugi. [m]

Pytanie

Mam bardzo duży problem !!
Daje na nową grę, czekam około 15 minut aż gra się załaduje.
Po załadowaniu jest ta cała walka w mieście i wszędzie są jakieś czarne plamy !! momentami nic nie widzisz, ani orków, ani ludzi. Po wyjściu z miasta problemu już nie ma.... Czy wiecie jak to naprawić ??
Dodam jeszcze że gra chodzi mi płynnie na minimalnych detalach, oto paprametry mojego kompa :
Nvidia geforce fx5600xt ( troche słaba, ale ciagnie dobrze i nie przycina się [tylko te przeklęte plamy])
1024 mb ram
Intel Pentium 4 2.90 ghz


P.S. Szukałem odpowiedzi na ten problem i dowiedziałem się jedynie tyle że inni również mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

638 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wie ktos czemu kolor mojego paska wytrzymalosci jest szary zamiast zolty?? Na poczatku byl zolty ale nawet nie zauwazylem kiedy sie zmienilo i wydaje mi sie ze wolniej sie regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam inny probem. Mianowicie, gra chodzi mi, z opóźnieniem, np. kiedy przytrzymam chodzenie do przodu przez kilka sekund, potem puszczę klawisz, to bezi idzie mi jeszcze kilka kroków do przodu. To jest strasznie denerwujące, a gra wcale mi się nie wiesza. Nie licząc wczytywania nowego obszaru. Proszę o pomoc. Mój konfig. - Sempron 2800+, geforce 7300gt 256mb, 1024 mb ram 533mhz (w dualu).

P.s. - wydaje mi się, że to wina tego kitowego procka którego wymieniam na pocz. 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:11, generalmatek napisał:

A ja mam inny probem. Mianowicie, gra chodzi mi, z opóźnieniem, np. kiedy przytrzymam chodzenie
do przodu przez kilka sekund, potem puszczę klawisz, to bezi idzie mi jeszcze kilka kroków
do przodu. To jest strasznie denerwujące, a gra wcale mi się nie wiesza. Nie licząc wczytywania
nowego obszaru. Proszę o pomoc. Mój konfig. - Sempron 2800+, geforce 7300gt 256mb, 1024 mb
ram 533mhz (w dualu).

P.s. - wydaje mi się, że to wina tego kitowego procka którego wymieniam na pocz. 2007r.


To napewno nie wina procka , może to być powodem np. źle skonfigurowanej gry , lub masz coś nie tak z klawiaturą.
P.S
Odpowiedźcie na mój wcześniejszy post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mała podpowiedź:
Jezeli komuś w grze zanikają tekstury (czarne plamy, zaniki tekstur, białe miganie) to niech ostatnią opcję w szegułach ustawi maxymalnie w prawo.
(pomogło już kilku osobom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 18:40, JogaTv napisał:

przez ekran zaczynają migac białe paski zauwazyłem
ze te paski pojawiaja sie gdy odwroce sie w odpowietni kat


spróbuj ustawić postprocessing na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie trapią takie problemy jak:
-migający na biało obraz przy niektórych kątach kamery, np. podczas zabierania eprzedmiotów ze skrzyń, oprawiania zwierzyny, czasami równierz w pomieszczeniach,
-słońce oślepia mnie nawet w nocy,
-po instalacji wywaliło mi problem z biblioteką .DLL ale po chwili było już dobrze,
W zasadzie dokucza mi to co Wam wszystkim. Spróbóje zaktualizowac stery do karty i wtedy zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:14, jcl99 napisał:

P.S
Odpowiedźcie na mój wcześniejszy post


Tak samo dzieje się z Call of Juarez. Natomiast w żadnej innej grze się z tym nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam taki problem: Gra chodzi nawet dobrze na srednich (lepiej niz na minimum) ale jak pojawiają sie napisy a raczej podpisy postaci przedmiotów to sie przycina w sumie da sie grac ale odbiera całą przyjemnosc z walki =/ Ma ktos moze na to rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 09:14, Xardas33 napisał:

Ja miałem tak kiedyś jak jeszcze miałem słabego kompa z g2. Co chwila mnie wywalało do winda.
Wtedy musiałem zmniejszyć zasięg widzenia (i pomogło) ale na dłuższy dystans to psuje zabawe
więc dokupiłem RAM i teraz mam maxymalne widzenia i nawet nie ma prawa sie przyciąć :P


Ja skonfigurowałem pliczek ini:) i już działa pięknie!:) Ale dięki za próbę pomocy.. nic wracam do gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 17:53, Radator napisał:

Kupiłem zainstalowałem i mój napęd nie widział płyty... dostałem poradę by zmienić tryb DMA
na PIO - tylko dlaczego, tak dopracowany produkt nie powinien chyba wybierać z którym sterownikiem
sprzętowym LG będzie działał a z którym nie, nie poddaję się łatwo i próbowałem wszystkiego,
skończyło się na tym, że musiałem kupić sobie nowy napęd by zagrać... też LG. Powiem krótko,
jak na kogoś kto do 160 zł edycji kolekcjonerskiej dodał kolejne 160 do napędu, tak się nie
robi, czy CDP czy programiści powinni o tym pomyśleć. Przecież nikt nie zwróci za nowy napęd...
a gra wcale wypasiona nie jest (chyba że pod względem wymagań, bo graficznie leży dziesięć
lat za Oblivionem). Tyle, jeśli nie chce wam się odtworzyć gra po instalacji i pojawia się
angielski napis o błędzie i że nie należy wyjmować płyty w czasie gry, to albo tryb PIO albo
macie nagrywarkę czy odtwarzać LG któy właśnie nie obsługuje zabezpieczeń... i tylko drobna
dygresja, gdy microsoft tworzył aplikacje pod kątem określonych producentów, inni wytaczali
mu proces o to, że łamie prawo napędzając sprzedaż tych a nie innych produktów, czyżby producenci
G3 nie lubili LG?

ehh ja mam ten sam problem i równiez mam nagrywarkę LG i mi w Pomocy Technicznej też powiedzieli żeby zmienić tryb na PIO i mi też nic nie podziałało :/ no fajnie ja tak samo kupiłem EK za 160 ziko, musze kupić nowy napęd i jeszcze przydałoby się wymienić kartę graficzną. Tutaj nie mam absolutnie pretensji do CD Projekt bo on jest Bogu ducha winny, ale mam pretensje do PB że wystawia gry które chodzą z jednym sprzętem a z drugim nie bo ktoś kogoś może nie lubi. CHORE!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:46, ArekB napisał:

czy masz nagrywarke lg ? czy po porstu czytnik ?

nagrywarkę i nawet nową bo chyba we wrześniu wymieniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:49, Malinowski123 napisał:

problem..... jak wlanczam G3 to pokazujom sie wszystkie filmiki sponsorów itp. a puźniej filmik
(jak mysle wprowadzajoncy )i monitor mi sie wylancza

Powiedz jaką masz ustawiona rozdzielczość na pulpicie i ile cali monitor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 19:47, ArekB napisał:

przepraszam nie zauwazylem podaj maila to wysle ci programik do aktualizacji biosu

sancho35@wp.pl i wielkie dzięki za pomoc. czekam na programik
PS: Sory za 3 posty pod rząd ale tu chyba nie można edytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować